Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 13:41

hej kobietki :-)

obudziłam wczoraj Kinia o 21, wykąpała, nakarmiłam i o 22 znów lulał, o 5:30 standardowo pobudka na mleko i po zjedzeniu spał do 9:30 :ico_szoking: a ja z nim, w szoku byłam jak się budziłam i zobaczyłam która jest godzina :ico_szoking: :-D Na noc nie dostał wczoraj czopka i mimo to ładnie spał.
Do teraz walczylismy z malym zeby zasnal. Kasza na kolacje tez juz pluje i wrzask bo glodny a butli nie chce
to pewnie przez ząbki, a chlebkiem sobie pomasował dziąsła :ico_sorki: powodzenia u lekarza!
Filip miał urodziny,
sto lat dla Filipka :ico_buziaczki_big:
Dawid znowu mi sie rozchorowa
biedulek :ico_sorki: oby szybko przeszło :ico_sorki:
Tośka sto latek dla Ciebie
o właśnie, ja też przegapiłam :ico_wstydzioch: Tosinko wielki buziak dla Ciebie :ico_buziaczki_big:
my z moim tez sie ostatno ciagle kłocimy
u nas kłótnie ciągle o to samo-za małe zainteresowanie mną i domem ze strony mojego męża, w sumie to są pierdoły, ale tyle się ich zawsze nazbiera, że ja nie wytrzymuję i wybucham, niestety wychodzi to, że w domu mamusia wszystko za niego robiła i niczego nie nauczyła :ico_zly: czasem to mam ochotę tak teściowej nagadać :ico_zly: a teraz jeszcze taką kalekę z mojego szwagra robi :ico_puknij:
Ładnie waży Twój pudzianek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 15:41

witam

w końcu mam czas zajrzeć,muszę odpocząć bo padnę :ico_sorki:
wczoraj do 1 w nocy siedzieliśmy i gotowaliśmy słoiki z kiełbasą,rano po 8 już dzieci wstały...
byłam też u ginka wreszcie,wzięłam receptę na plastry i cytologię mi pobrał :-)
dzisiaj na obiadek zrobiłam krokiety i barszczyk,pycha :-D

co do książki to podajcie mi swoje maile to wam wyślę.tu lub na pw :ico_sorki:

dzisiaj zrobiłam małej rosołek z wołowinką i zjadła ze smaczkiem :ico_brawa_01:

patrycja_g ładnie twój nakarmił młodego :ico_olaboga: dobrze,że mu nic nie było

NOWA zdrówka dla was :ico_sorki:

Koroneczka ty też zdrowiej szybko :ico_sorki:

Murchinson Mati wymiotami reaguje na niedobre smaki czy pop prostu pluje? niezłe ma reakcje
Pisałyście, że dzieci nie chcą czasem jeść mleka, Krzyś czasem rano nie chce mleka albo wieczorem, to wtedy robię mu kaszkę i zje ze smakiem.
u nas za to kaszek mała nie chce jeść,znaczy tych ryżowych,jedynie manna,a tak to w ciągu dnia mleko,owoce i obiadek

wiola85 wszystkiego najlepszego dla Filipka :ico_buziaczki_big: zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: no i z Dawidka duży chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas kłótnie ciągle o to samo-za małe zainteresowanie mną i domem ze strony mojego męża, w sumie to są pierdoły,
u nas też tak czasami jest :ico_sorki:

pisałam wczoraj do mamyIzuni,na szczęście dziewczynki zdrowe,ale mama ją zaskoczyła i stwierdziła,że nie będzie jej dzieci pilnowac jak wróci do pracy,a teraz już za późno na złożenie wniosku o wychowawczy i szuka pilnie niani :ico_sorki: no i z Adą będzie jechała na zatrzymanie naczyniaka bo jej wylewa,wizytę mają na 24 :ico_sorki: a ciuszki nosi już 86 :ico_szoking:

moja nosi 68-74,body z coccodrillo ma już 80

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 16:34

dzisiaj zrobiłam małej rosołek z wołowinką i zjadła ze smaczkiem
super :ico_brawa_01: ja też muszę zacząć gotować, bo do tej pory tylko słoiczki :ico_wstydzioch: ale nie mam też dostępu do zdrowych warzywek.
Ładnie mama załatwiła mamęIzuni :ico_olaboga: moja mama też coś tak widzę nie bardzo, boi się chyba że nie da rady, bo ciągle mi gada, że mama powinna być z dzieckiem przez pierwszy rok w domu i że ona ze mną i z bratem na wychowawczym była :ico_noniewiem:
mój mail: markotka1985@wp.pl

a Krzyś body nosi na 62 czasem 68, za to spodnie 74-80, szczupły jest a długi, większe body są mu za szerokie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 16:42

mała właśnie 2 drzemkę zaczyna
moja mama też coś tak widzę nie bardzo, boi się chyba że nie da rady, bo ciągle mi gada, że mama powinna być z dzieckiem przez pierwszy rok w domu i że ona ze mną i z bratem na wychowawczym była :ico_noniewiem:
to lepiej się upewnij żebyś też tak na lodzie nie została :ico_sorki: ale to fakt,pierwszy rok dziecka jest super,a najlepiej 2 bo wtedy widać te wszystkie niezapomniane chwile :ico_brawa_01:

książkę już ci posyłam :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 lis 2011, 17:26

Witam!

Ja nie mogłam sobie odmówić i zwolnienie przedłużyłam :ico_wstydzioch: Ciężko mi się znowu z Maksiem rozstać :ico_sorki: Ale mam powód więc czemu nie.
Maksio też już lepiej sypia, czasem w nocy się przebudzi to smaruje mu dziąsełka i jest ok, ale maks o 7 rano jest już wyspany więc ja na dłuższe spanie nie mam szans.

Wiola, zdrówka dla Dawidka, bidulek się męczy z katarkiem. A u mnie już lepiej, troszkę zachrypiona jestem, ale poza tym ok. Na szczęście Maksio nic ode mnie nie złapał :ico_sorki:

Aniu, rosołek z wołowinką pychotka :ico_haha_01: Ja Maksiowi zaczęłam gotować mięskowe zupki, ale coś nie bardzo mu podchodzą, woli same warzywka :ico_sorki:
Mój mail: korona1986@onet.pl

A powiedzcie mi ile taka dzienna porcja mięska dla maluszka powinna wynosić?

markotka, myślę, że mama teraz przerażona, ale jak nie będzie miała wyjścia to zostanie z Krzysiem i szybko przywyknie :-) Ale to prawda, że pierwszy rok jest bardzo ważny dla maluszka i mamy, dlatego ja się zastanawiam czy dobrze z tą pracą zrobiłam :ico_noniewiem:
Ja z mężem się bardzo rzadko kłócę, a nawet jeśli to szybko mi przechodzi. Zresztą on do mnie przychodzi, zaczepia mnie i mówi no odbraź się już. Też mu zarzucam , że mało nam czasu poświęca, jego to w domu parzy, nie ma nic do zrobienia, ale tak długo myśli, żeby w końcu z domu wybyć :ico_sorki:

Domek mamy już prawie gotowy :ico_brawa_01: czekamy na armaturę, bo jak zwykle wszędzie opóźnienia :ico_sorki: Kibelek i wannę mi zamontują i się wprowadzamy. Musimy jeszcze tylko drugi raz salon przemalować- będziemy w piątek z mężem malować.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 17:49

Koroneczka, książka poszła :-)
A powiedzcie mi ile taka dzienna porcja mięska dla maluszka powinna wynosić?
nie wiem,a nie masz tych poradników co przysyłają z bebiko czy z czymś tam?tam powinno być napisane
Domek mamy już prawie gotowy :ico_brawa_01: czekamy na armaturę, bo jak zwykle wszędzie opóźnienia :ico_sorki: Kibelek i wannę mi zamontują i się wprowadzamy. Musimy jeszcze tylko drugi raz salon przemalować- będziemy w piątek z mężem malować.
kochana ale wam fajnie,zaraz się wprowadzicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja nie mogłam sobie odmówić i zwolnienie przedłużyłam :ico_wstydzioch: Ciężko mi się znowu z Maksiem rozstać :ico_sorki: Ale mam powód więc czemu nie.
na ile przedłużyłaś?coś mi się wydaje,że niedługo zostawisz tą pracę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 lis 2011, 18:00

na ile przedłużyłaś?coś mi się wydaje,że niedługo zostawisz tą pracę :ico_oczko:
powiem Ci, że często o tym myślę :-)
Zwłaszcza, że po tych ulotkach już kilka telefonów na masaż odebrałam :ico_oczko: Jeszcze z 2 tyg i będę mogła masować, palec już nie boli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 18:13

Koroneczka, to fajnie jak jest jakiś odzew na ulotki,w takim razie możesz rozważać odejście z tej pracy :ico_oczko:

ja się oglądam za jakimiś ofertami,może coś się znajdzie,nawet na pół etatu
teraz jest jakaś oferta 15 km od nas,że praca w grudniu w systemie zmianowym,elastyczne godziny pracy,ale nie pisze do czego,umowa zlecenie,możliwość przedłużenia po nowym roku na innym stanowisku
podejrzewam,że to do jakiś magazynów do układania towarów,i tak się zastanawiam nad tym czy wysłać CV,muszę z A pogadać jak on na to,nawet na ten grudzień mieć potem wypłatę tą jedną więcej to już fajniej

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 19:08

to lepiej się upewnij żebyś też tak na lodzie nie została
nie no myślę, że takiego numeru mi nie odwali :ico_noniewiem: dziękuję za książkę :-D Wyślij CV i zobaczysz co to za praca.
Ja nie mogłam sobie odmówić i zwolnienie przedłużyłam
wcale Ci się nie dziwie :ico_oczko:
jego to w domu parzy, nie ma nic do zrobienia, ale tak długo myśli, żeby w końcu z domu wybyć
jakbym o moim M czytała :ico_olaboga: ja obwiniam za to moją teściową i kiedyś tak jej się nazbiera, że jak jej wygarnę, to się w kapcie nie zmieści :ico_haha_01:
Domek mamy już prawie gotowy
rewelacja :ico_brawa_01:
Nie dziwię się, że masz ochotę zrezygnować z pracy :ico_sorki: ja bardzo chciałabym iść na wychowawczy, ale moja pensja jest nam teraz bardzo potrzebna, a na wychowawczym nic bym nie dostała, bo sam mój dochód przekroczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 19:59

ja obwiniam za to moją teściową i kiedyś tak jej się nazbiera, że jak jej wygarnę, to się w kapcie nie zmieści :ico_haha_01:
wyobrażam sobie jak jej dowalisz :-D
ja bardzo chciałabym iść na wychowawczy, ale moja pensja jest nam teraz bardzo potrzebna, a na wychowawczym nic bym nie dostała, bo sam mój dochód przekroczy :ico_sorki:
to faktycznie lepiej pracować skoro nic byś nie miała
szkoda,że w tych czasach to kasa rządzi człowiekiem :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość