Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

31 mar 2008, 13:20

Zrobił kupę i wreszcie padł :ico_haha_01:

U nas dziś na obiad pomidorowa,a u Was?
Przydałyby mi się jakieś proste przepisy w stylu tego makaronu z jajkami, ja zrobiłam to wczoraj tylko dodałam 2 opakowania różnych warzywek z mrożonek :)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 mar 2008, 13:57

Hej.Maciuś też po spacerku z dziadkami, padł. Ja na 16.00 znikam znów do pracy-zebranie.
maziu-ja tez nie mam zdjęć od ciebie :ico_placzek: chloe1@op.pl
elu, ja dziś nie robię obiadu, mężuś zje w pracy, bo bym nie zdążyła na zebranie.
Witaj mery :-) Jak tam mały łobuziak?? Mój zrobił po spacerku wczoraj scenę, bo nie chciał iść do domu.Darł się na całą klatkę :ico_nienie: A jak oczka Kornelka??

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

31 mar 2008, 14:28

Chloe- jeśli chodzi o oczka to w sierpniu mamy kontrole, mam nadzieję, że ta nadwzroczność minie; nasz też wcozraj nam scenę zrobił, pojechaliśmy do hipermarketu Daniel chciał w praktikerze coś tam kupić i mały zobaczył te samochodowe wózki co się wypożycza i można po sklepie jeździć i nie chciał odejść od nich potem przez cały pobyt w sklepie płakał i wołał bum bum, zaryczany wrócił do domu, pewnie jakbym go wsadziła do tego wóżka to juz w ogóle by nie chciał iść, uparty jest bardzo jak się uprze to krzyczy płacze musi byc po jego mysli, mały terrorysta,nauczył si jeszcze piszczeć jak czegoś nie chce to staje i na cały głoś piszczy :ico_olaboga:

Ja się dołączam do Eli z prośbą o przepisy obiadkowe :ico_oczko:

Mój mały jeszcze spi, jak tylko wstanie zje zupe i wychodzimy

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

31 mar 2008, 16:17

my już po spacerku, ależ cudna ta pogoda :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 mar 2008, 17:01

Witam

A moje dziecię jak wstałoo 10 tak do teraz spac nie chce, nawet ikea jej nie zmęczyła :ico_zly:
Idę sprzątać bo mam w domu jak po włamaniu

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

31 mar 2008, 18:19

Cały dzień spacerowałysmy :ico_brawa_01: I wyobrazcie sobie że wczoraj wiecznie mi się potykała dziś to już wiem czemu bo ma te butki za duze o rozmiar. musze jej kupić jakieś trampki :-D Zdjęcia dziewczynki wam przesłałam :-D A co do obiadków to z tymi warzywkami mrożonymi proponuje ryż jakis sosik ala spagetti i supeerrrrrrrrrrr jedzonko :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2008, 20:23

Ja wróciłam z działki mała już biega jak szalona po działce i wącha kwiatki i biega z konewką - udaje że podlew :ico_oczko: :-D :-D :-D

Wiecie co wróciłam z działki a tu w mojej klatce pełno strażaków trzy wozy strażackie przed domem - wystraszyłam się :shock: okazało się że wsyp się palił :ico_olaboga: dzięki bogu że ktoś szybko się zorientował bo moje okna są niestety obok wsypu :ico_zly:

Pogoda super my dziś kiełbaske na gorąco zjedliśmy na obiad z sałatką z pomidorków i ogórków tak na szybko ale szkoda było mi czasu na gary kiedy taka wiosenka za oknami :509:

Niki pospała w wózku ze dwie godziny na działce ale usnąć nie chciała bo wolała latać między kwiatami choć oczka miała już jak kreseczki :ico_olaboga: dopiero moja mama ją ponosiła i ululała. Jestem skonana a Niki wygląda jak dziecko wojny brudasek mały - ale podobno dziecko brudne to dziecko szczęśliwe zaraz ide ją kąpać i kłaśc spać.
Od dziś samotne nocki :ico_placzek: bo mężuśzaczyna nocne zmiany :ico_placzek: ale może dobrze że teraz bo akurat @ przyjechała :-D

[ Dodano: 2008-03-31, 20:32 ]
Mazia- fotki dostałam pokój śliczniusi a jaka ładna paprotka odbija się w tej szfce nad telewizorem i inne kwiatki też śliczne :ico_brawa_01: - tfu...tfu... żeby nie zauroczyć, piękne rysuneczki na lodówce napewno dzieło Makusi :ico_brawa_01: no i Matyldzia taka słodziusia.

[ Dodano: 2008-03-31, 20:33 ]
Asiu - jak zakupy udane?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

31 mar 2008, 21:45

Edulitko wiesz musiałam cofnąć sie do tych zdjęć i zobaczyć gdzie ty tą paprotke zobaczyłaś :-D Ale wiesz co ona kiedyś była duża ładna ale sąsiadka kjtóra mi ją sprezentowała kazała ją rozsadzić i dużo się zniszczyło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 mar 2008, 21:55

No witam

Jesssu nigdy więcej, sprzątani mam jeszcze troszkę i ciut ciut
Nakupowałam rzecz jasna więcej niź zamierzałam, ale jestem zadowolona z takich pierdółek
A Wiki spała od 19-20 i teraz boję się kiedy pójdzie spać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2008, 21:55

Napewno jeszcze zgęstnieje ja jakoś u siebie nie moge dochować się ładnej chyba nie służy im u mnie :-) Ale naprawde fajnie się urządziłaś w tym pokoiku jest taki przutulny i nowoczesny (a jednak nie surowy) chyba warto było poczekać co jakoś doszliście do celu :ico_brawa_01: a jeszcze miałam dodać że fajny efekt z tymi panelami :-)
A ja sobie siedze i piwko pije a co mi tam :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość