mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

06 paź 2007, 22:58

Ja na chwileczkę, życzyć Wam dobranoc :ico_spanko:

Kolorowych snów dziewczyny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 paź 2007, 23:29

mambii82 pisze:Kolorowych snów dziewczyny :ico_noniewiem:
Podpisuje sie pod tym :ico_oczko: A i dostałam dzisiaj sms-a od ewy bo ona nie ma narazie dostępu do komputera przez remont ,a była ciekawa co u was dziewczyny biedna na pewno też tęskni ale na szczęście remont nie potrwa wiecznie :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 paź 2007, 10:35

dziekuje wam mile Kobietki słowa wsparcia, u mnie już znacznie lepiej. Maz chodzi potulny jak baranek i wie jak bardzo glupio postapił . Nie pokazywałam sie tutaj bo po tym feralnym dniu musiałam sobie polezec troszke , bo brzuszek troszkę za bardzo sie napinał
Ika ciesze się, ze jesteś w domku, dotrwaj jeszcze troszkę ze swoim synusiesiem
filmow z porodow narazie nie ogladam , bo nie chce sie zabardzo nastraszyc

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 paź 2007, 11:44

Hej!
Dawno mnie tu nie było, ale pisanie na klawiaturze ekranowej jest zbyt męczące :-)
Zaczal sie rok akademicki i powiem wam, że nie myślałam, że wykładowcy beą tak przychylni. Mówię, że od początku listopada mnie nie będzie, biorę mail i mogę umówić się na inny termin egzaminu niż w sesji. Jeszcze parę osób muszę obskoczyć i mogę sobie powoli zostawać w domku.
W czwartek idę na USG, nie mogę się doczekać :-)
Jeszcze tydziń temu nie czułam się takim klocem jak teraz :ico_haha_01:
Wczoraj obejżeliśmy szpital, stwierdziłam, ze jakbym miała 3500zł w kieszeni to poszłabym już rodzić. Wersja bezpłatna jest mniej kusząca (szczególnie prysznice), ale położne sympatyczne więc chyba dam radę.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 paź 2007, 16:39

Cześć dziewczyny

Już prawie wróciłam bo remont zbliża się ku końcowi. Całe szczęście bo mam już dosyć

Cieszę się że jeszcze wszystkie chodzicie i trzymać tak dalej

Ja nie czuję się najlepiej ale chodzę. Jutro do lekarza, zobaczymy co powie.

Pozdrawiam serdecznie

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

07 paź 2007, 17:40

Hejka
Ale mam ponury dzień, do 12 chodziłam w piżamce, później przemogłam się i założyłam dresiaki, nawet zrobiłam obiad w żółwim tempie. Zawiozłam męża pod hale, dziś jadą do Sosnowca a jutro grają mecz i zostałam sama. W tv nic nie ma, na tt cisza i spokój.

Zastanawiam się co mm ze sobą zrobić... Byłam w sklepie i kupiłam sobie pojemniczek ulubionych lodów i chyba zaraz zacznę się objadać :ico_haha_02: jak ktoś ma ochotę to się podzielę.

Evik dobrze, że już prawie koniec remontu. :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 paź 2007, 22:15

mambii82, ja tez lubie lody na chandrę :-D Ja dzis znów śpie u koleżanki bo mój mąż sprząta w domu. Zresztą jest na mnie obrazony więc i tak nie gadamy a ja nie chcę sie denerwować.
Musze się wam pochwalić że właśnie zamawiam pościel i łóżeczko i to bedzie koniec moich zakupów dla maluszka. Zostanie mi tylko wanienka ale to już jutro. Buźka dla wszystkich :-D

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

07 paź 2007, 22:16

czesc dziewczyny jeny jak dawno mnie tu nie bylo ciesze sie ze u was wszystko ok. jest mi coraz ciezej ale wszystko w porzadku mecza mnie tylko skurcze zaraz przy pachwinie ze utrudnia mi to chodzenie a tu musze marusiem sie zajmowac mama do mnie przyjezdza 29 pazdziernika i modle sie zeby corcia wyskoczyla tak jak doktor zaplanowal. :ico_ciezarowka: pozdrawiam was serdecznie

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 paź 2007, 08:04

Witaj Ewita! Bardzo dawno Cię u nas nie było! Już się zastanawiałyśmy co się stało :ico_haha_02:
Janiolek pisze:ze jakbym miała 3500zł w kieszeni to poszłabym już rodzić.
:ico_szoking: strasznie dużo!! (w Warszawie niestety też bywają takie ceny dlatego wolałabym dojechać do mojego Pruszkowa) Za co tyle?

Ledwo żyję! Weekand był bardzo męczący. W sobotę byli u nas goście, a jak już sobie poszli to my się wybraliśmy do koleżanki na urodziny. I tam mnie niestety otruli japońszczyzną. Mąż koleżanki pracuje w japońskiej restauracji i chciał się pochwalić co potrafi. Tyle, że on pracuje jedynie na przystawkach czyli głównie zawija sushi, a wziął się za główne danie. Jak się później okazało tylko widział jak się je robi i to chyba tez niedokładnie. W każdym razie nie byłoby takie złe gdyby nie to, żę utopił to w morzu sosu sojowego, który jak wszyscy (poza nim wiedzą) jest okropnie słony!!! Jakoś to zmęczyłam, ale potem wcale w nocy nie spałam i jeszcze pół niedzieli mnie żołądek bolał. A niestety musieliśmy jechać z rana do Practicera kupić to nieszczęsne ocieplenie, potem znów goście! I jeszcze jakieś zakupy trzeba było zrobić, bo lodówka pusta. Na koniec dnia udało mi się jeszcze z mężem obejrzeć film i z lubością zapakowałam się do łóżka licząc na odpoczynek. No ale niestety było mi całą noc potwornie niewygodnie. Nie mogłam się ułożyć, a jak już usnęłam to śniło mi się, ze mi wody odeszły i leżę w kałuży :ico_noniewiem: Jestem wykończona i czuję się jakby mnie ktoś kijami całą noc okładał!
Muszę się wreszcie za coś wziąć, bo wstyd się przyznać, ale w sobotę nie miałam czasu, a w niedzielę siły pozmywać i w zlewie stoją statki jeszcze po sobotnich gościach.

Dopatrzyłam się, że nie wszystkie z Was podały swoje imiona i numery. Proszę nadrobić zaległości!!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 paź 2007, 09:55

dzień dobry dziewczynki zaczynamy kolejny tydzień :ico_brawa_01:

ja zaraz wybieram sie do domu i jestem ciekawa ile ten mój mąż wczoraj posprzątał :ico_oczko: mam nadzieję że dużo bo ja nie mam siły ani ochoty na sprzątanie tego bałaganu, wole zająć się układaniem ciuszków w nowych komodach :-D

kilolek, ja bardzo lubię chińszczyznę ale przyznaję że jak jest żle zrobiona to później się cierpi. No i te straszne nieprzespane nocki. Po porodzie też nie będą za bardzo przespane :ico_olaboga: ale jakoś damy radę.

Obejrzałam te filmiki ci IKA nam podała i powiem wam że ja się przeraziłam że to aż tak wygląda. Szrpią to dziecko za główkę :ico_olaboga: no nie wiem. Dobrze że w tych bólach sie o tym nie myśli no i tego nie wiedzimy :ico_oczko: .

Dziś zrobiłam ostatni przelew na łóżeczko i teraz czekam na przesyłki. Mam nadzieję że szybko dojdą. :ico_sorki: .
No i dziś do lekarza na 15. trzymajcie za mnie kciuki kochane :ico_ciezarowka: bo od dwóch dni mały napiera mi na szyjk e i boję się że rozwarcie coraz większe :ico_szoking: zobaczymy.
BUŹKA

[ Dodano: 2007-10-08, 09:57 ]
Właśnie zobaczyłam że mój suwaczek wskoczył na 9 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się cieszę. w sumie to można to już oblewać :ico_oczko: a wydawało się że ten czas tak pomału leci

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość