gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 cze 2007, 13:15

Emilka na biegunke jest takie cos HIPP ORS 200 Kleik marchwiowo - ryżowy, nie wiem czy w anglii jest takie. Jagody są dobre ale Nathan jeszcze chyba za malutki.
Emilka_M pisze:lekarz kazal poawac tylko paracetamol

Dziwie sie bardzo lekarzom w anglii. Dziecko sie meczy a on takie cos. Smecta dobra jest. I jest jeszcze nifuroksazyd ale to chyba na recepte.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 cze 2007, 13:21

A moze troche nacieli i reszta poszla co? Podobno takie szarpane sie gorzej goją.


niestety dokladnie tak bylo :ico_placzek: caly czas na paracetamolu jade. te szwy to mam takie co sie wchlaniaja. ide lezec, bo tylko w tej pozycji jest ok

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 cze 2007, 13:21

Julie przypomnialo mi sie na temat chodzenia Nathanka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja Ci wierze po prostu Nathanka przenosilam w brzuchu pol roku i teraz tak sie szybko rozwija :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-22 ]
Jasnie Pani :) pisze:niestety dokladnie tak bylo

wspolczuje. I moge Cie jedynie pocieszyc ze po porodzie przez 3 tygodnie tez nie bardzo moglam siedziec na tylku nie przez szwy ale przez hemoroidy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 14:10

a ja czytam namietnie "jezyk niemowlat" i jestem za tym zeby maluszek spal w swoim lozeczku i nie byl noszony na rekach,,, :ico_oczko:
ale na razie to czysta teoria :ico_oczko:
pewnie serce mi zmieknie jak zobacze takie malenstwo... :ico_oczko: ale z drugiej strony wiem, ze krzywda mu sie dziac nie bedzie... :ico_nienie: . tylko nam sie wydaje, ze one takie biedne, smutne itd przypisujemy im cechy doroslych. :-D ..czyli nas samych :ico_oczko: a to niemowlaki, ktore placza bo sa glodne.zmeczone,maja mokro.. a nie dlatego, ze sa zle,smutne czy nieszczesliwe.... :-D

dziewczyny mam pytanie... zamawiam u mamy pare rzeczy do apteczki hihi z polski...
i wiem , ze tutaj nie zalecaja podawania wit d na krzywice.. a czy wy podawalyscie?
i drugie pytanko o sol fizjologiczna... nie wiem jaka zakupic... w ampulkach, sprayu... czy jaka??? hihi moze cos jeszcze powinnam miec z polski w razie "w"? bo tutaj wiadomo: paracetamol :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 cze 2007, 14:16

madziorka hihi pisze:dziewczyny mam pytanie... zamawiam u mamy pare rzeczy do apteczki hihi z polski...

1.witamine d podawalam ale bo jestem w polsce wiec dlatego, ale gdybym byla w anglii tez bym podawala
2. sol fizjologiczna mialam w ampulkach
3. smecte, na kolki cos typu infacol, espumisan lub to trzecie co zapomnialam nazwe ale juz ktoras dziewczyna pisala na f,

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 14:44

dzieki gosiu :ico_brawa_01:
infacol jest w anglii takze spoko :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 cze 2007, 14:56

witam
ja ostatnio cos nie mam dobrego nastroju-raczej dolina- to wam nie smuce...ale czytam na biezaco :ico_haha_01:
jasnie pani strasznie wspolczuje ale mysle ze szybciutko sie zagoi i nawet nie bdziesz pamietac o bolu :-D bedziesz jak nowka niesmigana :ico_oczko:
lucy a ciebie ja tez podziwiam serio :ico_brawa_01:
madziorka ja tez nie nosilam malego kladlam sie kolo niego tylko i wystarczylo :ico_haha_01: ale co do spania to spal z nami od samiuskiego poczatku dopiero teraz go na noc wkladam do lozeczka i spi tam sobie choc teraz jak moj s w stanach to nie moge sie oprzec i spimy razem do tego maly cierpi bo te cholerne zeby nie chca wyjsc tylko ma temperaturke i gryzie wszystko biedactwo
ja wiem ze jagody to tu juz sa w kaszkach dla maluchow od 4 miesiaca
a ja bym madziorka sama wit d nie dawala tego nie mozna przedawkowac wiec lepiej skonsultowac z lekarzem
ja nie dawalam a jak bylam w pl pediata powiedzial ze nie ma potrzeby
a tak naprawede to tu w angli maja wszystko co w pl a nawet wiecej dla maluszkow tylko radze isc do pharmacy i tam zapytac a nie lekarza :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 cze 2007, 15:26

och ta wit d ,pamietam jak mialam dylemat podawac czy nie...czytalam wszedzie co pisza i pisali roznie,co lekarz to inna opinia.mowia ze tu w angli jedzenie dla dzieci jest bardziej witaminizowane i ze nie ma potrzeby podawac.
ja podawalam po jednej kropelce tylko z tego wzgladu ze konrad urodzil sie w listop i ze wzgledu na pogode nie przebywal codziennie na podworku i slonca jest malo w okresie zimowymi, byl karmiony piersia tak wiec nie mogl wchlonac tej witaminy ze slonka i ze mnie bo jak wiadomo w pokarmie od mamy nie ma tej wit.
w mleku modyfikowanym jest.

julie a co znowu za dol cie dopadl,mi wlasnie minal....trzymaj sie kochana i nie poddawaj...

wiecie co a ja nosilam i tulilam i cmokalam i spalam czasami z konradkiem....nie moglam sie oprzec...wykorzystuje kazdy moment aby sie z nim potulic popiescic,bo niedlugo on wyrosnie i nie bedzie chcial i powie ze obciach ....:-D tak wiec po co sobie tego odmawiac a dla dziecka to tez napewno przyjemnosc,bo kto nie lubi jak jest przytulany i kochany,nawet my dorosli potrzebujemy tego a co dopiero dziecko.
chce zeby wyrosl na osobe ktora potrafi okazywac uczucia a nie sie ich wstydzic...a skad ma to wyniesc jak nie z domu :ico_haha_02:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 15:53

Madziorka ja jeszcze polecam- masc majerankowa, jak sie odpukac katarek pojawi, -viburkol czopki homeopatyczne na stany niepokoju u niemowlat rewelacja!!! , cos na ciemieniuszke z mocznikiem!!! tak na wszelki wypadek bo nie wiadomo czy sie pojawi, nie polecam na ciemieniuche masla ani oliwki itp, tylko lekarstwo zeby nie bylo nawrotow!!!

[ Dodano: 2007-06-22, 16:01 ]
Madziorka tez czytalam jezyk niemowlat i wiesz ja robilam wszystko tak jak mi intuicja dyktowala i wyszlo super!!! Nie nosilam Mayci bo po cc bylo mi ciezko takiego klocuszka dzwigac, ale spedzalam caly czas przy niej, tzn spala z nami i spi dalej, nie wyobrazalam sobie wstawac nawet raz w nocy i brac na cyca, len jestem, wszystko przez sen robilam i dalej robie :ico_haha_01: , i w dzien tez lezalam z nia na lozku, nie prawda jest , ze noszeniem, przytulaniem mozna rozpiescic dziecko :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: , my Mayke cokamy 1000 razy na dzien i juz nasz skarb krzyczy NIE!!! ha ha :-D zaglaskalismy kotka :-D
Moim zdaniem trzeba okazywac uczucia na maxa!!! :532:

[ Dodano: 2007-06-22, 16:03 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 16:04 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 16:05 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 16:06 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 16:07 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 16:09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 16:09

fela pisze:chce zeby wyrosl na osobe ktora potrafi okazywac uczucia a nie sie ich wstydzic...a skad ma to wyniesc jak nie z domu

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fela bardzo mądrze to napisałas jestem ZA!!!!
Delfinka Ty to masz wesoło z ta Maycią hihihihihihihi :ico_brawa_01: super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość