Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 mar 2009, 08:51

dorcia mi lekarz powiedzial, że wymioty t jedn z objawów przepowiadających poród :ico_brawa_01: Tylko nie pamiętam czy powiedzial kiedy sie pojawiją , ale chyba 2 tyg przed :) - reki nie daje sobie uciąć

[ Dodano: 2009-03-06, 09:16 ]
dziewczyny dorcia jest w szpitalu miala ostre bóle i leży na patologii, Zosieńka waży już 2,5 kg, miejmy nadzieje, że jeszcze poczeka troszke u mamusi i wszystko będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

06 mar 2009, 10:34

hey kobietki!

Widzę, że tym naszym dzieciaczkom już nie chce się czekać do kwietnia :ico_sorki:
Mam nadzieję, że Dorotka czuje się już lepiej trzymam kciuki za nia i Zosie aby wszystko sie unormowało :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja też coś nie mogłam spać w nocy. Brzuszek był twardy i ciężko było się przekręcić. Teraz noce jakoś mi się dłużą. Mimo tego, że często sie budzę i wstaje do WC to i tak raczej jestem wyspana. No chyba że w dzień jest bardzo niskie ciśnienie to chodzę senna. :ico_noniewiem:

ejustysia a jak Ty sie czujesz?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 mar 2009, 11:30

Fioletowa Ania, no ja dalej mam mdlości , jem na sile i te skurcze ciągle, biore luteinke i no-spe troche pomaga, ale skurcze ciągle są, pocieszam sie,że jest ich mniej . Dzisiaj piore ubranka malego, rożek i pare innych rzeczy, jakie to wszystko malutkie i śliczne :)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

06 mar 2009, 13:40

To dobrze że Ci sie polepszyło pomału i będzie jeszcze lepiej ;)

Ja też właśnie skończyłam prasowanie. :ico_prasowanko:
Też wszystkie ubranka mi sie tak podobają i uwielbiam je prasować.

Obiadu dzis nie gotuję, bo mąz pojechał do pracy i wróci dopiero o 20.30.
Także teraz jeszcze poodkurzam :ico_odkurzanie: a potem sobie poleniuchuje :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 mar 2009, 13:57

hej
Dora trzymaj sie.Niech Zosieńka jeszcze poczeka
FioletowaAnia ja też ostatnie noce miałam bezsenne.Dzisiaj pierwsza noc przespana.Ale to dlatego ze jak idę w nocy siku to potem kładąc sie zaczynam myśleć o porodzie o tym co jeszcze mam do zrobienia i kupienia.Och sto myśli na sekundę
ejustysia odpoczywaj jak najwięcej.ja już odpukać skurczy nie mam od dłuższego czasu.ale to pewnie dlatego że bakterii już nie mam.a lekarz mówił że to ona pewnie była przyczyną skurczy
ja juz mam obiadek zrobiony jeszcze pozamiatam podłogi i gotowe.A dzisiaj wybieram sie do koleżanki po wanienkę rożek i jeszcze parę rzeczy.no i do znajomej ustalić szczegóły mojej sesji zdjeciowej z brzuszkiem.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 mar 2009, 14:07

ustalić szczegóły mojej sesji zdjeciowej z brzuszkiem

suuuper - świetna pamiątka :)
Mnie skurcze męczą ciągle a najardziej ten ból krocza, stasznie mne tam rwie wszystko :(
wybieram sie do koleżanki po wanienkę rożek
:ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję bo wlaśnie uświadomilam obie, że my przecież ne mamy wanienki :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 mar 2009, 14:23

ejustysia jeszcze na wanienkę masz czas.Ja cały czas mam wrażenie że połowę rzeczy zapomnę kupić

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 mar 2009, 14:41

agnieszka, ale wiesz , wanienka sie nie popsuje a ja sie nie ede denerwować :-D , my juz nie licząc wanienk mamy doslownie wszystko - wole miec wcześniej niż martwić sie, ze wrazie co mąż edzie musial robić zakupy a wtedy :ico_olaboga: :-D Ja już nawet mam tore do szpitala spakowaną :)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

06 mar 2009, 14:43

hej mamusie :ico_haha_01:
widze ze naszym watku nie moze byc spokojnie i bezproblemowo , jak nie klopoty z mezami to z tesciowymi no i te wizyty w szpitalu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dora trzymaj sie i puszczaj Zoski jescze :ico_nienie: wrazie czego zaciskaj nogi :-D :-D bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
FioletowaAnia zazdrosze energii ja w tym tygodniu przcholowalam i mam teraz tego skutki brzuch mam twardy i bolacy a dotego czuje jakbym tam tone nosila a nie 2 kg :ico_olaboga:
Agnieszka, mam nadzieje ze podzilisz sie z nami sesja , moja szwagierka tez robi zdjecia ale niestety mieszka w gliwicach i raczej juz sie tam nie wybiore , a jak bylam miesiac temu to jrscze brzucha nie mialam :ico_zly: wiec z sesji nici :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Ejustysia nie martw sie ze czegos zapomnisz mi sie wydawalo ostatnio ze wszytko juz mam a tu FioletowaAnia zadala pytanie odnosnie kosmetykow i uzmyslowilam sobie ze ich nie mam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 mar 2009, 14:44

kurcze ja jeszcze nie mam wszystkiego
muszę kupić jeszcze trochę ubranek,kosmetyki,koszulę do szpitala,materac do łóżeczka no i oczywiście wózek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość