donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 mar 2009, 09:21

a nie zapisuje wielkosci w książeczce?
raczej nie :ico_noniewiem: , spytam w środę jak to wygląda

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 mar 2009, 09:23

a jakby Milenka miała za duże to jej lekarz każe podawać witaminę jakąś (tylko nie pamiętam jaką)
wiesz u nas jest własnie odwrotnie ona ma za małe to ciemiączko i dlatego lekarz kazął zrobic usg i nie pamietam ale powiedziła ze jeszcze ma waska potylice i to moze do czegos prowadzic ale nie wiem kurn ado czego bo uzyła jakies lekarskiej terminologi i nie zapamietałam :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-30, 09:24 ]
raczej nie
ja w ksiazeczce mam taka specjalna rubryke w kt sie wpisuje obwód głowki, wage i własnie wielkosc ciemiaczka

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 mar 2009, 09:26

a w ksiazeczce mam taka specjalna rubryke w kt sie wpisuje obwód głowki, wage i własnie wielkosc ciemiaczka
na obwod glowki ja tez mam ale na ciemiączko nie


mojej kolezanki synek ma 18 miesiecy a ciemiaczko na wielkosc 2,5 palcow i to jest grozne dziwne zeby wtym wieku tak mial i lekarze nic jej nie przepisuja tylko chodzi po lekarzach

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 mar 2009, 09:29

mojej kolezanki synek ma 18 miesiecy a ciemiaczko na wielkosc 2,5 palcow
no to duze..mnie lekarz powiedział ze ona teraz powinna miec tak na 2 palce a ona ma na poczatku powinna miec na 3,5 a ona odrazu miała na 1,5 i to podobno niedobrze :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

30 mar 2009, 09:32

hmmm ja to nic jeszcze nie wiem z tego co piszecie bo dpiero jutro mam wizyte u pediatry to sie wszystkiego wypytam.juz sobie spisalam wszystkie pytania. jesli chcecie to moge o cos jeszcze zapytac jesli maciejakies pytanie :-D

my wczoraj bylismy w Tesco bo jest akcja na tansze kwiaty pokojowe i ogrodowe i sobie kupilam dracenke i juke :ico_haha_01: strasznie polowalam akurat na te dwa kwiaty bo moja mama ma i jest piekna i wielgasna i stoi na podlodze. a u mnie wlasnie jest duzy salon i brakuje mi takiego kwiatka na podlodze.myslicie ze moge te kwiaty postawic na parapecie nad kaloryferami? bo gdzies wyczytalam ze lubia sucho i slonecznie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 mar 2009, 09:32

ona odrazu miała na 1,5 i to podobno niedobrze :ico_olaboga: :ico_olaboga:
h,,,, kazdy lekarz mowi inaczej moja miala ttak jak sama patrzylam na 2,5 palca teraz szczerze to ma na 1 palec wlasnie sprawdzilam bo u mamusi na raczkach jest i gaworzy


ej mojej malej zabawki nie interesuja a ze zawze mam właczony telewizor lub radio to sie wpatruje w niego wiem ze dziercko nie powinno sie tam patrzec ale nie umiem po cichu w pokoju siedziec lubie cos obejrzec jak sie z nia bawie.... o kurcze ale mi gaworzy :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

30 mar 2009, 09:35

cześć
Ola jeszcze śpi, na 12.15 do lekarza :ico_noniewiem: ja to powinnam być ich honorową pacjentką, ostatnio nie ma tygodnia żebym tam nie była....
na dziś żadnych planów, zobaczymy co lekarka powie.

u mnie dziś spagetti z łososiem. i pewnie coś oli zrobie - nie wiem na co chec będzie miała, bo przy chorobie to wiadomo - nie wszystko sie chce.

a ciemiączko u małego też chyba ciągle takie samo. a witamina D chyba między innymi na zarastanie jest, chyba że coś pokręciłam....

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 mar 2009, 09:37

myslicie ze moge te kwiaty postawic na parapecie nad kaloryferami? bo gdzies wyczytalam ze lubia sucho i slonecznie? :ico_noniewiem:
śmiało :-) dracenki właśnie lubią taki klimacik, juka jest mało wymagająca i będzie jej dobrze wszędzie :-) a jak masz podłogę dużą to polecam zamioculcasa :-D rosną ślicznie i właśnie potrzebują dużo miejsca :-)
a wygląda tak :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 mar 2009, 09:37

a witamina D chyba między innymi na zarastanie jest, chyba że coś pokręciłam....
no tez mi sie tak zdaje

[ Dodano: 2009-03-30, 09:37 ]
a wygląda tak :-)
śliczny :):)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 mar 2009, 09:41

a ze zawze mam właczony telewizor lub radio to sie wpatruje w niego wiem ze dziercko nie powinno sie tam patrzec ale nie umiem po cichu w pokoju siedziec lubie cos obejrzec jak sie z nia bawie....
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jeny, Milutka, Ty weź przyklęknij i Bogu podziękuj, że jestem tak daleko, bo bym wpadła i normalnie pacnęła Cię w głowę :ico_sorki: oszalałaś z tym tv?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no, jak ją mają zabawki interesować, jak jej dajesz taką rozrywkę?? zawsze będzie cicho, jak jej tv włączysz, tylko jakie dziecko Ci urośnie?? :ico_puknij: ale w sumie dla rocznych dzieci juz ładne okulary robią, także nie przejmuj się, jak będzie słabiej widziała :ico_sorki: i słabiej się rozwijała to wtedy pójdziesz na rehabilitację :ico_puknij: albo do psychologa, bo dziecko będzie miało blokady :ico_puknij:
a to Ty się z nią bawisz, czy oglądasz, bo chyba dwóch tych rzeczy nie da się połączyć :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości