Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 20:08

wyobrażam sobie jak jej dowalisz
a zbiera się jej, zbiera :ico_haha_01:
szkoda,że w tych czasach to kasa rządzi człowiekiem
przykre to, ale prawdziwe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 20:18

markotka, nowy Krzyś w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milenka właśnie spać idzie :ico_noniewiem: tylko ciekawe czy na noc czy na drzemkę...
zjadła o 17.30 więc teraz jej nawet kaszy nie robiłam bo nie ma sensu,najwyżej jak się obudzi to dam mleko lub kaszę,zależy o której wstanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 20:29

a Krzyś śpi już od 17, idę go zaraz obudzić, żeby znowu nie było jak ostatnio :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 20:30

markotka, faktycznie go budź :ico_sorki:

no i córeczka mi śpi,mąż też kimie przed nocką a Hania się bawi :-)

[ Dodano: 09-11-2011, 19:38 ]
dziewczyny wiecie może co u zooli i Motylka? :ico_sorki:
do zooli zaraz napiszę,a do Motylka ma ktoś jakiś kontakt?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lis 2011, 21:03

Witam wieczornie.
Murchinson, Filip uwielbia zupki z pomidorami ale sama pomidorowa juz nie.
On nie cierpi wszystkiego co z pomidorem, może kiedyś się przekona. Dodatkowo ma cały czas na nie uczulenie.
Murchinson Mati wymiotami reaguje na niedobre smaki czy pop prostu pluje? niezłe ma reakcje
Aniu, on po raz pierwszy tak wypluł, na szczęście nie wymiotuje. Jak coś mu nie smakuje, a je pierwszy raz to weźmie do buzi, przełknie, zaciśnie usta i odwraca głowę-koniec jedzenia. Na samym początku jak uczył się jeść papki to wypychał językiem z buzi.
CV złóż, jak zaproszą Cię na rozmowę to jedz, zobaczysz co i jak i zdecydujesz.
Numeru Motylka nie mam-ona podała go chyba Koroneczce i Markotce.
pisałam wczoraj do mamyIzuni,na szczęście dziewczynki zdrowe,ale mama ją zaskoczyła i stwierdziła,że nie będzie jej dzieci pilnowac jak wróci do pracy,
Wiem i wtedy przyjedzie do mnie :-D Z jej mama nie da rady upilnować dwóch. Iza co chwila choruje i więcej jest w domu niż w przedszkolu dlatego mama zrezygnowała z pilnowania dziewczynek.
A powiedzcie mi ile taka dzienna porcja mięska dla maluszka powinna wynosić?
1porcja=10g
Super z domkiem :ico_brawa_01:
Wiola zdrówka dla Dawidka.

[ Dodano: 09-11-2011, 20:04 ]
Markotka, fajny Krzyś w podpisie. Nowy leżaczek macie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 21:10

jej mama nie da rady upilnować dwóch. Iza co chwila choruje i więcej jest w domu niż w przedszkolu dlatego mama zrezygnowała z pilnowania dziewczynek.
to już mi napisała później i nie zdążyłam dopisać jeszcze dalsze info :ico_oczko:
Aniu, on po raz pierwszy tak wypluł, na szczęście nie wymiotuje. Jak coś mu nie smakuje, a je pierwszy raz to weźmie do buzi, przełknie, zaciśnie usta i odwraca głowę-koniec jedzenia. Na samym początku jak uczył się jeść papki to wypychał językiem z buzi.
dobrze,że nie wymiotuje :ico_sorki:
u nas na szczęście wszystko małej smakuje a jak się naje to też zaciśnie usta i koniec,albo ręką odpycha łyżeczkę lub butelkę

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lis 2011, 21:16

jak się naje to też zaciśnie usta i koniec,albo ręką odpycha łyżeczkę lub butelkę
U nas też tak. Czasami mu coś nie do końca smakuje ale pół słoika zje więc nie jest źle. A i zapomniałam Ci napisać, że odkąd jesteśmy na ha ulewanie całkowicie przeszło.

[ Dodano: 09-11-2011, 20:18 ]
Mateusz nie cierpi pomidorów może dlatego tak zareagował.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 lis 2011, 21:29

A i zapomniałam Ci napisać, że odkąd jesteśmy na ha ulewanie całkowicie przeszło.
no i bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a kiedy planujesz przejść na zwykłe mleko?
Mateusz nie cierpi pomidorów może dlatego tak zareagował.
pewnie tak
ciekawe jak moja na pomidorki zareaguje :ico_noniewiem: bo jak karmiłam piersią to ją wysypywało trochę po pomidorach :ico_sorki:
ale pół słoika zje
rozumiem,że Matiemu nie gotujesz?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 lis 2011, 21:41

no i obudziłam Krzysia, teraz już wykąpany i najedzony leży w łóżeczku i gada do tygryska, zaraz pewnie zaśnie :ico_oczko:

Aniu ja mam nr do Motylka, zaraz do niej napiszę, do Zooli też mam.

Murchinson tak, mamy nowy fotelik-spostrzegawcza jesteś :-D tamten już za mały był. Super, że Mateusz już nie ulewa :ico_brawa_01: Krzyś po Gastrotussie mniej ulewa.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 lis 2011, 21:47

Aniu, czasem gotuję i pakuję w słoiczki. Nowe smaki za pierwszym razem dostaje z gotowych słoiczków.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość