Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 wrz 2007, 18:16

witam! Alunia dziękuje wszystkim za życzonka.
Padam z nóg. Juro egzamin. Później zdam ze wszystkiego relację. Buziolki.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 20:17

goscie przyjechali ........ narobioli rabanu i pojechali ..... uffff

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 wrz 2007, 20:22

Ewcik to powodzenia!!!

Anza ja tam nie wiem..moim zdaniem, to starsze dziecko powinno przesypiać nockę lepiej, niż małe...A Ty mnie nie strasz budzeniem jak wrócę do pracy :ico_olaboga: A...i nie jesteś sama...ja też wyrodna matka :ico_wstydzioch: to J całe noce wtyka małej smoczek. Ma ją ze swojej strony łóżka...No i ja nie wiem czemu...ale też nic nie słyszę. Pewnie, jakbym wiedziała, że na niego nie można liczyć, to byłoby inaczej. Ale on od początku zrywa się na każdy szelest, więc mój organizm sobie odpuścił czuwanie...

Zaraz odpiszę reszcie...teraz idę jeść

[ Dodano: 2007-09-09, 20:46 ]
A...mnie kręgosłup nie boli...ale ręka na której ją trzymam! ale co tam...ważne że jej wygodnie...

Gosia tak...złote...już nie narzekam. Ale może ją sprzedam w skupie metali kolorowych??? :-D

Dziś jest anioł! wróciliśmy ok.19, potem jeszcze pół godzinki szaleństw...i kąpiel. Jutro łapiemy siuśki do badania...ciekawe jak się to uda...hehehe...No a po kąpieli zjadła 80ml bebilonu i w kimono. Ale do teraz stęka, kwęka..ze smoczkiem w buzi płacze...Ja już mam schizy, że się zrzyga jak ostatnio...Jeju!!! ale chyba coś jej się śniło, bo poszłam...przytuliłam, poszeptałam do uszka i śpi... :-)
My już po kolacji...zaraz też się zmywamy...ale ja tak co dzień gadam, a potem idę spać o północy...
Szkoda, że taka pogoda...nawet wyjść nie można...Zaczynam żałować, że jak było ładnie to leniwa nie chodziłam dużo na spacery :ico_wstydzioch: Ale może jeszcze troszke będzie słońca?
Ok, na razie się żegnam...pa!

[ Dodano: 2007-09-09, 21:03 ]
Jeszce tylko z takim małym spostrzeżeniem...czy widziałyście, że już nastukałyśmy więcej stron niż kwietniówki???
No dobra, lecę...pa!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 21:06

Hej hej - mam dziś w końcu chwilkę spokoju na delektowanie się Karmi Poema Di Caffe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zerkam ukradkiem na Skazanego...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 wrz 2007, 21:24

u nas goście pojechali ... było miło ..
przedstawię wam sytuacje i potrzebuje obiektywnej oceny ...
wynajmuje mieszkanie - w pełni umeblowane , mojej mamie popsuła sie pralka i teraz pytanie czy zabranie pralki z mojego mieszkania jest ok??

jak napiszecie co o tym sadzicie ...to napisze o co chodzi :-D

teraz sobie siedzimy z Duzym ... ja zaraz to chyba pójde spac ...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 wrz 2007, 21:36

hej...my juz tez po gosciach...ale bylo ryku bo ich coreczka 5,5miesieczna to dopiero krzykaczka...a Maya taki pieszczoch i mamincycek ze na jej widok sie poplakala :ico_szoking:

Gosia...jesli dobrze zakumalam to w tej sytuacji chodzi o to zeby tej mamie oddac waszą pralke bo jej nie dziala?nie wiem ale wydaje mi sie ze tak nie mozna...przynajmniej u nas tak jest ze jesli cos jest w cenie mieszkania to do niego nalezy i gdy np.sie zepsuje to wlasciciel ma obowiązek naprawic.....mowie o sytuacji gdyby pozyczona pralka zepsula sie u mamy to wlasciciel moglb y sie burzyc!

Znow mam zle wiesci od rodziny w polsce wiec pewnie nocka z glowy...a bylo juz lepiej,juz sie cieszylismy....a tu krach... :ico_placzek: nie wiem co myslec...jutro wszystko sie okaze...

a no i na pocieszenie dla rannych ptaszkow to ja tez wstaje o 6.00..a maksymalnie o 7.00 przy czym ide spac ok.23.00i mam pobudki w nocy...i jakos jeszcze ciagne wiec DAMY RADE!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 21:37

Kurczę Gosia chyba nie powinnaś zabierać tej pralki...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 wrz 2007, 21:43

no .. więc mam jakiś rozsądek ..taksie wkurzyłam, że szok ..dzwoni mama do mnie i z tekstem, że ona kupiła mi ( 3 lata temu ) pralke do mieszkania i ja z niej nie korzystam a jej sie zepsula to ona sobie ja zabierze - bo co obcy ludzie beda z niej korzystac :ico_szoking: to jej tłumacze, ze tak nie mozna bo wynajelam mieszkanie z pralka ..i jak ona to sobie to wyobraza ??? a ona , ze to sobie pojada i kupia w takim raziem ..z naciskiem na kupia ..... az mi głupio .... ja wiem, ze nie maja za duzo pieniedzy i nam probuja pomagac ..no ale ..tak nie mozna ...probowalam jej cos tlumaczyc ..a ona swoje ... powiedzialm jej, ze postawila mnie w glupiej sytuacji ..jedyna mozliwosc która ja widze , to kupic gorsza pralke i zamienic ..nic innego ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 wrz 2007, 21:52

No mi się wydaje...że masz racje...No niech sie mamusia postawi w sytuacji tych, co wynajmują...Czy ona by chciała, zeby se ktos ot tak wszedł i coś jej wyniósł z mieszkania? wydaje mi się, że nie...

No dobra...idę, bo już znów mi nonono przyrosła...
A mała to chyba...jeśli mnie nos nie myli...to kupę spreparowała...ale może tylk tak pośmiarduje...hehehe

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 wrz 2007, 22:08

No tak wyrodna teściowa ostatnia składa życzenia. :ico_oczko:

Obrazek

Alu, rośnij nam na wspaniałą dziewczynę!!!! bądź zdrowa i zawsze uśmiechnięta, a wszystko o czym zamarzysz niech się spełnia. A Karolek przesyła Ali słodkiego buziaka, w policzek, bo w rączkę narazie nie można, o paluszki wkładasz pewnie do buzi :ico_oczko:

Oj przeczytać wszystko jak się tu trochę nie było, to aż oczy bolą :-D
Oczywiście nie pamiętam już co chciałam każdej napisać.
Z wyjątkiem Gosi, masz Gosieńko całkowitą rację i mam nadzieję, że Twoja mama jakoś to zrozumie.

A z tym spaniem nocnym to prawda, im dziecko starsze tym czasami się częściej budzi, a nie tyle głodne co chce poczuć się ezpieczne przy mamie choć na chwilę. A tak zupełnie bez pobudek każdej nocy, to długo jeszcze, chyba że się ma wyjątkowego śpiocha, bo potem są sny, które budzą, przeżycia itp. Z Kacprem nie miałam źle, a co ędzie teraz......

A u mnie niedziela jak to niedziela w domku z dziećmi i mężem i tak mi najlepiej. A za tydzień pełne zamieszanie, goście i chrzciny, dorze, że obiad w resteuracji, bo w domu to już bym nie dała rady.

A teraz mówię wszystkim doranoc i wskakuję pod kołderkę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość