Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lut 2008, 15:19

mojamaja.corcia, a no to trochę inne strony :ico_oczko:

kasiulinka, poczekaj jeszcze trochę i będzie wiosna :-)

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

28 lut 2008, 15:25

siunia pisze:kasiulinka, poczekaj jeszcze trochę i będzie wiosna

no nie mam właściwie innego wyjścia jak czekać,ale pocieszam się że już jest koniec lutego :-) może jakoś wytrzymam do kwietnia/maja :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 lut 2008, 16:10

A mni sąsiadka nastraszyła, że brzuch mam nisko :ico_placzek:
A jak Wasze brzuszki???

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

28 lut 2008, 17:12

spinka, no to Cię nastraszyła :)
moj brzusio z dnia na dzień coraz wiekszy :)
Ale mam zgagę, że... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 10:17

Hej :ico_ciezarowka:
Ja wstałam 10 minut temu :ico_szoking: , jak na mnie to nielada wyczyn :-) Wyspana, w świetnym humorze.
Pewnie trudno dzisiaj będzie wejść na tt, ale może jakoś damy radę :ico_oczko:

Moja.maja ta zgaga to wczoraj ze mnie na ciebie wskoczyła, bo ja wyjątkowo nie miałam. A co do tego brzucha nisko, to powiedziała, że może szyjka być osłabiona jak tak nisko brzuch, oj po co ona mi to mówiła, tylko sie wczoraj martwiłam.
A u mnie dzisiaj piękna pogoda za oknem, słono świeci, aż chce się żyć, nie wiem co prawda czy zimno, czy ciepło, ale jak z domu patrzę to wydaje sie jakby już nie tylko wiosna, ale i lato było (pewnie specjalnie dla Kasiulinki :ico_haha_02:)
Piszcie co u Was, jak samopoczucie?

Ja zapraszam na :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 10:21

spinka, Ty słuchaj madrych sasiadek to daleko zajdziesz :ico_puknij: powiedz że masz szyjke mocna i niech sie swoja martwi :ico_puknij: mój brzuch jest mega nisko, dziecko czasem kopie mnie tak że mam wrażenie że łapke ma w pochwie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ja wstałam pół godz. temu, jem z wami śniadanko i mykam się uczyć i sprzątac bo nie chcę m. zostawiać całego bałaganu na jutro- bo ja oczywiście w szkole bedę

[ Dodano: 2008-02-29, 09:22 ]
trochę "szczekałam" nad ranem a tak to prócz lekkiego katarku nic mi nie dolega :-D
ja mam kupić teraz 50 g glukozy, ble...

[ Dodano: 2008-02-29, 09:43 ]
spinka, to pukanie w głowę ( :ico_puknij: ) to dla sasiadki nie dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 10:44

Marta może i masz rację z tą sąsiadką i brzuszkiem nisko, dzisiaj już tak się tym nie przejmuję.

Mój dobry humor znikł, A. mnie tak wkurzył, że szok, najpierw powiedział, że jestem psychiczna(bo poprosiłam, żeby jak nie on to jego ojciec zakupy zrobił, bo my mu zawsze robimy a on nam nigdy), a później stwierdził, że on w tym tygodniu obiadu nie jadł, że on w ogóle nie jada obiadów, nonono jeden :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jeszcze nawet zła nie jestem tylko jest mi cholernie przykro, a dodam że tu jest sklep ale lepiej w niz zakupów nie robić, trzeba podjechać 3 km samochodem, a najlepiej to 7 i tam już wszystko świeżutkie i smaczne jest.
Wyżaliłam się wam, wy mnie zrozumiecie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 10:44

co tam słychać, jakie plany na dziś?
Ja wczoraj umówiłam się z m. że pod koniec marca jedziem do krakowa do hurtowni i sklepu dla maluchów bo potem wszystjie soboty to juz w szkole siedzę :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-29, 09:55 ]
spinka, no to ten sam tekst prawie który m. powiedział kiedyś przy siostrze- że przez tydzien nie gotowałam obiadu :ico_puknij: szkoda słów do tych chłopów :ico_olaboga:
nie było mnie chwile bo mama dzwoniła :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lut 2008, 11:00

Hej :ico_ciezarowka:

Ja dzisiaj "patrzę "na Was z nowego monitora, własnie zmienili mi na płaski 19 cal :-) to się nazywa prorodzinny zakład pracy :ico_haha_01:

Ja dzisiaj jeszcze godzinę temu czułam sie super, teraz strasznie mnie :ico_spanko: bierze, znów chyba ciśnienie wariuje :ico_olaboga: Wczoraj po południu tez miałam fatalne, ale się nie dałam, poszłam z psem na długi spacer, no i pomogło, czułam się potem dobrze, na tyle, że przeczytałam prawie całą książkę :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 11:00

Popłakałam i humor wróciła, a A. to jeszcze pożałuje, oj pożałuje, już ja się postaram, aż żal mi d... ściska, że opłaciłam mu telefon, jakby mu odcięli to by nauczył się żonę doceniać. Mam go w du..., i na obiad zrobię coś czego on nie trawi, tylko musze pomyśleć co, najbardziej nie lubi kapusty kiszonej więc może zupkę :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość