Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2010, 22:48

a watpie zeby to skaza byla bo to tylko na buzce, ale czas pokaze , oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,

co do podciagania za raczki to raczej samemu nie podciagac, normalnie trzymac mozna i sztywno swoje rece a dzecko jak bedzie mialo sile to sie podciagnie, no chyba ze sie myle :ico_sorki:
teraz na kontroli pediatra mi podciagala za raczki dzecko ale pewnie by spawdzic jakies prawidlowe odruchy

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 22:49

siunia, tak tak, ja tylko trzymam sztywno rece a on sam tak sie podciaga, jest taki silny ze szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 sty 2010, 22:49

siunia, ja tez ostatnio walczylam z ciemieniucha ale bylo tylko troche na glowce najgorzej tam gdzie jest ciemiaczko musialam uwazac bo sie boje :ico_olaboga:
a moja uczulona na oliwke Nivea i kupilam jej parafinke i zeszlo wszystko ładnie,a na brwiach tez troszke miala i tez zeszlo

a Oilatum tez stosujemy emulsje do kapieli i kremik bardzo ma ładna skorke po niej i dobrze natluszczona:-)

fajnie Natan zasnal hehe
a Mia taka fajniutka pyzulka sliczna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90, zdrowka dla Kingusi
wiesz jak lezy mi na moich ugietych postawionych kolanach, bo moja taki silny ze glowe tak dzwiga i jak go lekko pociagne to tak jak do siadania sie zabiera
moja tak samo robi i niewiem od kiedy takmozan cwiczyc ja czytalam ze jak skonczy 3 miesiac ale niejestem pewna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a głowka juz ładnie trzyma silna kobietka jest :-D
i tak słodko sobie gaworzy Wiki mowi ze ładnie jej siostrzyczka spiewa hehe

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 22:52

Pawelek tez juz gada sobie, smieje sie na glos. Super tak mi sie smiac chce, a jak sie skarzy to mozna pasc :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2010, 23:02

musze zmykac bo mala nie mysli mi tu nawet zasnac, milej nocki

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sty 2010, 23:08

My tez w oiliatum kapiemy i kremu tez uzywamy.
Super sa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My narazie ciemieniuchy nie mamy i oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 sty 2010, 23:57

a my mamy ale leciusieńką. Obmywamy przy kapieli oilatum i to wszystko. Nie pzeszkadza, mało widac o wydaje mi się, ze samo zejdzie. ALe może się mylę? Bo z ciemieniucha to ja mam pierwszy raz do czynienia. Trzeba z tym walczyć???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 sty 2010, 13:01

kilolek, ja wyczytalam ze przeba bo potem dziecko moze miec problem z wloskami, i w sumie chyba to prawde, bo moja ciotka dla swojej corki nic nie robila, a teraz dziewczyna ma straszne problemy z wlosami, miejscami nawet lyse placki sie pojawiaja.
U mnie Milan mial na brwiach ale leciutenka i jende naoliwienie i wyczesanie i juz sie ne pojawila
Za to u Mii no na brwiach strasznie gruba warstwa, normalnie wyczesac sie nie daje, ale moze z czasem pojdzie wkoncu, bo z glowki w miare dobrze sie wyczesuje, choc znow sie pojawia, juz tak ze 2 tyg walcze

Na podworku slonczko, ale -15, wiec na podorku wysiedziec sie nie da, a zwlaszcza ten moj jeczacy Nathan mi placze bo w buzke mu zimno

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 sty 2010, 11:42

Witajcie kochane!
Ja od 4,30 na nogach i już ledwo żyję :ico_noniewiem: a ponieważ teraz mam wreszcie chwilę wolnego pochwalę się Wam moimi świątecznymi skarpetami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-01-11, 09:24 ]
Gdzie Wy się kochane podziewacie?

Wiecie co mój cycoch dzisiaj wymyślił? Nie chcę go usypiać przy cycu, kładę do łóżeczka ale się drze. Smoka nie znosi ale postanowiłam spróbowac po raz setny chyba. Podaję mu smoka, a on.. przytulił się do niego i usnał :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 sty 2010, 23:13

kilolek, hehe, to dobry Michaś
Dzieci te cycowe, to starsznie lubia przy cycu zasypiać, choćby nawet powachać
Mia tez nie chce smoka ciągać, i np jak chce sobie possac cyca do spania a tam jej mleko leci to tak sie wkurza , że od razu mi tu placze , wiec na rekach ululam.
Smieszne te maluszki nasze , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie juz 3 dzien Mia chodzi spac przed 20 , fajnie jak by tak jej zostalo, bo przynajmniej wieczorek wolny
Ja ciagle obmyslam o chrzcinach , jak ludzi polozyc spac, jak wszystko przygotowac
Bo w ta niedziele beda
No i wymyslilam ze zrobie po chrzcinach tylko taki obiad oficjalny najnormalniejszy a potem kawa i ciasto
Bo bedzie 15 doroslych i 10dzieci, :ico_szoking: nazbieralo sie ludzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość