Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 wrz 2010, 10:49

Witam sie na razie krociutko, bo Kiara jeszcze spi i pewnie za chwile sie obudzi... Kolo 8:30 sie przebudzila, dostala cyca i znow usnela. Kreci sie wokol wlasnej osi w lozku, ale na spiocha...
geheimnis, Oby i Natalka sie nie rozchorowala :ico_sorki: A te paski juz zdjeliscie calkiem? W koncu zakonczyl sie ten etap i rozpoczela wolnosc dla Natki :-D to teraz zacznie rozrabiac :ico_oczko:
będzie konieczny zabieg zamrażania
a Ty nadzerke mialas? Tutaj to zamrazanie chyba nie jest juz popularne...
a po tym też przez jakiś czas mam szlaban na seks :ico_noniewiem: Starania zawieszone
czas szybciutko zleci :ico_pocieszyciel: A mi i tak sie snilo, ze termin mialas dopiero na wrzesien, to jeszcze zdazycie :ico_oczko: :ico_oczko:
U nas choróbska minęły
no nareszcie, super, teraz mozecie poszalec na weselu :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 wrz 2010, 11:03

hejka
bo Kiara jeszcze spi i pewnie za chwile sie obudzi.
:ico_olaboga: ale ma spanie
a powiedz dalej tak pozno zasypia??

Marcel juz lepiej :ico_sorki: przespal ladnie cala nocke :ico_sorki:

a przed chwila nauczyl sie wchodzic na lezaczek :ico_szoking: :ico_olaboga:
teraz nie bedzie chcial stawac przy lezaczku a NA :ico_chory:


pogoda beznadziejna, co chwile leje :ico_chory:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 wrz 2010, 11:12

Witam :-D
Oby i Natalka sie nie rozchorowala
No w nocy miala głos zachrypnięty i troszkę pokasłuje,ale temperatury nie ma,kataru też jeszcze nie,więc na razie jest dobrze.Zrobię jej soczek malinowy bo mam malinki w zamrażalce.troszkę popije może nic się nie rozwinie z tego kaszelku. :ico_sorki:
A te paski juz zdjeliscie calkiem? W koncu zakonczyl sie ten etap i rozpoczela wolnosc dla Natki :-D to teraz zacznie rozrabiac :ico_oczko:
Dzisiaj miała ostatnią noc w paskach. :ico_brawa_01: Już je schowałam do szafki :ico_haha_02: dziś czeka nas noc bez uprzęży i pewnie Natka będzie wstawać w łóżeczku jak tylko załapie że może się w nim swobodnie poruszać.w dzień pasków od 5 dni nie nosi i zachęcić ją do drzemki graniczy z cudem.wstaje co chwila,gada z misiem,za każdym razem bieganie do jej pokoiku po 30-60minut,ale w końcu pada ze zmęczenia :ico_sorki:
a przed chwila nauczyl sie wchodzic na lezaczek :ico_szoking: :ico_olaboga:
teraz nie bedzie chcial stawac przy lezaczku a NA :ico_chory:
Ojej,tylko żeby sobie krzywdy nie zrobił. :ico_olaboga:
przespal ladnie cala nocke :ico_sorki:
Jejku,jak Ci zazdroszczę :ico_brawa: dla Marcelka
pogoda beznadziejna, co chwile leje :ico_chory:
A u mnie pięknie słońce świeci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 wrz 2010, 11:24

a powiedz dalej tak pozno zasypia??
na ogol zasypia po raz pierwszy miedzy 20:00 a 21:00 i pozniej budzi sie miedzy 23:00 a polnoca i chce sie bawic, wtedy ciezko jest ja uspic, kreci sie, zaczepia mnie albo meza... i po polnocy jakos zasypia. Ale od urlopu w PL wstaje dopiero o 10:00 albo 11:00, bo tam ja wstawalam wczesniej i szlam do mojej mamy, a Kiara spala z tatusiem wlasnie do okolo 11:00 i tak jej na razie zostalo, dzisiaj wstala o 11:30 :ico_szoking: bo weszlam do sypialni i zaczelam do niej mowic, inaczej pewnie dalej by spala...
Już je schowałam do szafki
czyli zycie wraca no normy :ico_oczko:

u nas pogoda kiepska, najgorszy jest ten zimny wiatr, brrr
Ide na spacerek, bo znow mnie glowa boli, moze na swiezym powietrzu przejdzie...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 wrz 2010, 11:28

Już je schowałam do szafki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:
zachęcić ją do drzemki graniczy z cudem.wstaje co chwila,gada z misiem,
u nas identycznie :ico_haha_01:
tylko żeby sobie krzywdy nie zrobił. :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
teraz to trzeba miec caly czas go na oku :ico_chory:

[ Dodano: 2010-09-17, 11:30 ]
pozniej budzi sie miedzy 23:00 a polnoca i chce sie bawic, wtedy ciezko jest ja uspic, kreci sie, zaczepia mnie albo meza...
no a jak was nie ma w pokoju??
to nie usnie??

rzeczywiscie ma spanie :-)

Marcel zazwyczaj jak usypia przed 20 to budzi sie po 7 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 wrz 2010, 11:35

witajcie,

mikusia oby Ci się humorek poprawił. Ja też wczoraj miałam jakiś zjazd emocjonalny (bo nie wiem jak to nazwać inaczej). Bez powodu mi było jakoś tak mega źle :ico_placzek:

Inia trzymam kciuki żebyście mogli mieć swoją drugą wymarzoną dzidzię jak najprędzej.

geheimnis kurcze oby mała się nie rozchorowała. Wiadamo że Twoja mama specjalnie tego nie zrobiła ale nie pomyślała o konsekwencjach :ico_noniewiem: Ja nie jestem za przegrzewaniem dzieci ale wiadomo my chodzimy, wózek pchamy a dzieciątko tylko siedzi to musi być ubrane trochę cieplej.

graz udanej zabawy. Na pewno wszystko się uda :-)

leona, Wodzu :ico_haha_01: hihi, zdolniacha Twój synek :ico_brawa_01: młodszy od mojego a ile rzeczy już umie :ico_brawa_01: :-) brawa dla Niego.
u nas też dziś pogoda super :-) ciepło nawet no i bezwietrznie a za to słonecznie.

Poprosiłam teściową o pomoc. Żeby przyszła i na małego zerknęła ew.wzięła go na spacer bo chciałam posprzątać. Ona wpadła na pomysł że go zabierze do siebie :ico_szoking: :ico_chory:
On zawsze u nich płacze, rozgląda się i widzi że nie jest u siebie. Dopiero po kilku chwilach u mnie/męża na rękach jest ok. Musiałam jej to delikatnie wypersfadować, tak żeby jej nie urazić...na początku była nie ugięta ale udało się...uff

Dziś mieliśmy przygodę. Siedzieliśmy na hustawce i ledwie ruszaliśmy się bo bujaniem tego nazwać nie można. W pewnym momencie zakręciło mi się w głowie i siedzieliśmy już na ziemi... :ico_wstydzioch: ojjejj no i widział to sąsiad (na domier złego dość przystojny) i się z nas śmiał (bardziej ze mnie :ico_wstydzioch:) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: maluchowi nic się nie stało. Był u mnie na kolanach nawet nie poczuł nic...

@ dalej nie mam :ico_noniewiem: do poniedziałku jeśli się nie pojawi to zrobię test...no albo poczekam do środy...jakoś się boję...i nie mam do nich zaufania...

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

17 wrz 2010, 11:45

@ dalej nie mam do poniedziałku jeśli się nie pojawi to zrobię test...no albo poczekam do środy...jakoś się boję...i nie mam do nich zaufania...
ja nie wiem dlaczego masz czekać, skocz do sklepu i kup test, a nie denerwuj się

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 wrz 2010, 13:27

Pogoda u nas super! :-D słonko świeci i jest bardzo przyjemnie, tylko momentami mocno wieje, ale nie jest źle :-D Może dzięki tej pogodzie mam lepszy nastrój niż wczoraj. Już po spacerku i po obiedzie jesteśmy, dziś na szczęście Wikusia trochę ładniej jadła. Teraz mój szkrabek szaleje i wyszukuje sobie co chwilę bardziej zabójcze zabawy

geheimnis, miejmy nadzieję, że jednak Natalka się nie rozchoruje.

graz1974, super, że jednak jedziecie, będę trzymać kciuki, żeby dzieciaczki były grzeczne i dały się rodzicom pobawić :ico_sorki:
Mam nadzieję, że nic poważnego
tylko nadżerka... ehh... więc w sumie nic takiego
Tutaj to zamrazanie chyba nie jest juz popularne...
a tutaj miałam do wyboru wypalanie, albo zamrażanie. Lekarz doradził to drugie... mam nadzieję, że słusznie
termin mialas dopiero na wrzesien
hehe, to faktycznie może się wyrobimy :-)
przespal ladnie cala nocke :ico_sorki:
super :-)
Już je schowałam do szafki :ico_haha_02:
i niech tak już zostanie :ico_sorki:

anusiek, musiało to faktycznie śmiesznie wyglądać :-D a z robieniem testów też zawsze zwlekałam :ico_oczko: Nawet z tym, który "przepowiedział" Wikusię :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2010, 13:30 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 wrz 2010, 13:30

anusiek, właśnie nie lepiej byłoby zrobić już test zamiast się stresować?

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 wrz 2010, 13:46

anusiek, właśnie nie lepiej byłoby zrobić już test zamiast się stresować?
wlasnie, bedziesz miala z glowy :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość