Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 sty 2011, 23:47

mania6891, torbę koniecznie spakuj, kto wie, może już niedługo będziesz tulić słodkiego bobaska :-D
U mnie przy Oliwce szyjka do ostatniego dnia byla dluga, twarda i zamknieta
u mnie póki co też jest długa, zamknięta i twarda... ciekawe jak bedzie na następnej wizycie.

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 sty 2011, 11:02

witam

mania jak ty zaczniesz to ja się też wysypię!!!!!!wiec do dzieła!!!hahahahah

ja dziś wieczorem idę na wizytę do gina zobaczymy co mi powie....mam na wtorek termin więc juz niedługo oby jak u Mikołaja nie było przenoszone prawie 3 tyg.....

alineczka zapomniałam pochwalić twoje dzieciaczki...SLICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 sty 2011, 12:31

u mnie póki co też jest długa, zamknięta i twarda... ciekawe jak bedzie na następnej wizycie.
u mnie ostatnio na wizycie (pomijając tą wtorkową bo ten gin nie badal mi szyjki) to była nisko ale zamknięta

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2011, 12:50

Ja mam skróconą i mam rozwarcie na 1 cm ,ale to było tydzień temu dopiero w czwartek mam wizytę więc się dowiem jasności .Całą noc nie spałam (prawie) bo było mi strasznie niedobrze nawet już włosy sobie związałam w razie jakbym leciała do toalety.Jakimś cudem usnęłam na siedząco potem chyba mimowolnie się obsunęłam niżej nie spałam długo bo obudził mnie okrutny ból głowy .Mąż zawiózł mnie do szkoły z synkiem i przywiózł do domu bo myślałam ,że oszaleję zasnęłam w domu i obudziłam się znów z potwornym bólem głowy masakra mam coś wziąć ?

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

28 sty 2011, 13:21

Oh dziewczyny ja lubię swoje imię tylko ,że tak strasznie dużo tych Agnieszek jest ,że szok .Należę do osób co lubią oryginalność więc to mi przeszkadzało bo jak ktoś w szkole wołał Agniecha to się pięć oglądało więc szkolne lata figurowałam jako "kłosek" i już na aga nie reagowałam ha ha . :-D
a jakie to imię dla dzidzi?
No dobra powiem ha ha bo nie wspominałam wcześniej to fakt .Mój pierworodny ma na imię Lucek a teraz będzie Stefan .Ja chciałam Leon bo dziadek tak miał na imię ,ale kiedy już mojemu było obojętne (po wielkich wysiłkach bo jemu nie pasowało) to i ja jakoś zjechałam z tym entuzjazmem i teraz ze Stefana jesteśmy wszyscy zadowoleni nawet Lucek :-D

[ Dodano: 2011-01-25, 20:21 ]
Ale mam teraz skurcze Masakra brzuch twardnieje co 15 min i boli bardziej ,ale to dlatego ,że się krzątałam cały dzień . Mąż za 20 min z pracy przyjdzie a ja mu zaserwuję pyszny obiadek hmmm raczej kolację nadziewane pomidorem i mozzarellą piersi z kurczaka pachnie cudnie ciekawe jak będzie smakowało powiem póżniej bo to taki mój eksperyment :ico_oczko:
ooo jaki MIły zbieg okolicznosci...Bo ja tez mam Synka Lucka i Synka Sefanka urodzonego w Styczni br, roku:)

Serdecznie pozdrawiam ciebie i mmay Lutowe;*

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2011, 13:47

ooo jaki MIły zbieg okolicznosci...Bo ja tez mam Synka Lucka i Synka Sefanka urodzonego w Styczni br, roku:)

Serdecznie pozdrawiam ciebie i mmay Lutowe;*
Dziękuję a co do imion rzeczywiście chyba mamy podobny gust ha ha a z kąd jesteś??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 sty 2011, 14:06

wpadłąm "sprawdzić " manię :-D
jesteś jeszcze hehe twardo się trzymasz

Z tego co pamiętam zdecydowana jesteś na PSN.
Nie chcę wcale straszyć, ale jakby mi ktoś powiedział, że Junior będzie tyle ważył, od razu bym zdecydowała się na CC...Miał ważyć ok.3700 Nie chodzi o to, że się bałam bólu, popękania czy cięcia czy szycia.
Ja akurat bez nacinania urodziłam, nic mi nie pękło nie rozerwało się a poród uważam za lajcikowy godzina i po sprawie.
Ale okazało się, że mały ma połamany obojczyk i ma jakiś krwiaczek na mózgu... No niby jedno i drugie przechodzą miliony dzieci po "trudnych" porodach i jest ok po 3-4 tygodniach, ale .. właśnie spoglądam za każdym razem i się boję.
Nie mam czasu opisać porodu. Teraz tą najgorszą częśc w sumie napisałam.

A lekarze nie nalegają na CC?
Jakbym ja mogła cofnąć czas, domagał bym się pomiaru przed porodem, ale któż mógł wiedzieć...

[ Dodano: 2011-01-28, 13:07 ]
anijka jak to prawie 3 tyg,. po terminie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2011, 14:21

Ale okazało się, że mały ma połamany obojczyk
Mój syn pierwszy też urodził się 4500g i złamał obojczyk kazali mi unieruchamiać jego rączkę ale jak to robiłam to on się szarpał bo mu niewygodnie było gdy odpinałam agrafkę od rękawka uspokajał się (agrafką kazali przypiąć rękę w rękawku do tułowia) i bez usztywniania pięknie mu się zrosło nawet jak teraz dotykam to nic za bardzo nie czuć a mówią ,że może malutka guleczka zostać na obojczyku ,ale to w niczym nie szkodzi!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 sty 2011, 16:12

Agniecha mi nie kazali robić nic, jedynie nie forsować tej strony
nie wiem, patrzę to jakby równe ramionka się wydają..

[ Dodano: 2011-01-28, 15:14 ]
no i macha ta rączką tak samo jak zdrową i przy ubieraniu nie widzę, żeby mu to jakoś przeszkadzało, nie krzywi się nie płącze..

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2011, 16:16

Alineczq to bardzo dobrze mi tutaj tłumaczyli ,że to nie boli bo dzidziuś teraz ma gumę (kauczuk) a nie kości więc go to nie boli mój tez nie płakał ani sie nie krzywił kiedy ruszał rączką więc nie smuciłam się bardzo wiem ,że to się też szybko goi .Buziaki dla twego sorbecika!

[ Dodano: 2011-01-28, 20:37 ]
Co Wam dzisiaj sięstało .Jak mnie nie ma to naskrobiecie tak ,że nienadążam czytać a kiedy jestem w domu cisza jak makiem zasiał :ico_szoking: .Ale dobrze weekend jest od tego by wypoczywać .Mój mąż właśnie wyjechał do Polski smutno i cicho ,że ho ho dobrze ,że chociażsynek jest ,ale zaraz zaśnie !Jutro mam na obiad siostrzeńca 14lat więc trochę rażniej .Dobrej nocy dziewczyny!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość