IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

20 wrz 2007, 20:18

Katrin dzieki za tego posta troche sie uspokoilam i nie bede sie tym martwic do 3 roku tylko zeby mu nie zaroslo zeby nie mogl robic siusiu
A w jakim dziale pracuje twoja kolezanka bo jak w biurze to moze ja znam.

Caro nic nie zaplakal tylko teraz nie da sie dotknac nie placze tylko nozkami kopie ale juz sie tym nie przejmuje.No i rzeczywiscie ta lekarka jest niepowazna jakby tego nie mogla powiedziec tylko sama mu naciagnela a potem powiedziala ze nic nie ruszac

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 wrz 2007, 20:20

uuuuuuuuu jakie pusteczki chyba wszystkie m jak miłość oglądają :-D
syla jak to kolka kiedyś powiedziała teściowa to temat rzeka
kolka pisałaś , że twoja Julcia ma wysypkę na brzuszku, jak to wygląda???no i co powiedziała na to pani doktor??? hmmm tak się zastanawiam, no bo moja Ola tez ma wysypkę, mam podawać clemastinum,a le po tym leku jest strasznie senna, a dziś spotkałam koleżankę, rodziła tydzień później i mi powiedziała, że jej mała tez ma na brzuszku krostki, hmm może to jakiś wirus, ale czy wirus wywołałby takie objawy????????? :ico_noniewiem:
dobra to i jak idę na to m jak miłość :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 wrz 2007, 21:40

Delicja a dlaczego dajesz Oleńce Clemastinum??? :ico_szoking: Swędzi ją ta wysypka na brzuszku, drapie się, jest niespokojna?? To jest bardzo silny lek, więc proszę bądź ostrożna :ico_sorki: Ja dłuuugo się wstrzymywałam z podaniem go Viki, a nawet jak juz podałam (tylko raz na szczęscie) to płakałam :ico_puknij: ale musiałam dac bo rozdrapała sobie nóżke az do krwi :ico_placzek:

Kolka zdjęcia pierwsza klasa :ico_brawa_01: wyglądacie superasnie :ico_brawa_01: i cieszę się, że biegunka słabnie i to ząbków zasługa nie jakiegos okropnego rotawirusa, brrrr...

Katrin ale Antonio urósł :ico_szoking: :-D taki mężczyzna już z niego :ico_brawa_01: a ja znowu mam bzika na punkcie twoich mebli, tak mi się podobają...

Syla a kiedy znowu przylatuje twój mąż?? Martynka taka śliczna :ico_brawa_01: I fajnie ci, że juz macie w miarę dzień ułozony... Szczególnie ze spaniem...

Caro uważaj kochana na siebie, bo Oskarek potrzebuje mamusi... smaruj kostkę jakimś żelem na opuchnięcia...

IM pytałam się mamy i powiedziała, że ona nie tykała siusiaka mojego brata i nic tam nie naciągała bo pediatra jej zabronił... Brawo, że juz macie spokój z odwiedzinami w szpitalu i u lekarzy :ico_brawa_01: A jak pracujesz u Dudy to masz zniżke na pasztetową firmową?? :-D to żart :-D

Mróweczka moje dziecię tez tak pełza i podobno to kolejny etap w rozwoju naszych dzieciaków... dla mnie baaardzo zabawny i śmiesznie wyglądający...

[ Dodano: 2007-09-20, 21:48 ]
Katrin i Syla no więc z tymi jelitkami jest tak (mam nadzieję, że uda mi się to dobrze przekazać) - każdy noworodek rodzi się z niedojrzałym układem pokarmowym i z dziurą w tzw. jelicie czczym które jako pierwsze zajmuje się otrzymanym pokarmem... dziura jest po to by oprócz jedzenia do krwioobiegu dziecka trafiały tez przeciwciała z mleka matki... i to jest normalne i taka dziura zanika w okolicach 1 roku zycia... niestety u mojej Vikuli ta sama dziura jest powodem alergii i problemów ze skórą,gdyz przepuszcza białko mleka (własnie tą cholerną kazeinę!!! :ico_zly: ) i inne alergeny... a wysypka na skórze (azs) to nic innego jak reakcja organizmu na te alergeny... i podobno lepiej że ją wysypuje bo organizm gdzies musi "odesłac" te alergeny,a jak nie na skórę to podobno do płuc i powstaje alergia wziewna co równasie astmie... zatem coś co jest naturalne u niemowlaczków u mojej Vikulki obciążonej genetycznie alergią (po mnie :ico_placzek: ) jest przyczyną kłopotów ze zdrówkiem...
mam nadzieję, że jakoś logicznie to napisałam...

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

20 wrz 2007, 21:50

Witamy wszystkich po dlugiej przerwie!!! :ico_wstydzioch:
Czytalam posty od czasu do czasu, wybaczcie ale nie odpisze, bo duzo by bylo :ico_olaboga:

Ciesze sie ze kwietniowe dzieciaczki rosna zdrowo i sa sliczne!! :ico_brawa_01:

kasi.k, Vikusia jest sliczna nie moge sie napatrzec na jej oczęta. Oby wasze problemy z alergia szybko skonczyly.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 wrz 2007, 21:56

I na koniec malusienka prosba :ico_sorki:
Za miesiąc mamy z mężem pierwszą rocznicę slubu i chciałabym ją jakoś super uczcić (na inwencje męża zbytnio nie licze :ico_oczko:). Myslałam, ze może z tej okazji bysmy wybrali sie do Sphinxa,bo oboje go uwielbiamy no i od narodzin awanturnicy nigdzie nie bylismy razem... Ale czy Sphinx nie jest zbyt pospolity jak na taką okazje?? I macie może jakis pomysł na prezent??

[ Dodano: 2007-09-20, 22:02 ]
Nie, jednak jeszcze nie koniec :-D Jeszcze wam pokaże w jakiej postaci od 2 miesięcy Vikulka widzi swojego tatę... na szczęscie już tylko 2 tygodnie i będą się mogli sobą nacieszyć (a ja trochę odpocząc :-D )...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

20 wrz 2007, 22:03

Aktualne fotki: Narazie dwie:)

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-20, 22:07 ]
Kasik:Co do prezentu to nie wiem ale moja kolezanka na 2 rocznice slubu podarowala swojemu mezowi obraz namalowany według fotografii na ktorym byla ona i ich coreczka, poniewaz on pracuje zagranica i widza sie raz na pół roku byl w siódmym niebie! Sphinks to dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 wrz 2007, 22:09

Cześć K jak Kwietniówki :ico_haha_02:
Ja m nie oglądam :ico_haha_02:
delicja, te krostki są niemal niezauważalne, zwróciłam na nie uwagę tylko dlatego bo mi się wydało, że ma szorstką skórę. Potem przyjrzałam się dokładniej i dopiero je zauważyłam. Przy szyi ma lekko czerwonawe, takie drobniutkie. dostałyśmy na to maść, ale zabij mnie- a nie pamiętam jak się nazywa- jest robiona w aptece, z małą domieszką sterydu. Niby mam się nie martwić, ale wytłumacz to matce, co? :ico_puknij: Przestanę, jak znikną.
delicja pisze:kolka kiedyś powiedziała teściowa to temat rzeka
oj tak, tak.. podtrzymuję to nadal

O siusiakach waszych chłopców się nie wypowiem bo się na tym nie znam :ico_wstydzioch:
caro pisze:to chyba lada moment następny kwietniowy dzieciaczek będzie miał ząbki
- ano moja już ma 2, teraz rosną jej następne. mam nadzieję, że z nóżką jest już OK. uważaj na siebie!! Julcia dla mnie jest ciągle taka sama, nie potrafię stwierdzić, czy się zmieniła widząc ją non-stop. Ale kilka osób mi powiedziało, że "robi się podobna do mnie" To dla mnie wielka pociecha, bo niedawno ku swej rozpaczy słyszałam, że to druga Krysia :ico_olaboga: :ico_zly: Jedno co na pewno to oczy ma po niej- ta zakała jako jedyna z całej rodziny ma niebieskie i to akurat Julcia musiała po niej przechwycić :ico_zly: A ta się cieszy i chwali wszystkim dookoła :ico_zly:
syla75 pisze:moja ostatnio powiedziała że matkę ma się tylko jedną a żon można mieć kilka
trzeba było powiedzieć, że czasem żona (czy żony) potrafią być lepsze niż mama. Krowa jaka... ale bym dym rozpętała. Podziwiam cierpliwość Twoją.

Kasik- a po co nas masz, jak nie po to, żeby nam się żalić?? :ico_nienie: My tu nie tylko śmichu- chichu, ale i pocieszyć potrafimy. Twoje problemy są naszymi! Pamiętaj o tym!! A w ogóle to jestem niemile zaskoczona Twoją wiadomością o nowej wysypce- cholera jasna, jak nie urok to sraczka :ico_olaboga: Ale wierzę, że to przejdzie. Ja to wiem!! Tylko oby szybko, bo szkoda Vikusi!
IM, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka

[ Dodano: 2007-09-20 ]
justynat., witaj:-) Cyprianek wygląda super!
kasi.k, jeśli chodzi o Sphinx to moim zdaniem to doskonały pomysł- dlatego, że to jest WASZE ulubione miejsce. A nie chcecie przecież w tak ważne dla was święto czuć się sztucznie i nie na miejscu? Skoro macie z nim wiele miłych skojarzeń, to jak najbardziej powinnyście właśnie tam iść. Ale co do prezentu to narazie nie pomogę. Muszę przemyśleć, a to też wcale nie jest pewne, czy mi do tej pustej makówki wpadnie jakaś cudowna koncepcja

[ Dodano: 2007-09-20 ]
kasi.k pisze:Jeszcze wam pokaże w jakiej postaci od 2 miesięcy Vikulka widzi swojego tatę...
To zarazem i fajne- dlatego, że mamy teraz takie fajne czasy naszprycowane taką techniką i Viki jest na bieżąco z Tatą i on z nią. Zarazem też smutne, że jesteście tak daleko... Ale na szczęście już niedługo i będziecie mogli się cieszyć swoją bliskością. No i Ty sobie w końcu odsapniesz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-20 ]
Albo mi się zdaje, albo klikam sama do siebie... :ico_noniewiem: dziewczyny!! Gdzie jesteście??? :569:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 wrz 2007, 23:07

kolka no właśnie moja te krosteczki też ma prawie niewidoczne, i szorstki brzuszek, hmmm mam nadzieję, że szybko znikną. A jeśli chodzi o clemastinum nie podaję jej już tego, kurcze dziecko mi spało cały dzień :ico_szoking: wiadomo jak to działa :ico_noniewiem:
justynat jaki twój synuś już duży :ico_brawa_01: a jaki uroczy, w tej czapce mu wyśmienicie :ico_haha_02:
kasi.k dzięki za rady, też się bałam tego zastosować, spróbowałam i odstawiam!
idę spać bo mężuś zaraz wyjdzie spod prysznica :-D
dobranoc, śpijcie dobrze!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 wrz 2007, 23:52

delicja, wiesz co?? Może Ty lepiej spytaj lekarza o to? Ja tam znawcą nie jestem, ale mam nadzieję, że to nic złego... A ja Julkę bym ozłociła jakby mi tak tylko jeden dzień przespała... no i noc oczywiście, ale na nocki to nie mam prawa się użalać.

A Wy śpicie.. a jak ja będę w dzień zajęta to jak zwykle na hurra rzucicie się do kompów. A ja też jak zwykle osiądę ociemniała i nie będę pamiętać co kto napisał :ico_placzek:

W takim razie dobranoc :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 wrz 2007, 23:52

A ja stawiam :ico_zdrowko: bo mojemu malemu dzielniakowi (szczepionka +zabek na raz!)wyrznal sie pierwszy zabek.Oczywiscie dolna jedynka :-) Jest tak ostry, ze mam wielkie obawy o to czy nie zostanie mi obgryziony cycuszek :ico_olaboga:
Mniej radosna nuta to moi tesciowie juz wrocili i zaczynaja mnie pouczac co mam robic. :ico_zly:
Imja tez lubie pasztetowa firmowa Dudy :ico_haha_01:
kolka-moim najwiekszym zmartwieniem jest ze maly tez odziedziczy cos po Krysi-najbardziej sie martwie, ze charakter :ico_szoking: A jak mi ktos powiedzial, ze maly jest do niej podobny to myslalam ze przywale prawym sierpowym :ico_zly: Rozumiem Cie kochana co czujesz

Delicja-a ta wysypka nie jest czasem spowodowana zabkami?Rozmawialam dzis z kolezanka i mi mowila, ze tak tez sie zdarza :ico_noniewiem: Moj np, mial czerwona pupe co normalnie sie mu nie zdarza.Podziwiam, ze potrafisz z tesciami zyc pod jednym dachem-ja bylybym juz albo w wiezieniu albo na psychiatri

Dziekuje wam za komplementy pod adresem Antosia
Kasik-dzieki za wytlumaczenie co z tymi jelitkami, widze, ze Ty juz taka obkuta z pediatri , ze bedziesz mogla za felczerke robic jak wrocisz do Angli.Pamietam jak pisalas, ze Twoja mama tez miala z Toba sajgon do roku-widac to sie zawsze kiedys w zyciu wraca. :ico_szoking: Nie martw sie prawie pol roku juz za Toba zaniedlugo bedzie z gorki, a najbardziej ci zycze, zeby u twojej Wikuni trwalo to zdecydownie krocej niz caly rok, w koncu medycyna o te pare lat poszla do przodu.
Jesli chodzi o moje meble to mialam nadzieje, ze nikt nie zauwazy skupiajac sie na Antosiu, bo u mnie strasny balagan przez zlota zasade tiktaka.Pewnie chcialbys pobujac sie w lezaczku-bujaczku mojego mezusia :ico_haha_01:
Justynat-nareszcie sie odezwalas-ja juz myslalam, ze do meza wyemigrowalas.pisz co sie z Toba dzialo.A Cyprianek pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak tam jego zebole?

[ Dodano: 2007-09-21, 00:04 ]
Syla75-na taka glupia uwage mozna tylko odpowiedziec, ze matke sie ma taka na jaka sie trafi a zona to juz swiadomy wybor.Podziwiam, ze umiesz ja strawic. :ico_sorki:
Kasik-odnosnie prezentu to tez mysle, ze ulubiona knajpka to dobry pomysl.Ja np, na pierwsza rocznice poznania kupilam mezowi (wtedy oczywiscie chlopakowi) zegarek taki kieszonkowy na lancuszku do garnituru a wewnatrz wygrawerowalam , ze to prezent na pierwsza rocznice.Pamietam jak ojciec kolezanki dal swojej zonie na ktoras rocznice slubu jakis prezent i dolaczyl kartke:CZY TO NIE WSPANIALE ; ZE TY I JA ZYJEMY W TYM SAMYM CZASIE.Mozesz np, jakies cudowne zdjecie Wikusi z tata dac do fotografa, ktory zrobi z tego cos na wzor obrazu olejnego-albo dac komus to zdjecie, zeby naszkicowla w olowku. :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2007, 09:35 przez katrin, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość