misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 14:04

witajcie

Juz jestem po wizycie,a więc tak ciśnienie 100/60,waga 59,5kg czyli stoje, cukrzycy nie ma,ale to u połoznej :ico_oczko: u gina: zbadał na fotelu najpierw wymacał szyjke ii brak zagrożenia! poszliśmy zmierzyć szyjke iii 3,5cm wszystko pozamykane brak zagrożenia! Mówiłam o tym lekarzu u Którego byłam i dostałam skierowanie do szpitala,mój gin tamtego lekarza po prostu wyśmiał jak mu pokazałam skierowanie i to drugie :ico_puknij: Mam tylko zacząć sie oszczędzać bo jestem coraz wyżej w ciąży skurcze mam braxtona i żebym sobie sama nie wywołała przez nadwyręzanie porodu :ico_sorki: generalnie jest na dzień dzisiejszy wszystko dobrze :-) teraz czekam na 11 marca na USG 3D/4D i juz odliczam do niego dni :ico_sorki: a przy okazji oddałam mocz do badania i krew i z USG tym 3D/4D do niego 12 marca,ale on juz nie będzie mi robił drugi raz tak postanowilismy :ico_sorki:


ziolo007
za 18tc :ico_brawa_01: jej niedługo juz sie dowiesz kto mieszka w Twoim brzuszku :-D
I tez liczę na konkretne wieści co do płci
Noo a ja z Toba juz siedze jak na szpilkach :-D
Shiva za 23tc :ico_brawa_01: ale wam lecą te tygodnie :ico_brawa_01:
i proszę :-D
donatka26 za 22tc :ico_brawa_01:

Monika Powiedz o tych nogach lekarzowi bo to może byc normalne w ciąży i pewnie jest,ale lepiej jakby wiedział masz racje,ale wieczorkiem tak codziennie leż bo widzisz,że chociaż na chwilke mija :ico_sorki:

Jenny jak u Ciebie?
Tibby to czekamy do tego 22-go kwietnia na wyniki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 14:12

Ja mam dopiero wizytę po godz 17 liste pytań już przygotowałam.
Misiu uff dobrze, że u Ciebie wszystko oki. U mnie pewnie następne usg będzie prenatalne i 3d, dziś będę miała zwykłe.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 14:16

ja swoje prenatalne miałam właśnie w 11tc, i wychodziło z usg że Bobek jest o 3dni starszy :-D

U nas zza chmur gdzieniegdzie pojawia się słoneczko. Liczę, że będzie coraz cieplej, faktycznie.

misiu, cieszę się, że wizyta udana! Że szyjcia trzyma i ma się dobrze :-) To najważniejsze.
To która pierwsza na usg, po jenny?
swoją drogą kochana, nawet nie wiesz jak cieszę się z każdego waszego tygodnia!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 14:54

dostałam się w swojej szkole rodzenia na te warsztaty z masażu dla ciężarnych! :-)
extra :-)
Stawiam :ico_tort: za 23 tydzień. Dziś też czeka mnie wizyta u ginka, ale czuje tylko niepokój.
:ico_brawa_01: za 23 tydz.
A wizyta sie nie stresuj na pewno jest wszystko dobrze :ico_oczko:

donatka :ico_brawa_01: za 22 tydz.

ALE PEDZICIE DZIEWCZYNY Z TYMI TYGODNIAMI :-D :ico_brawa:
U nas wyniki podają dopiero 22.04 (w urodziny Tobika!) :-D późno, bo to prawie dwa miesiące czekania.
do tego czasu szybko zleci zobaczysz :ico_oczko: wiosna to jest taka pora roku ze zycie nabiera szybkiego tempa i czas tak zapitala jeszcze szybciej niz teraz :-) Tobik urodzil sie blisko mojego dnia urodzin (25.04) :-)

misia super ze u Ciebie wizyta udana i ze wszystko jest dobrze :-)

Moj mezulek juz w pracy a ja leze sobie z nozkami wysoko ulozonymi bo nogi jak balony :ico_noniewiem: pewnie wieczorem jeszcze wieksza opuchlizna bedzie ale jakos damy rade. najwazniejsze ze maly ma sie dobrze bo rusza sie tak intensywnie ze nie raz az wszystko mnie boli. czeka mnie dzis troche :ico_prasowanko: ale to chyba zrobie wieczorkiem co bym sie nie nudzila.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:06

monika, a miałam z nim tp. na 09.04... więc zobacz ile ja się musiałam na tego diabła naczekac :-D
Mam nadzieję, że tym razem sprawdzi się utwierdzenie, że drugie rodzi się szybciej ;-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:15

to rzeczywiscie dlugo czekalas na Tobika. najwidoczniej bylo mu bardzo dobrze u Ciebie w brzuszku :ico_oczko:
Ehhh z tego co mi wszyscy mowia to zazwyczaj pierwsze dziecko i to przewaznie chlopcy rodza sie po terminie ze nigdy jakos przed czy w terminie nie maja checi wyjsc. ja mam nadzieje ze moj mi nie bedzie kazal tyle na siebie czekac bo chcialabym go urodzic w terminie badz mozna kilka dni przed ale ja chciec to sobie moge on i tak kiedy zechce to wyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:22

Witajcie
misia bardzo sie ciesze, ze wszystko z dzidzia w porzadku.
Monika Kochana odpoczywaj I trzymanie nog w gorze rzeczywiscie powinno pomoc.
tibbymoje USG za 3tygodnie. Pewnie szybciutko zleci.
jenny Czekam Na wiesci od ginka.
Ja Oliwierka urodzilam 2 czerwca dokladnie w wyznaczonym dniu porodu. Jak tylko wybila polnoc ja powiedzialam do meza, ze Juz mamy 2 czerwca. Tak siedzielismy i po prostu czulam, ze za chwile sie zacznie. Od Razu mialam regular w skurcze. Po 9 godzinach urodzil sie Oliwierek. Ciekawe jak to bedzie teraz.
Ja przed chwilka skonczylam prace. Nawet szybko zlecialo. Teraz zjem cos. sokocze do sklepu. Oliwierka wybiore z przedszkola przed 16.
Milego popoludnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:24

Dokładnie. Pierwsze dzieci ponoc bardziej są uparte ;-) Grzeją sobie najlepsze miejsce. Niewyleżane. :-D
Ja to w ogóle jestem ciekawa (jeśli jest mi pisane rodzic w terminie) jak to się zacznie.
Strasznie jestem ciekawa jakie jest to dziecko. A tej wizyty w środę to już w ogóle nie mogę się doczekac :P

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:26

u nas słonko, ale wiatr jest straszny,
była babcia , potem doszła moja mama i się z nią pokłóciła, ciśnienie mi podniosła :ico_zly: ,
ziemniaki sie gotują, surówka zrobiona, zaraz zacznę rybki smażyć, bo maż już z pracy wraca,

misia super, że u Ciebie wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja urodziłam chłopca i to 2 dni przed terminem, także nie ma reguły, ze chłopcy rodzą się po , moja kuzynka też dwóch chłopaków urodziła parę dni przed terminem,
tibby Ty teraz chyba będziesz pierwsza na usg, ja mam 11 marca

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 15:40

no tak właśnie mi się zdaje, że po Jenny teraz ja. Monika miała dopiero, więc odpada (bez obrazy ;-) ), a misia i ty macie 11.03

dziś zauważyłam kolejne syfki na twarzy... niech to się skonczy!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość