szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 paź 2013, 21:08

No cisza cisza.....
Zostało nas malutko i nie ma kto pisać.
U mnie wielkie zakupy.Wczoraj wieczorem zamówiliśmy łóżko dla córci .Teraz zamawiam prześcieradła do niego .
Jutro jadę do miasta na badania co gin zlecił i na zakupy chemiczne, spożywcze i inne.
Popołudniu jak będzie ładna pogoda siostra ma mi zrobić sesje zdjęciową ciążowa i córcia moja tez pewno się tam znajdzie.

Teraz kość ogonowa mi daje popalić.Biodro się od nowa odzywa i boli bardzo przy chodzeniu . Choróbsko się trzyma mnie ale jest chyba ciut lepiej bo czuje się bardziej na siłach , choć może to przez piękną ciepłą słoneczną pogodę.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 paź 2013, 21:38

a my dziś mieliśmy sesję zdjęciową 8 godz ale Madziula grzeczniutko spała ,gorzej z Tomkiem nie chciał zdjęc na koniec dał się dopiero namówić

nam dzień mija szybko za szybko dlatego nie zawsze napisze

ale trzymam za Was kciuki kochane jeszcze troszkę i będziemy pisały o kupkach :P

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 paź 2013, 21:43

lalaleona ma któraś z nas Wasze n by w razie czego nam napisać o :ico_dziecko: ??

spinko kochana trzymam kciuki byście wyszły szybko :ico_pocieszyciel:

szkieletorek uważaj na siebie pij dużo i wypoczywaj ,wygoń tę infekcję jak najprędzej

kamilka fajna waga córeczki jeszcze troszkę i zobaczymy czy po urodzeniu przepowiednie lekarza się sprawdzą

małgorzatka miałaś rację,wszystko jest do ogarnięcia,radzimy sobie teraz z K jakbyśmy 2ke dzieci mieli od zawsze :)

a u Was wszystko w porządku??

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 paź 2013, 22:22

małgorzatka miałaś rację,wszystko jest do ogarnięcia,radzimy sobie teraz z K jakbyśmy 2ke dzieci mieli od zawsze :)

a u Was wszystko w porządku??
A widzisz :-D :ico_brawa_01: wszystko do ogarnięcia!
Super!

A u nas wszystko ok, wczoraj chrzciliśmy małego :-D Dzieci moje starsze bardzo się usamodzielniły i bardzo mi pomagają. Kruszynek właśnie pocyckał i zasnął.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 07:41

a my dziś mieliśmy sesję zdjęciową
Jaka ślicznotka w podpisie.No widzę że zdjęcia piękne są . Ale 8 godz fakt bardzo długo.

Ja już wyszykowana .Teraz tylko małej zrobię śniadanie i jadę do miasta .Pewno z 3 godz mi zejdzie jak nie więcej . Planuje zostawić Lilcie w domu z babcia , ale nie wiem czy ona czasem nie ma jakiś planów. Mała jest już duża i samodzielna ale jednak trzeba myśleć pomagać jej a mnie i tak ciężko będzie tyle rzeczy kupić załatwić.

Małgorzatka betina a jak z spacerkami u was? Chodzicie z dzidziusiami po polu czy na razie nie?
Ja mam w planach tak jak z Lila ze zaraz wyjdziemy .Lila urodziła się w październiku i po tygodniu wyszłam pierwszy raz na spacer z nią.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 09:18

Hejka

U mnie kolejna spokojna nocka :ico_oczko:

Betina cudna fotka, ale bedziecie mieli fajna pamiatke :ico_brawa_01: :-)

Ja powinnam dac znac sama, bede miala neta ze soba :ico_oczko:

Szkieletorek ja tez zamierzam zaraz wychodzic na spacery, chociazby z Marcelem do przedszkola :ico_oczko:
Marcel urodzil sie w styczniu i pierwsze wyjscie mielismy po tygodniu do przychodni i pozniej juz wychodzilismy na spacerki :ico_oczko:

Marcel w przedszkolu, ja dzisiaj obiadu nie robie bo nie mam pomyslu :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 09:34


Małgorzatka betina a jak z spacerkami u was? Chodzicie z dzidziusiami po polu czy na razie nie?
Ja mam w planach tak jak z Lila ze zaraz wyjdziemy .Lila urodziła się w październiku i po tygodniu wyszłam pierwszy raz na spacer z nią.
Ja na polko wystawiam małego codziennie, po kilku dniach juz był na polu.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 09:45

hej, hej.
Małgorzatka , Betinka - super że sobie radzicie
szkieletorek :ico_pocieszyciel:
Mój Mateusz urodził się pod koniec grudnia i też po tygodniu wyszlismy na spacer.Tak że z małym też szybko wyjdziemy bo ktoś musi odprowadzać Mateusza do szkoły.
U mnie znowu nocka z pobudkami i częste wizyty w łazience.A teraz ból głowy.Na 11 ;45 idziemy z Mateuszem do stomatologa póżniej zaprowadzam go na 3 godzinki do szkoły.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 10:10

hej

Stawiam na 37 :ico_tort: :ico_tort:

Ja dzisiaj po nocce do niczego... Cala noc meczyly mnie skurcze :ico_chory: myslalam ze trzeba bedzie sie pozbierac i jechac do szpitala ale nad ranem ustało :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wiec chyba objawy to za leone i lale zbieram :-D :-D

betina wow ale piekne to zdjecie w podpisie ... my tez mamy miec sesje ciekawe jak adam bedzie wspolpracował :ico_haha_01: ale waze ze wam sie udala i jestescie zadowoleni :ico_brawa_01:

Adasiek moj siedzi dzisiaj ze mna od czwartku ma luzne kupy a dzis i wczoraj to biegunka :ico_szoking: odpadam ...4
nie moge sie dzisiaj pozbierac jeszcze siedze w majtkach i gorze od pizamy..

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 paź 2013, 10:39

małgorzatka my chrzciny 3 listopada mamy

no i :ico_brawa_01: dla rodzeństwa że tacy dzielni i pomagają mamusi :-D
powiedz jak Twoja kruszynka zniosła chrzest ?słodko spał ?


szkieletorek 8 godz byli ale z tego 3-4 godz to przerwy były na pewno :-)

co do spacerków to nie wychodziłam tylko przez pierwsze 4 dni potem już siłą rzeczy wyjść musiałam by odebrać syna z przedszkola
potem na zakupy więc min godz na dworze
w tą ndz byliśmy w parku 3 godz pogoda była piękna więc korzystaliśmy
ten tydzień też zapowiadają ładny więc wychodzić też będziemy

a z Tomkiem zaraz po wyjściu ze szpitala byliśmy w parku bo ordynator nam zalecił naturalne słoneczko by pozbyć się lekkiej żółtaczki,ale to był sierpień i ciepło wiadomo

kamilkazdjęcia będą cudowną pamiątką

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość