Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 paź 2007, 16:38

Zamotany człowieczek :-D :
Obrazek

Pierwsza marchewka:
Obrazek

No ale paluszki smakują lepiej. Zresztą zmieszane z marchewką mmmmmm:
Obrazek

Moje małe szczęście:
Obrazek

Dominika chciałaś zobaczyc mój kolor? Taki jak zwykle. No ale popsrikałam sobie dziś hihi:
ObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-10-25, 16:42 ]
Frydza mój mąż byłby zachwycony gdyby miała taką żonę...

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 paź 2007, 17:53

witam dawno sie nie odzywalam ale czytam was codziennie tzn jeszcze dzis nic nie czytalam ale Arek nie spi w ogole dzisiaj i pisze z nim na kolanach teraz sie pochwale moim brzdacem a wieczorkiem cosik skrobne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 paź 2007, 18:17

KAMILKO zdjecia rewelacyjne :-D sliczny Tomus i mamusia tez ladniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w tle widze takie fajowe poleczki ale czad :-D ASTRID witaj fajnie Arus podnosi pupke :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 paź 2007, 18:29

Kamilko Tomuś rewelka a mamusia takze bardzo ladna :ico_oczko:
Frydza ale sie usmialam najlepsze
Frydza pisze: Kochanie, ja wiem, że katar to straszna choroba... Może położysz
się do łóżka, a ja zrobię obiad, posprzątam, skoczę do sklepu po
piwo i zagrzeję je dla Ciebie - ten duży garnek nie będzie za mało?
Na pewno wystarczy?


a takze

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 paź 2007, 18:49

Frydza super tekst :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Karol bylby wniebowzięty :-D

Juli tez mam nadzieję, ze to nie skaza :ico_olaboga: kupiłam Bebilon Pepti, póki nie wybierzemy się do lekarza...
Fajnie, ze Duzy jedzie na wyprawę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wróci zregenerowqany zadowolony, co i dla Was z Juniorem zaprocentuje :ico_oczko:

Kamilko super foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tomuń fajowy, a Ty bardzo ładna kobitka :ico_oczko:

Astrid brawa dla Arusia za stópke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to u mnie obsesyjny temat :-D i wogóle fajny krasnalek ten Twój synuś :ico_oczko:

Agniecha Twój Tomuś tak wyfdoroślal, przystojny chłoptaś z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aha mam pytanko. Czy Wasze dzieciaki tez mają taki dziwny pesel cz to Karola w konia w Kościerzynie zrobili?? My mamy początek 072705 zamiast 070705 :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 22:48 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

25 paź 2007, 19:52

laski wszyskiet zdjecia super, jasnie pani - maz tez :-)

karla - swietnie cie rozumiem :-) dodam ze mam dwojke dzieci i czasem wszystkiego po dziurki w nosie

ja tez karmie tylko piersia, mala w nocy budzxi sie kilka razy, juz przestalam liczyc :-)
raczki czasem przecieram, bo widze ze jej sie brod czasem kula miedzy palcami...

co do podawania nowosci - czekam az wejdzie w 6 miesiac, ponoc im pozniej tym lepiej

co do polityki - to trzezwa ocena sytuacji nie jest wg mnie kwestia skonczonych studiow. moj ojciec ma wyksztalcenie zawodowe a mysli tak jak ja...
ok zmykam bo zaraz LOST, a maly nie chce wyjsc z wanny

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 paź 2007, 19:52

Dziewczyny, ale super foteczki!! Mamusie śliczne, a dzieciaczki przesłodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Astrid, Areczek ze stópką w buzi przesłodki - jak już pisałam, nie mogę się doczekać kiedy Helenka zacznie to robić :-D Alinko, Helenka też ma taki początek PESELu (znaczy z 4 tam gdzie u Ciebie 5 :-D ).Ta dwójka do dlatego, że rok dwutysięczny (Krzysiowi pani wurzędzie tak wytłumaczyła). Pierwsze 3 cyfry to rok, później jest miesiąc i dzień :-D
Spadam, bo nie mam siły więcej pisać (zakupy a później mega marudzenie Helenki). Teraz prysznic, wtulić się w mężusia i zasnąć. Albo nie :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-25, 19:55 ]
p.s. zapomniałam się pochwalić, że kupiłam zimową mega ciepłą kurtkę w kolorze czerwonego wina :-D :-D :-D i butki też kupiłam zimowe :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 paź 2007, 20:14

Aniu gratuluję zakupów. Ale dla ciebie czy dla Helenki?? Ja też dla Tomka kupiłam na allegro oczywiście i czekam aż przyjdzie. Oby do swiąt doszła.
Astrid, Alinko sliczne zdjęcia. A my równiez dziekujemy za miłe słówka. A Areczek astrid to odobny na niektórych zdjeciach do Oliverka.

Alinko z peselem to tak jak Ania mówi, bo ja specjalnie dzwoniłam do urzedu bo mi Jarek krzyczał, że sie pomylili - wariat :ico_puknij: .

Teraz idę prasowac na jutro ciuszki bo na 12 mamy ten ślub. Buty mi zrobił, kochany staruszek hihi. Tylko przed chwilą je prałam i całe ręce mi zafarbowały na czerwono :ico_placzek: . Mam nadzieje, że w kapieli zejdze bo bedzie przypał.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 paź 2007, 20:24

OJ DZIEKUJE bardzo za pochwaly na temat mojegi synka wiem jest boski :-D , mało pisze ale czytam was codziennie.
U mnie moj synek sie popsol spi dziennie po jakas godzine no np dzisiaj spal 20 minut i 15 minut u mnie na rekach super co? Nocka tez przeje....mimo tego ze dziecko na butli budzi sie ja wiem? z jakies 10 razy normlanie jak Zombi chodze- dobrze ze ktos kawe wymyslij bo bym padla.
Dzis szczepienie i wazenie waga 6700 super sie rozwija, je juz praktycznie wszystko dzis serwowalam zupke buraczkowa podeszla bardzo. Jak mial skaze tak jej nie ma - wiec dzis bebiko na noc dane spi na szczescie.
Jak widac po zdieciach Arus sie rozwija a ja szczesliwa, ja znowu chcialam wrocic do pracy ale od mojej znajomej z pracy wiem ze mam tego nie robic bo bede zdegradowana wiec przez rok siedzie w domku.

Alineczq- dlaczego nie mozesz glosowac?

Ania- podziwiam ciebie i meza, jak czytam twoje posty to az czlowiek zastanwia sie jak ma dobrze majac go przy sobie a my non stop w klotni, teraz klotnia o wyprowadzke do leszna ja chce a on nie, postawil mnie przed faktem albo zostajemy w raiwczu albo koniec z nami super co? ale generlanie mialam mowic o was....... jak dla mnie odlotowa z wasa para i uwierz ze smutno mi jak maz twoj wyjzdza ale do lutego minie, wiem ze teraz to abstrakcja ale zobaczysz.

Marta- nie mow tak,ze ciebie nikt nie zauwaza...wkurzylo mnie to troszeczke sorki ale tak jak Kamilka pisze tylko odnosniki do bloga robisz, eeeeeee nie ma sie co martwic ze nikt ciebie nie zauwaza (czasem) mnie tez nie ale ja sie nie obrazam ja tu wk\chodze zadko a dziewczyny to stala ekipa ale i tak nam duzo pomagaja a i lubie czytac co np u zwariowanej madziorki slychac gdzie byla co robila i Juli gdzie znowu sie zakrecila.........wiecej dystandu i bedzie ok.

aaaaaaaaa no ja sie pochwale ze dzisiaj mija rok odkad zobaczylam na USG moja fasolinke miala 1,5cm a dzis maly terrorysta ma 70cm :-)

No jak juz wyzej pisalam z mezem w bojach zyjemy i nie wiem czym to sie skonczy probowalam rozmiawaic ale konczy sie ze on krzyczy i mowi nie i koniec zero kompromisow a ja ryvcze on nie rozumie ze nam bedzie lepiej. ehh

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 paź 2007, 20:24

Uff..
Dziewczyny - super fotki.. I stopki w buzce Arusia, i Kamilki z Tomciem, i Alinki z Simba :): pieknie, pieknie :ico_haha_01:
Unas byl spacer - zabawka w łapce..Bo bez zabawki jest beee. Wszedzie Misio sie transportuje z zabawką. Teraz zasypia..I zasnac nie moze :ico_noniewiem: Litosci.. co go tak siekneło ostatnio to ja nie wiem.. Ale zasypianie jest strrraszne!
No ale dobrze ze kupyjuz fajne. Zrobił dzis piekną ogladajac ze mna fakty :): Doił cały dzien soczek jablkowy z miętą i walnał kupsko roku :): hihi.
Noi teraz kwęka w lozeczku. A ja aportuje ze smokiem co minute. echh..
A za sciana piekna wytworna kolacja.. Bo rodzice przyjechali - maja dzis 21 rocznice slubu. Wiec bedzie ciepła wyzerka, winko, ciasto.. No i rodzinny wieczor..
Ale poki co-to ja z moim Bablem walcze i nie wiem czy kiedys wyjde z tegopokoju :ico_noniewiem:

A w dzien- w dzien - ANIOŁ. Słodziuchny, rozrechotany, zaczepialski, ciekawski.. No cud miod i te sprawy..

A co do peselku- to nam Pani powiedziała, ze to dlatego, by pesele z 1907 roku nie powtarzałysie. Bo byłbymeksyk w aktach. No i tak wlasnie zrobili.
A co do wyprawy Krzysiowej na morze - na kutry - ja tez sie ciesze. Super. Ja wychodze czasem sama, rozerwac sie po swojemu, to i on niech jedzie. BEdzie mial cudowny humor do konca roku hihi.

Uciekam, bo Misio chyba padł ostatecznie, a czuje ze kolacyjka juz gotowa.. mmm..
Dobranoc :ico_spanko:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość