Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 11:01

Nowa cześć. Doczytałam o tych twoich bólach pachwin na innym forum i tam dziewczyny też tak mają a jednej lekarka powiedziała, że to wina rozciągających się wiązadeł.
A mi od tygodnia jakoś tak brzuszek się napina i biorę prawie codziennie no-spę, kurcze mam nadzieję że nie chrzani mi się nic i że nie będę musiała znowu leżeć, ale i tak w ciągu dnia staram się jak najwięcej leżeć, oj aż się zaczynam obawiać wtorkowej wizyty.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 11:04 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lut 2008, 11:03

Spinka Ty to się tak nie denerwuj :ico_nienie: pamiętaj, ze dzidzia odczuwa wszystkie nasze humory i nastroje, chyba nie chcesz mieć nerwowej córci :-)
A męzusiowi jak nie potrafi docenić obiadu to bym na Twoim miejscu w ogóle dzis nie robiła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 11:04

spinka, to smacznej kapustki życze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój wtedy nie jadł żurku -po tej naszej kłótni, zjadłam go sama a ten kanapki wpylał a potem z zalem mi mówi ze dla niego porcji nie było :ico_puknij: a ja specjalnie wrąbałam wtedy 2 wielkie talerze zupy bo mi powiedziasł że "kupi sobie cos na mieście". no i kupił- nic :ico_haha_01:
musze zmykac bo mam dziś trochę roboty a o nauce nawet nie wspominajac :ico_noniewiem: nie cxhce mi sie studiowac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-29, 10:05 ]
spinka, ja ajk kaszlę to mam brzusio często B. twardy ale łykam magnez, nospy jakos ostatnio w ogóle nie biorę

[ Dodano: 2008-02-29, 10:06 ]
a no i udało mi się to zelazo zmóc wczoraj tez, zauwazyłam że musze go zagryzc duuuzą porcja obiadu ale nie popijać potem ze 2 godz. nic to tak bardzo nie mdli :ico_sorki: oby tak zostało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 11:06

Ja mam ochotę, tym bardziej, że bardzo lubię kapustę i zupki z niej a on nie znosi :-D Pomyślę co jeszcze mu nie wchodzi i jutro też coś takiego zrobię, a co, naskrobał sobie to niech ma. A ja zawsze na weekend starałam się przygotować coś super smacznego i w ogóle, ale jak on taki to ok!
Marta magnez ja biorę od początku, a teraz to już 3 dziennie ale dodatkowo no-spę, bo czuję że brzuszek nie taki jak powinien być. A zemsta i jej planowanie to takie przyjemne zajęcie g;)
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 11:09 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 11:08

spinka, faceci sa czasem niereformowalni. Mój po tej ostatniej akcji juz się bardziej pilnuje co mówi :-D
dobra, zmykam ,zajrzę pewnie pózniej jeszcze ale musze sie troche odrobić. Buziolki!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lut 2008, 11:09

spinka pisze:Nowa cześć. Doczytałam o tych twoich bólach pachwin na innym forum i tam dziewczyny też tak mają a jednej lekarka powiedziała, że to wina rozciągających się wiązadeł.
A mi od tygodnia jakoś tak brzuszek się napina i biorę prawie codziennie no-spę, kurcze mam nadzieję że nie chrzani mi się nic i że nie będę musiała znowu leżeć, ale i tak w ciągu dnia staram się jak najwięcej leżeć, oj aż się zaczynam obawiać wtorkowej wizyty.


Dzieki :-) tez sobie to jakoś racjonalnie tłumaczę, a boli cholerstwo nadal, ta kość łonowa czy jak to sie zwie :-). Niedługo wizyta więc się o to wypytam

Abrzuszek od paru dni tez tak dziwnie pobolewa, ale to chyba wina rozciagania się macicy :ico_noniewiem: (przynajmniej tak mi sie wydaje)
A Ty nie słuchaj "życzliwych rad " kolezanek :-)

[ Dodano: 2008-02-29, 10:11 ]
Marta26 pisze:Mój po tej ostatniej akcji juz się bardziej pilnuje co mówi


Hihi mój Misiek też się jakis milutki zrobił :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 11:14

A ja teraz mykam na dwór na jakieś 40 minut - dotlenić się :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lut 2008, 11:17

Marta to owocnej nauki i przyjemnego sprzątania :ico_haha_01:

Ja też bym chciała dziś coś posprzątać (bo jutro też zajecia mam, a m. chyba pójdzie do pracy :ico_zly: ), ale nie wiem, czy po pracy sił starczy. a na dodatej jeszcze przyjeżdzają faceci montowac szafę w sypialni. A i myslałam, ze pojadę jeszcze wieczorem z m. do miasta na jakies zakupy dla mnie, jakaś bluzka by mi sie przydała.

[ Dodano: 2008-02-29, 10:17 ]
spinka pisze:A ja teraz mykam na dwór na jakieś 40 minut - dotlenić się


Na pewno ci to dobrze zrobi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-29, 10:39 ]
Dziewczyny ja właśnie zjadłam 2 śniadanko, teraz siedzę i usmiecham się jak głupia do brzusia :-) patrzę jak maleństwo rozrabia, i jak przy tym brzuch mi się rusza :-D Super uczucie, stwierdzam, że spotkało mnie niesłychane szczęscie, w ogóle czuję sie bardzo szczęśliwa :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-29, 11:28 ]
Właśnie wróciłam z WC i cholera znów jakies plamienie :ico_placzek: no po prostu nie mozna się za bardzo cieszyć, bo zawsze się cos spieprzy.
Próbuję sie skontaktować z gin., zeby mnie przed środą przyjęła, mam nadzieję, że wszystko dobrze, strasznie się zdenerwowałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lut 2008, 12:33

Witam

Ja wpadłam się tylko przywitać bo dziś mnie raczej nie będzie, mąż w domu, a i na zakupy koło 14 jedziemy do miasta.

W domu już posprzątane, ja zaraz zmykam po prysznic.

Miłego dnia życze :-)

[ Dodano: 2008-02-29, 11:34 ]
Ja cie dziewczyny ja jakaś inna jestem, wy wszystkie chyba plamiłyście tylko ja nie, normalnie albo ja takie głupie szczęście mam, albo nie wiem co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 12:37

NOWA, może zwolnij się z pracy idz do domu i sie połóz. mysle że odpoczynek dobrze Ci zrobi, a stres na pewno nie pomoże. No i do skutku dzwon do ginki. Trzymaj sie kochana!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość