Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 sty 2010, 23:27

Mia tez nie chce smoka ciągać, i np jak chce sobie possac cyca do spania a tam jej mleko leci to tak sie wkurza , że od razu mi tu placze , wiec na rekach ululam.
u nas dokladnie tak samo
No i wymyslilam ze zrobie po chrzcinach tylko taki obiad oficjalny najnormalniejszy a potem kawa i ciasto
u mnie tez tylko zwykly obiad i ciasto ale to dopiero za kilka miesięcy i na 30 osób doroslych + 8 dzieci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 sty 2010, 11:10

Witajcie

kilolek, sliczne te skarpety a sama je robilas?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzieci te cycowe, to starsznie lubia przy cycu zasypiać, choćby nawet powachać
a moja to roznie prawie nigdy przy cycku niezasypia chyba ze w nocy ja budze na spiocha :-D to spi a tak wcoagu dnia musi buc chyba strasznie zmeczona :-D

a co do chrzcin to dzis na 13 jestem umowiona z ksiedzem zeby wybrac date no i przyniesc dokumenty i dane chrzestnych :-D
no i musze isc z Zuzia niestety bo moj B po nocy spi
ale mam nadzieje ze Zuzka bedzie grzeczna :ico_noniewiem:

no i na 14.30 jestem umowiona na wazenie malukiej zeby sprawdzic ile przybrala w ciegu miesiaca bo przez ostatnie 2 tyg tylko 200gr :ico_placzek:
no i trzeba sprawdzic czy wszystko jest oki

a mam pytanko czy wasze dzieci tez tak charcza tzn moja Zuzia tak dziwnie charcze jakby miala zapchany nosek wyciagam jej rano zabki z noska i ona nadal przy karmieniu w ciagu dnia albo na wieczora tak dziwnie to robi jakby byl nosek zapchany
probowalam nawet zakraplac nosek sola fizjologiczna i potem gruszka ale nic tam niewychodzi tak jakby to gdzies glebiej siedzialo :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
musze zapytac dzis pediatry czy to normalne :ico_olaboga:
No i wymyslilam ze zrobie po chrzcinach tylko taki obiad oficjalny najnormalniejszy a potem kawa i ciasto
umnie tak samo tylko ze unas beda tylko chrzestni i my :ico_oczko:

jutro mamy kolede :-D i Wiki niemoze sie doczekac zeby ksiedzu jakas kolede zaspiewac hehe
mojego B niebedzie bo zostaje dluzej w pracy niestety no ale bedziemy we trojke same babki :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

12 sty 2010, 12:26

mikusia1, nam tez tak swistalo w nosku i odciaganie z sola fizjologiczna nie pomagalo.
Kupilismy wiec sol morska dla dzieci w areozolu, teraz rano i wieczorem psikamy i jest ok, bo wszystkie dalekie kozuchy tez sie odklejaja i ladnie jak fridka odciagamy wychodza, polecam :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sty 2010, 14:49

u nas też czasami chlupie w nosku przy jedzenieu ale to mi się wydaje mleczko tam ścieka.
A generalnie raz dziennie psikamy wodą morską, ale babolców żadnych nie mamy i nic nie ściagamy.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 sty 2010, 20:54

Witajcie
to moze kupie to sol morska w sprayu :-D
my dzie dzien bieganiny :ico_olaboga: jestem taka zmeczona ze hoho

najpierw do ksiedza po chrzciny no i mamy na 7 marca :ico_oczko:
takze jedno zglowy no i pytalam ile za chrzciny i ksiadz ze co łaska ile uwazam za stosowne mam dac :ico_brawa_01:

potem szlismy do pediatry na wazenie i malutka wazy teraz 5045gr czyli w miesiac przybrala tylko 500gr :ico_szoking: :ico_placzek:
a dodatkowa ja karmie wnocy :ico_noniewiem:
juz sama niewiem co myslec ale grunt ze jest bardzo ruchliwa,taka zywa iskierka
macah raczkami i nozkami usmiecha sie pieknie i grucha hehe
i za 2 tyg mamy szczepienie i zobaczymy co pediatra na to wszystko
oby bylo dobrze
moze Zuzia z tych dzieci ktore mało przybieraja i bede malutkie jak mamusia :ico_noniewiem:
zobaczymy
ide bo Zuzka na jedzonko placze :ico_oczko:

a gdzie reszta dziewczyn??
Matikasidawno niebylo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 sty 2010, 22:38

mikusia1, ty sie nie lam ta waga to to normalna waga , moj Milan mial w 2 miesiacu tyle i wcale to nie bylo malo, normalnie na skali byl , na pewno nie zagladzasz dziecka , a urodzil sie z waga 3,5 kg

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

12 sty 2010, 22:48

Witajcie my byliśmy we wtorek na szczepionce Kubuś waży 4750 czyli jego waga jest ok po szczepieniu był jakiś niespokojny niemógł zasnąć ale już wszystko wróciło do normy tylko bidulek ma jakieś uczulenie na twarzy niewiem czy to skaza czy na coś jest uczulony pozatym walczymy z ciemieniuchą a chrzciny u nas dopiero po świętach wielkanocnych.Kacperek mój zrobił się bardzo uczuciowy no i bardziej zaczął okazywać zazdrośc o Kubusia jak tylko do niego ktoś zagląda to on zaraz odciaga żeby się nim zajmować no i w końcu robi kupy do ubikacji Hurra!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nasz największy sukces.Jutro jade na wizyte do ginekolog bo już czas najwyższy zobaczymy jak oceni moją blizne bo w jednym miejscu coś mi sie dziwnie goi koncze bo musze sie poszykować na jutro.trzymajcie sie ciepło pa pa :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 sty 2010, 00:46

mój Kuba z kolei zaczął robić w majtki :ico_olaboga: a od prawie roku juz pieluch nie nosi :ico_noniewiem: tez jest bardzo zazdrosny i odciaga mnie ciągle od Michasia, a jak usypiam małego to szaleje potwornie i krzyczy.W ogóle ma jakies zalamanie dosłownie cofa mi sie w rozwoju. Wydaje mi się, ze to siusianie w majtki to też z zazdrości, bo wtedy se nim więcej zajmuję, bo trzeba przebrac itd.

Bylam dzisiaj wreszcie u gina. Jednak chyba ten dodatkowy tydzień był mi potrzebbny, b juz jest duzo lepiej. Gin powiedział, ze idze ku dobremu. Ocenił bliznę po cięciu krocza, że się dobrze goi ale, że pęknięcie maxymalne to trzeba robić masaże regularne, bo będzie w tym miejscu drętwe, bliznowate. Jak mi strzelił masazyk to myslałam, ze będę wyć :ico_noniewiem:
No ale jest dobrze...
Tylko już zdążyłam ząlapac jakąs infekcję... skąd?
aaa no i spytal jaką chcę antykoncepcję a ja, ze od niegonic, bo źle znosze hormony, a on, z emoże mi przepisać nie tylko środki hormonalne. Nie drążyłam tematu, bo już się zdecydowałam na gumki ale teraz zachodze w glowę co za środki bez hormonów on mi może przepisać? Nawet w spirali sa hormony, wiec?
jakaś niedouczona jestem

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 sty 2010, 14:12

Witam

Ja tez dzis po kontrolnej wizycie u lekarza rodzinnego, babka pobrala wymaz do cytologi , wiec trzeba czekac na wyniki.
Przepisala tez tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiacych, bo moj maz pojdzie na zabieg dopiero w wakacje, wiec do tej pory ja musze sie jakos zabez pieczyc.

kilolek, no to niezly dylemat z antkoncepcja , wszytsko na hormonach

MonikaSko, u mnie z buzia malej to samo, i tez wlasnie walcze z ciemieniucha juz 3 tydzien i walcze i walcze i ciagle jest, fakt nie tak grubo ale ciagle Mia ja ma i codziennie zabiegi wyczesywania , oby wkoncu jej to zeszlo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 sty 2010, 16:04

a u nas chyba to jednak nie jest ciemieniucha, bo wyczesać się nie da

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość