Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 sty 2011, 22:25

hej

u mnie dzień jak co dzień :-) czyli nic nowego się nie wydarzyło :-)
jutro chcę jechać do miasta kupić różowy kocyk i miarkę wzrostu :-)
kocyk taki

Obrazek

dla Mikiego mam taki niebieski a teraz dla Nell chce różowy :-D

co do szyjki to ja nie wiem jaka u mnie jest, bo tylko raz miałam ją badaną wtedy w w 26tc, a tak to nie wiem co z nią jest :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sty 2011, 22:36

anijka, i jak po wizycie?
Ale okazało się, że mały ma połamany obojczyk i ma jakiś krwiaczek na mózgu...
bidulek mały... oby szybko mu to zeszło... :ico_sorki: a skąd te komplikacje?
manenka, śliczny kocyk :ico_brawa_01:
@gniecha, a jak ból głowy?

Rano byłam na badaniach i KTG, na KTG wyszło, że mam skurcze, wtedy też bolał mnie brzuch, z Panią pielęgniarką rozmawiałam i doszłyśmy do wniosku, że to przepowiadające, ale mam je obserwować.
Potem pojechaliśmy na basen i spędziliśmy tam 3 godziny, tam mnie też taki ból dopadł, więc musialam sobie w wodzie odpocząć, bardzo mnie to zrelaksowało.
Z basenu na pizzę a teraz leżymy w łóżku, moje dziecko padło o 20, my też zaraz uciekamy spać, bo zmęczeni na maksa jesteśmy.
Jutro mam na 9:15 egzamin ale nie powinno być problemu, odpowiedzi na pytania już mam wydrukowane, więc myślę, że będzie ok.

Uciekam spać.... do jutra.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2011, 22:47

Pinko powodzenia !Ból głowy minął dzięki Bogu ale jak najadłam się czekolady widocznie magnezu brakowało nie biorę w tabsach bo po nich mam biegunkę .A teraz synuś tak szaleje w brzuchu ,że boli chyba się buntuje ,że tatuś pojechał he.

manenka śliczne te kocyki ja kupiłam jeden malutki pluszowy fioletowy bo innych takich malutkich niebieskich białych mam po pierwszym synku więc nie musiałam się zaopatrzać .Dobrze ,że kombinezony 2 mam po synku bo tu zimno się zrobiło jakl nigdy brrrr jak na bruxelę -8 to masakra!bo tu wilgoć ogromna i odczuwam jakby to było -20 brr :ico_chory:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

28 sty 2011, 22:52

A ja wróciłam właśnie z Disney on Ice :ico_haha_01: :ico_haha_01: moje dziecko zachwycone, ja również :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aż sie popłakałam jak widziałm jak mała przeżywa i sie cieszy :-) Ale dałam ciała :ico_wstydzioch: bo powiedziałm ze cos kupiny, liczyłam na to ze bedzie popcorn, żelki coś bo picia, a tam z 8 stoisk z zabawkami z tej rewii, plastikowe postacie, miecze, figutki, pluszaki :ico_szoking: :ico_szoking: wszystko. a ceny :ico_szoking: do 45 do 110 mniej wiecej, no ale mam obiecała i dotrzymała słowa, zapłaciłam 50 zł za jakiegoś krecacego sie kopciuszka ze światełkami , taka jakby różdżka. Tylko pod koniec troche smutek bo mała widziała ze dzieci z rodzicami i sami tatusiowe z dziecmi i mówi ze do tatusia swojego chce :ico_placzek: :ico_noniewiem: ale opanowałam sytuacje :ico_sorki: :ico_sorki: W takich momentach mam ochote isc do jej taty i normalnie natrzaskać mu. Ze ja tu na rzesach staje żeby małej było jak najlepiej a on swoją nieobecnością i egoizmem psuje moje wysiłki :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 sty 2011, 23:26

pinko, powodzenia na egzaminie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a czemu miałaś robione KTG??

@gniecha, ja kocyków też mam dużo , ale wszytko niebieskie lub zielone no więc chciałam chodź jeden różowy mieć :-D
u nas też zimno tak samo jak u was -8st , ale od jutra ma być cieplej -3 a czasem nawet +2 :-)
Tylko pod koniec troche smutek bo mała widziała ze dzieci z rodzicami i sami tatusiowe z dziecmi i mówi ze do tatusia swojego chce :ico_placzek: :ico_noniewiem: ale opanowałam sytuacje :ico_sorki: :ico_sorki: W takich momentach mam ochote isc do jej taty i normalnie natrzaskać mu. Ze ja tu na rzesach staje żeby małej było jak najlepiej a on swoją nieobecnością i egoizmem psuje moje wysiłki :ico_puknij: :ico_noniewiem:
_________________
oj na prawdę nie masz łatwo , ale super sobie dajesz radę :ico_pocieszyciel:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 sty 2011, 00:53

ale opanowałam sytuacje :ico_sorki: :ico_sorki: W
co za gość to On w ogóle nie interesuje się córeczką? cham no!!

zresztą mój biologiczny ojciec też miał mnie w tył**ku.. jak na sprawie o przyznanie mi nazwiska nie chciał dać bo stwierdził "moje dzieci nie będą miały takiego nazwiska jak Ona"..
sędzina się więc go zapytała czy przyznaje ze jest ojcem no to powiedział że tak przyznaje sie ale nazwiska nie chce dac..
no ale nie miał wyjścia i miałam jego nazwisko

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

29 sty 2011, 01:04

U mnie sytuacja jest wogóle nienormalna. Wygląda to tak mniej wiecej , on chce zeby dzieci miały jego nazwisko ja nie chce, i to spowidowało ze nie chce isc dobrowolnie wpisac sie jako ojciec małego, widywać sie na razie nie chce bo jak powiedział musi ogarnąć swoje życie, walczy z alkoholem, zapisał sie do lekarza, znalazł prace, ale jeszcze nie chce bo mówi ze sie boi ze zacznie sie z małą znowu widywać a zacznie pić i znowu krzywde jej zrobi, i tak od września niby sie ogarnia. Kasy nie chce dawać tzn mówi ze chce ale nie ma niby. Zresztą dlaczego ma dawać skoro nie widuje sie z dzieckiem :ico_szoking: Ostatnio jak przechodziłyśmy koło niego na ulicy kaptur na głowe założył i sie odwrócił, zeby mała go nie widziała, zaraz zadzwonił powiedział ze przykro mu ale musiał sie tak zachować bo ja nie powinnam sie teraz denerwować a mała jakby go zobaczyła na pewno by potem znowu codziennie płakała ze do taty chce, a on nie chce zebym jeszcze cieżej miała przez jego głupote.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 sty 2011, 09:13

tak przyznaje sie ale nazwiska nie chce dac..
Ja sobie bym potem chyba zmieniła he he bez łaski bałwan i tyle a nie ojciec!Co tu dzieci winne,że komuś w życiu się nie układa ?
mania6891, trochę tak jak nazwałaś sytuacja nienormalna .Człowiek kocha własne dzieci mimo woli za nic bezinteresownie ,Jeśli on ma siłę na drodze odwrócić się plecami do własnej córki pod byle pretrekstem to i ma siłę na to by się szybko pozbierać. Przepraszam ,ale to wymówka ten facet jest bez serca.A pomyślał co by malutka przeżywała gdyby zauważyła ,że tatuś się przed nią chowa??Dzieci wszystko biorą na siebie niestety!

Tak czy inaczej kochana podziwiam siły i wysyłam Ci fluidy na jeszcze więcej jesteś dzielna.Uśmiechaj się do ludzi a oni uśmiechnął się do Ciebie to stara prawda.Dobrze ,że masz wsparcie w rodzinie co?Bo z tego co pamiętam sporą ją masz .
A wszystko wszystkim lepiej nie mieć ojca niż mieć byle co o może ty w przyszłości będziesz miała dane ułożyć sobie życie z kimś kogo pokochasz i kto pokocha z całego serca Twoje dzieci?Życzę wiele miłości!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 sty 2011, 11:00

przez jego głupote
czyli "niby" rozumie swoje błędy..

bez łaski
wiesz w sumie mi to było obojętne ale mamie chodziło o alimenty, bo samotnej matce nie było łatwo
to i ma siłę na to by się szybko pozbierać.
zgadzam się w 100 %tach

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 sty 2011, 11:15

wiesz w sumie mi to było obojętne ale mamie chodziło o alimenty, bo samotnej matce nie było łatwo
Nie no to nie podlega dyskusji tak mówiłam tylko w kwestii nazwiska a nie w kwestii tak zwanego rozpoznania dziecka .Bo tutaj może ojciec przyznać się do ojcostwa podpisem na dokumencie a nazwisko mimo wszystko Dziecko może mieć matki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość