IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

21 wrz 2007, 08:45

Kasik i Katrin a ja lubie pasztetowa drobiowa i pomidorowa a sa jeszcze pieczarkowa i ogorkowa byla ,znizek nie mam na wedliny a szkoda.
Katrin to rzeczywiscie swiat maly a IL to głowna ksiegowa i nie mam z nia zbytnio kontaktu bo ja zwykla pracownica jedynie jak wystawi sie bledna fakture to trzeba sie z nia kontaktowac zeby usunela.

Kasik ja tez mam juz 8 rocznice 9 pazdziernika.A nie jezdzisz moze na Kazimierz na spacer.

Maly nie spokojny z nerwami wklada raczki do buzi i gryzie , wczoraj dalam mu na noc nurofen i myslalam ze pospi ale i tak budzil sie w nocy z nerwami NIECH JUZ WYCHODZA MU TE ZABKI

Dziewczyny widze ze wy to nocne Marki

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

21 wrz 2007, 09:42

IM, no widzisz, ja nawet nie mialam pojecia, ze juz tak rozszerzyliscie asortyment.U mojej mamy na osiedlu akurat w firmowym sklepie pracowaly tak nieuprzejme babska , ze przestalam tam chodzic i moja wiedza skonczyla sie na firmowej pasztetowej(w sumie to nie pamietam dokladnie nazwy, ale w takiej malej aluminiowej foremce z warstewka galarety u gory :-) )A IL tez kiedys pracowala tam jako zwykly pracownik, wiec IM wszystko przed Toba.Z drugiej strony przynajmniej spisz spokojnie, bo glowne ksiegowe to chyba spokojnych snow nie maja -zwlaszcza w kraju , w ktorym przepisy zmieniaja sie jak w kalejdoskopie i kazdy Urzad Finansowy sobie je inaczej jeszcze interpretuje.

A moj smyk mysli, ze jak ma zab to teraz sie juz o 8 wstaje :ico_szoking: Musze mu wytlumaczyc, ze jak sie ma zabek to mozna dalej spokojnie do 10 spac z mamusia.

[ Dodano: 2007-09-21, 09:45 ]
O ile dobrze pamietam to Rybka miala sie bronic kolo 20-tego?No i dlaczego nie napisala jak bylo u Marzenki???A moze im tak fajnie, ze Rybka dalej tam siedzi?No i kiedy wlacza naszej mordeczce neta?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 wrz 2007, 10:38

katrin- Brawa dla dzielnego Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moja mała myśli, że z zębami wstaje się o 6,30 :ico_szoking: Meble masz fajne, też przyuważyłam, ale zapomniałam wspomnieć :-D
A może jest jakieś więzienie dla podłamanych synowych?? Chętnie tam się z Tobą spotkam :-D

Rybka broni się 24-życzę powodzenia, choć to tylko formalność.

do Mordki wyślę dziś sms'ka. Ale te TP tnie sobie w kulki...

Lecę, obowiązki i Julcia wzywają. Potem będę

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

21 wrz 2007, 10:58

Musze sie wam pochwalic ze moje dziecko buja sie do przodu i tylu na wyprostowaych raczkach i zgietych kolankach tylko patrzec kiedy bedzie raczkowal

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

21 wrz 2007, 11:01

Kolka, no ja nie wiem czy dla podlamanych synowych jest jakies wiezienie ale dla takich co morduja w afekcie to sa i dlatego nie chcialabym, zebysmy musialy obie tam wyladowac :-D Musimy znalez jakis mniej drastyczny srodek, ktory nas uwolni od naszych Krys.albo musimy zacza zazywac cos zobojetnaijacego, zeby nas nie wpieniala ich glupia gadka.Tylko po co my mamy sie truc?Moze to je nalezy czestowac czyms na uspokojenie, zeby staly sie bardziej ludzkie. :ico_noniewiem:
Pozdrow Mordeczke-ja znowu mam zero na karcie,wie nie mam za co wyslac smsa, a nie wychodze z malym bo ma jeszcze stan podgoraczkowy po tym szczepeiniu i zabku.
Kolka pisze:Moja mała myśli, że z zębami wstaje się o 6,30

prosze, widac na wszystkie dzieciaki tak to dziala. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-21, 11:06 ]
IM, no prosze to nastepny kwietniowkowy "raczek" sie nam szykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ciekawe jak to bedzie u mojego malego.Moja siostra np. wogole nie raczkowala, znalazla sobie taki sposob poruszania:siedzac na tylku podginala jedna nozke i wyprostowywala co posuwalo ja do przodu.Miala to tak opanowane, ze byla szybsza niz juz chodzace nogi doroslych.Nawet chodzic nie chciala bo po co jak wszedzie gdzie chciala dotarla, wiec pierwsze kroki stawiala jak miala 16 miesiecy. :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 wrz 2007, 12:12

Kolka pisze:ano moja już ma 2, teraz rosną jej następne


kolka to ja sie pomyliłam, faktycznie przecież toja córcia ma już ząbki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

IM pisze:Maly nie spokojny z nerwami wklada raczki do buzi i gryzie , wczoraj dalam mu na noc nurofen i myslalam ze pospi ale i tak budzil sie w nocy z nerwami NIECH JUZ WYCHODZA MU TE ZABKI


u nas to samo, dziś w nocy budził się co 1,5 godziny :ico_olaboga:

Delicja to też masz niezła teściową!!!!!!!

Boże jak ja się cieszę, bo już swojej nie widziałam 3 tygodnie :-D :-D :-D

Kasi.k twoja córcia jest przesliczna!!!!!!!!

Justynat w końcu jesteś, co ty porabiałaś, że do nas nie wpadałaś???????? Ale mi się zrymowało!!!!!!!!!!
Cyprianek już duży mężczyzna jest!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katrin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antonia za pierwszy ząbek!!!!!!!!!!

U nas ciągle cisza z zębami!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 wrz 2007, 13:33

katrin pisze:Moja siostra np. wogole nie raczkowala, znalazla sobie taki sposob poruszania:siedzac na tylku podginala jedna nozke i wyprostowywala co posuwalo ja do przodu.Miala to tak opanowane, ze byla szybsza niz juz chodzace nogi doroslych.Nawet chodzic nie chciala bo po co jak wszedzie gdzie chciala dotarla, wiec pierwsze kroki stawiala jak miala 16 miesiecy. :ico_haha_02:


Ja robiłam identycznie. Też tak późno zaczęłam chodzić, chociaż młodsze ode mnie dzieci już dawno chodziły. :ico_wstydzioch: Ale ta umiejętność przydała mi się po wypadku- jak nie mogłam poruszać lewa nogą to schodziłam tak samo po schodach mając 23 lata :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

21 wrz 2007, 14:58

Kolka pisze:Ale ta umiejętność przydała mi się po wypadku- jak nie mogłam poruszać lewa nogą to schodziłam tak samo po schodach mając 23 lata

chcialabym to widziec :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-21, 15:00 ]
Kolka-ja sie z Ciebie nie sieje, tylko sprobowalam sobie wyobrazic dorosla osobe poruszajaca sie tym "tylkowym"sposobem i to jest zabawne-bo Towj wypadek na pewno zabawny nie byl.

Caro-nic sie nie martw, na zeby jest czas.Poprostu niektore kwietniowkowe dzieci sie troszke pospieszyly

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 wrz 2007, 15:12

Witajcie pisałam do mordkineta ma mieć za tydzień pozdrawia was wszystkie i całuje dzieciaczki tęskni juz za nami.
Martynka ma ząbka dzisiaj go znalazłam
witaj justynko jestes w koncu Cyprianek suerowy chłopak
KASIK mysle ze jak oboje lubicie ta knajpke to jak najbardziej a co do portetu w ołówku to tu na tik-taku oferowała sie jedna dziewczyna która sie tym zajmuje i ze zdjecia przerysowuje za 40 zł bodajże i bardzoładnie to wyglądało

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 wrz 2007, 15:19

hej dziewczyny. My niedawno wróciłyśmy od lekarza: diagnoza: postępująca alergia :ico_placzek: wielki powrót do nutramigenu :ico_zly: dostałyśmy jakieś mazidło do smarowania robione no i ten nutramigen :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie bardzo chce to jeść i wcale się nie dizwię :ico_placzek:
z rzeczy milszych: przyszedł leżaczek: niunia już w nim śpi :-D
katrin i syla gratuluję maluchom ząbków
a mnie taki ból wlazł w plecy, że nie mogę się ani schylić ani wyprostować, a już nie mówiąc o noszeniu niuni :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość