astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 paź 2007, 20:24

OJ DZIEKUJE bardzo za pochwaly na temat mojegi synka wiem jest boski :-D , mało pisze ale czytam was codziennie.
U mnie moj synek sie popsol spi dziennie po jakas godzine no np dzisiaj spal 20 minut i 15 minut u mnie na rekach super co? Nocka tez przeje....mimo tego ze dziecko na butli budzi sie ja wiem? z jakies 10 razy normlanie jak Zombi chodze- dobrze ze ktos kawe wymyslij bo bym padla.
Dzis szczepienie i wazenie waga 6700 super sie rozwija, je juz praktycznie wszystko dzis serwowalam zupke buraczkowa podeszla bardzo. Jak mial skaze tak jej nie ma - wiec dzis bebiko na noc dane spi na szczescie.
Jak widac po zdieciach Arus sie rozwija a ja szczesliwa, ja znowu chcialam wrocic do pracy ale od mojej znajomej z pracy wiem ze mam tego nie robic bo bede zdegradowana wiec przez rok siedzie w domku.

Alineczq- dlaczego nie mozesz glosowac?

Ania- podziwiam ciebie i meza, jak czytam twoje posty to az czlowiek zastanwia sie jak ma dobrze majac go przy sobie a my non stop w klotni, teraz klotnia o wyprowadzke do leszna ja chce a on nie, postawil mnie przed faktem albo zostajemy w raiwczu albo koniec z nami super co? ale generlanie mialam mowic o was....... jak dla mnie odlotowa z wasa para i uwierz ze smutno mi jak maz twoj wyjzdza ale do lutego minie, wiem ze teraz to abstrakcja ale zobaczysz.

Marta- nie mow tak,ze ciebie nikt nie zauwaza...wkurzylo mnie to troszeczke sorki ale tak jak Kamilka pisze tylko odnosniki do bloga robisz, eeeeeee nie ma sie co martwic ze nikt ciebie nie zauwaza (czasem) mnie tez nie ale ja sie nie obrazam ja tu wk\chodze zadko a dziewczyny to stala ekipa ale i tak nam duzo pomagaja a i lubie czytac co np u zwariowanej madziorki slychac gdzie byla co robila i Juli gdzie znowu sie zakrecila.........wiecej dystandu i bedzie ok.

aaaaaaaaa no ja sie pochwale ze dzisiaj mija rok odkad zobaczylam na USG moja fasolinke miala 1,5cm a dzis maly terrorysta ma 70cm :-)

No jak juz wyzej pisalam z mezem w bojach zyjemy i nie wiem czym to sie skonczy probowalam rozmiawaic ale konczy sie ze on krzyczy i mowi nie i koniec zero kompromisow a ja ryvcze on nie rozumie ze nam bedzie lepiej. ehh

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 paź 2007, 20:59

No to mnie uspokiłyście z tym peselem, bop się wydarłam na Karola :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Astrod nie głosuję , bo mam litewskie obywatelswto :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 paź 2007, 21:02

Hej,

Wszystko przeczytałam - odpiszę co jeszcze pamiętam

Alinko z tą zmianą mleka to uważaj , jak małej pediatra wprowadził to kazał mi najpierw mieszać z NAN (najpierw 1/3 póżniej pół na pół a na koniec 3/4 pepti )
Lepiej zapytaj pediatrę , poza tym na receptę płacisz za to mleczko pół ceny.
Co do tych częstrzych kup to przez 7 dni dwa razy dziennie dawałam jej Lakcid w ampułkach a póżniej zaczęłam rozszerzać dietę od gotowanej marchewki bo ma działanie zapierające.Teraz robi kupę raz dziennie

Juli w zupce jarzynowej gerbera jest mleko w proszku .Ja też w sklepie nie przeczytałam dopiero w domu , na skazę nie powinnych jej podawać , bo to tak jakbyś dawała dziecku kaszkę mleczno ryżową.Bobowita jest ok.

Jaśnie pani , nie chciałam urazić Twojego męża, na kolejnych zdjęciach jest super

Frydza mojemu mężowi też na pewno spodoba się ten tekst.


Ale miałam dzień do kitu.Mój mąż wspaniałomyślnie został z dziećmi a mnie wysłał , ale dał samochód :-D .Najpierw pojechałam do mojej skarbówki złożyć oświadczenie o sprzedaży działki , ale tam czekałam 30 min żeby mi pani powiedziała jak mam te papiery wypisać skoro z mężem należymy do innych urzędów skarbowych.Po tych 30 min skapitulowałam i pojechałam do apteki po mleko .Tam pani powiedziała,że nie może zrealizować recepty bo nie ma na niej wieku dziecka i odesłała mnie do pediatry .Pojechałam do tego lekarza a on na to że jest pesel i w aptece przy przychodni mi sprzedadzą(wypisuje recepty pod aptekę !!!).Poszłam tam a facet mi mówi że pepti 2 jest a 1 nie ma.Ryczeć mi się chciało bo jescze trochę ma być na 1 a jak skończy 5 mies to dopiero na 2.Żeby się zrelaksować przed wizytą w drugim urzędzie skarbowym poszłam z mamcią na ryneczek i kupiłam miskowi podkoszulki z dł rękawem i rękawiczki a małej szalik.Na końcu poszłam do jego skarbówki i tam pani powiedziała mi w końcu jak mam to wypisać i złożyłam te papiery.
Wracam do domu i co widzę - mój mąż jakiś struty siedzi , ale jak pytam czy czoś się stało to on że nie.Ok jak nie to nie.Wieczorkiem włączam komputer i co ?Uruchamia mi się instalator windows albo jakieś 4 windowsy już zainstalowane :ico_szoking: .Myślałam że szlag mnie trafi bo to są skutki sobotniego grzebania w komp mijego męża do spóły z moim bratem.Żeby weselej było to płyta z oprogramowaniem jest uszkodzona.
Ale jestem zła.Kuleje mi teraz komp, co chwilę jakieś wirusy ściąga i jakieś komunikaty po angielsku wyświetla.Jak padnie to na amen.A tyle razy mówiłam żeby nie kombinował jak się nie zna .Ja do naprawy go nie zawiozę, zresztą gwarancja reinstalki i tak ie obejmuje.Powiedział mu że naprawi go za swoje zaskórniaki bo jak mi z konta 5 zł zniknie to go zabiję.
Ach te chłopy.

Ale posta walnęłam :ico_szoking: .
Idę spać.
pa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 paź 2007, 21:20

ja na sekundkę, bo Emi próbujemy uspac w łóżeczku ale nie wiem czy sie nam to uda bo ten drugi ząb to już prawie wylazł, ale jednak jej jeszcze dokucza

IZUS, ASTRID, KAMILKA, ALINKA zdjecia rewelka
KAMILKA super masz fryzurkę, ja narazie ambitnie zapuszczam

oki uciekam pa do jutra

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 paź 2007, 21:27

Witam ponownie ALINKO coreczka lew rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ACIA ale twoj maz dal czadu z tym kompem :ico_olaboga: a teraz wkleje fotke TAK WIKUSIA TRZYMA GLOWKE Obrazek a tak trzymie flacheObrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 paź 2007, 22:35

dziewczyny moj misio w koncu zaczal sie podnosic ...jak ja go za raczki ciagnelam to nic,ale jak kumpela go wziela to od razu...taki maly ,a juz babiarz rosnie :ico_haha_01:
Martaja sto lat dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: nie przejmuj sie,przeciez kazdy tu cie lubi ...pisz z nami :-D

wszystkie zdjecia super ...Kamilko jakas fajna masz bluze,super kolorki :-D moj tato widzial dzis malego przez skypa.udalo mi sie kamerke zainstalowac w koncu :ico_wstydzioch: a mamy ja ponad rok i sie kurzyla :ico_wstydzioch: ale sie cieszyl ...tak mi szkoda,ze jeszcze go nie widzial,ale w grudniu zobaczy na zywo :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 paź 2007, 22:41

Dobry wieczór, mój mąż poszedł do pracy pół godziny temu, Tomuń zasną ł to ja buszuję, śliczne te nasze dzieciaczki...bardzo ładne zdjęcia wklejacie! Super że możemy się chwalić swoimi pociechami... A pamiętacie jak chwaliłyśmy się brzuchami...
Astrid pamiętam Twojego posta, bo piszesz że masz problemy z mężem,kurcze my też mieliśmy wielki kryzys jakiś czas temu, jeszcze przed wczasami,że było ostro...nawet były jakieś głupie gadki o rozstaniu i rozwodzie...bezsensu, ale mój A jest taki troche...niereformowalny, upart jak osiął i czasem [nawet częściej niż czasem] niewiem o co mu chodzi...
Ale byliśmy na wczasach to się troche polepszył,baa nawet bardziej,on może i był troche zazdrosny,że jemu już tyle uwagi nie poświęcam, to uważam za nieprawdę...
Tylko troche mnie wkurzało to że teraz śpimy osobno,tzn wtedy jak był zły na mnie to się wyniósł [bo nie chciłam otworzyć okna, bo mi było zimno]więc poszedł do drugiego dużego, tam ma TV i to mnie troche złościło...bo sam jest wielkim przeciwnikiem telewizji że ja się gapie...
Ale teraz jak jest już miedzy nami dobrze, nawet bardzo dobrze,to jest ok,Artur chodzi do pracy, to musi się choć troche wyspać, a ja Tomka karmie na leżąco to i tak go zganiam z łóżka!...
Jak wtedy było tak źle co Artur mówił o rozstaniu, to ja mu wykrzyczałam: To nam Tomek był potrzebny do decyzji o rozstaniu!!!! :ico_zly: :ico_placzek: To trochę przystopowaliśmy bo mamy Tomka i kochamy go oboje...
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-25, 22:43 ]
Idę pod prysznic, umyję głowe...i jeszcze tu przyjdę... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2007, 23:05

witam na szybko
naklikane ze hoho hihi

jutro odpisze
bo nie biore dzis laptopa do lozka
obiecalam obudzic adasia przed spaniem hihi taki napalony....
hihi

moja kumpela podejrzewa ze leos moze cierpiec na kolke
on przy cycku tak sie wije i krzyczy... i moze to z powodu brzuszka co?
tyllko dziwne ze on od razu jak pociagnie to tak sie wkurza i ja jak naciskam piers to nic nie leci
natomiast wieczorem dzis mleczko lecialo a on tez sie wkirzal. wiec sama nie wiem..
zwykle denerwuje sie na puste cycki... hmmm
dalam mu butle dzis wieczorem jak plakal.. i jadl spokojnie i zadowolone dziecko...
o co wiec chodzi???
ktos mnie oswieci??
jutro do was napisze
sorki
papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 paź 2007, 23:05

wrrr :ico_zly: Aciu -to dobrze, zes mi poiedziala! coza debile! A mi wlasnie tak podejrzanie pacchniało... No to zem podała dzieciakowi.. Biedny jest, ze ma taka zawinieta mamuske.. Echh.. Głupia baba ze mnie.
A my z Duzym dziergamy - odzinny interes przed Swietem Zmarłych - od lat rpbimy takie wiazanki na gronby, z kwiatami, rafią, wstązkami.. Wszystkowlasnorecznie.. I schodzi jak swieze buleczki. Wiec Duzy jezdził na gielde kilka razy a teraz plączemy i cudujemy.
Zrobie wam zdjecia. Sama osobiscie sztucznych kwiatow nie lubie,ale ludzie kupuja i kasa jest naprawe suuuper z tego. Za kilka dni stania na sprawdzonychcmentarzach, to dla nas zastrzyk gotowki na kilka mniesiecy - na wydatki ekstra.
Bo mytacyhandlarze smieszni - niby po malutku,ale da sie z tego zyc.. I allegro i ten handelek.. I jest na przyjemnosci przynajmniej.
POLAK POTRAFI... hihi :):
Zmykam, bo kupa roboty jeszczeprzede mna.

A tt.. nałog.. no nałog :ico_wstydzioch: kocham was!
Buzka

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 paź 2007, 23:37

Hej to ja już z umytą głową. Tak mi włosy wyłażą że dziwię się że nie jestem jeszcze łysa! :ico_oczko: W sobote idę do ryzjera, troche je obciąć może coś się wzmocnią. Przecież ostatnio A odtykał umywalke, bo było tyle moich włosów. I jak zobaczył to krzyczał: jejku tu jest pół peruki... A dzisiaj tyle zebrałam ze szczotki, drugie pół peruki...Juli robi wiązanki a ja będe robić peruki... :ico_oczko: :ico_haha_02:
Wogóle jakoś nie czuje że to już Wszystkich Świętych,mamy jechać w lubelskie do teściów [troche mi się nie chce :ico_olaboga: ]ale chyba pojedziemy po 1.11 i dobrze!. Ale w sumie tam mam jedynego szwagra...
A juitro jadę do rodziców z Tomkiem...bo przecież mój A nie dość że pracuje, to teraz robi koledze ogrzewanie domu i tyle go widze co śpi po nocce 3 godziny i przed pracą je w biegu! :ico_placzek: :ico_olaboga: nie wiem co z tym moim chłopem zrobić.On chyba zawsze będzie miał coś do roboty...My jeszcze mamy jeden pokój do roboty :ico_zly: Ale cóż... Artur ma za dobre serce, wszystkim pomaga,ostatnio nawet naprawił pralkę takiej sąsiadce co bardzo nie lubimy...bo stara jędza obgaduje wszystkich równo, nas też...A jak potrzebuje pomocy to wie gdzie zapukać... :ico_zly: :ico_zly: I mój A reanimował jej pralkę która ma chyba 30 lat,czas by chyba kupić nową... :ico_haha_02:
Będe u rodzoców, to będe miała więcej czasu.DOBRANOC MAMUSIE... :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość