Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 12:42

Hej Siunia, ja też nie plamiłam, ale i bez tego miałam nieciekawie. Miłego dnia!

Nowa spokojnie, odpocząć musisz, przecież u Ciebie tak już jest, że dopóki niunia plamieniem o odpoczynek się nie upomni, to Ty na L4 nie pójdziesz, to pewnie jak zwykle przemęczenie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

29 lut 2008, 13:25

NOWA odpoczywaj idz na zwolnienie nie ma co ryzykowac.. Ja tez od kilku dni mam taka jakby troche podbarwiona wydzieline, ale nie bardzo. Czekam jednak do czwartku na wizyte. I tak biore dalej luteine no-spe i magnez wiec nic wiecej mi nie poradzi pewnie. TRzymam kciuki zeby minelo, chyba taka juz nasza uroda z tym cholerstwem :ico_olaboga:

Mi brzuch juz twardnieje chyba od 16 tygodnia, juz sie troche mniej tym przejmuje, ale wiadomo niepokojace to jest.

Marta26 dobre okreslenie tego niskiego kopania :ico_haha_01: tez tak mam, wrazenie jakby zaraz mi mialo noge przez szyjke wystawic :ico_haha_01: Zdecydowanie wole jak sie obroci i ładuje mnie po żebrach :ico_oczko:

W nocy mnie mecza bóle "okresowe", juz tym razem nie dam sie zapisac na wizyte po miesiacu, chrzanie to, za duzo nerwow, w koncu place i tak za wizyty wiec sie powinna lekarka ucieszyc ze chce czesciej chodzic :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 13:29

Tuska, to ja mam nadgorliwa lekarke bo u mnie wszystko OK a ta mi każe latac do siebie co 3 tyg. nie zawsze sie słucham ,ostatnio byłam po 4 tc i nic nie mówiła. a chodze panstwowo wiec nie zalezy mi niby ale jak ja nie lubie przychodni to :ico_olaboga:
własnie zjadłam talerz zupy i dzidzia mnie kpie .Ja nie lubię jak mnie obkłada tak z tyłu- śmieje sie że po nonono mnie kopie. To takie nieprzyjemne uczucie wtedy mam, a dzidzia bardzo to lubi niestety i czesto mnie jakoś tak w tył kopie :ico_placzek: :ico_oczko:
teraz pójdę do lekarki chyba tak jak zapisała termin bo mam zrobic obciążenie glukozą i zaraz potem przyjsć to wole wczesniej miec to z głowy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 13:31

Tuska masz rację, jakoś tak nerwowo teraz się robi, no nie??
Bo nie mógłby człowiek normalnie znosić tej ciąży, bez skurczy i plamień - tak bezstresowo??
A może to wprowadzenie na przyszłość, już zawsze będziemy się martwiły o nasze pociechy, oj sama już nie wiem :ico_noniewiem:

a mnie niunia coś dzisiaj nie kopie, aż mi smutno ....

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 13:42

spinka, to moje w tym tyg. kpie że szok. Przez to ze kaszlałam ,bo zawsze jak mi brzucholem potelepało to się dzidziek buntował i kopał. Teraz wali mnie tak że masakra :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 13:50

To pewnie i za moją od razu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 14:03

al emnie dziś energia rozpiera. :ico_szoking: odkurzyłam połowe góry, pościerałam kuze, wstawiłam pranie, posprzątałam pokój z tv dokładnie i dalej mam ochote coś robic. tylko brzuszek jakoś stwardniał to chyba nie ma co szalec :ico_puknij:
a M. puszczał juz sygnał czyli wyjechał z pracy, bedzie w domku za jakieś pół godz. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-29, 13:10 ]
kurde, przegielam,brzuch mam jak skałka momentami. a zaraz mi się pranie skonczy prac i mialam wywieszac. Ale ide sie połozyc.
zapominam jeszcze czasem że jestem :ico_ciezarowka: :ico_puknij:
a wiecie co, wczoraj był u nas facet z firmy u którwej zamówilismy kuta balustrade na balkon i on nie poznał sie że jestem w ciązy. Bo mi mówi ze mam chrype od picia zimnejk wódki. Ja mu na to że nie bardzo sie u mnie da z ta wódka a on mówi cos w rodzaju ze na pewno nie jest tak zle (myślał że mam słaba głowe :ico_oczko: ). Nie wyprowadzałam kolesia z błedu, zobaczy mnie za pare tyg. montujac balustrade to sie zdziwi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lut 2008, 14:10

To nie szalej :ico_nienie: Starczy z Ciebie! Z Was!

No to fajnie, ja tam jakoś wcale się dzisiaj nie cieszę z powrotu A. I jeszcze życzę mu żeby go u dentystki bolało :ico_zly: Złośliwa ze mnie baba no nie??
Pisałam już że w ciąży robi się okropnie zacięta, więc będzie maił za swoje, a w końcu co ma sie dziwić, sam stwierdził, że jestem psychiczna, no to dam mu podstawy, żeby tak twierdzić :ico_zly:

Marta a co u Nipper, bo wcale do nas nie zagląda, jak ona się czuje??
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 14:12 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lut 2008, 14:12

hej dziewczyny , dzieki za słowa otuchy :-)
Juz mi nerwy trochę przeszły, cały czas łaże do WC i sprawdzam, ale nic nie ma.
Dzwoniłam do gin. jestem umówiona na poniedziałek, chyba żeby się powtórzyło.

Moja dziecinka figlowała sobie, dopóki do WC nie poszłam :ico_zly: , pewnie sie biedactwo nieźle wystraszyło, jak mama sie zdenerwowała :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 14:14 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2008, 14:14

NOWA, no to odpocznij w weekend, na pewno bedzie OK!
spinka, a ja chyba łagodnieje wraz z upływem :ico_ciezarowka: :ico_szoking: tylko czasewm mam takie nerwy :ico_zly: ale rzadziej niż kiedyś :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość