Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2008, 22:12

Dziękujemy wszystkim za życzenia :-)
Nasza Ula też kąpana jest około 19, teraz już śpi, choć jeszcze przed chwilą rozbudziła się i zaczęła gadać :ico_szoking:
Co do koloru oczek, to ciągle ma niebieskie i coś czuję, że takie jej zostaną po tacie... ja mam piwne. Do kiedy kolor oczu może się zmienić?
Też kupiłam niekapka już jakiś czas temu i całkiem dobrze się sprawdza.
kiedy mam to czytac :ico_placzek: ej ej ej...
Musisz częściej zaglądać :-D
Ja zmykam się wykąpać i luli, ten upał mnie wykończył...
Dobranoc kobitki.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 cze 2008, 07:17

Witamy oboje,
Atrurek też by coś chciał do cioć napisać bo wyciąga rączki do klawiatury i piszczy. Noc u nas odpowiednia, czyli 1 pobudka, nawet nie patrzyłam na zegarek. Mi też czasem zdaje się że mu się zmieniają na moje zielone ale zależy od światła. Dobra narazie bo strasznie zaczyna się denerwować że nic nie może napisać :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-24, 07:23 ]
A to z wczoraj, jego zabaweczka druga nowa, zaraz po torebce
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 cze 2008, 07:26

Dzien dobry.

U nas tez jedna pobudka w nocy była, później nad ranem Martynka juz spac nie mogła to udało mi sie ja przetrzymac do 5:50, wstał Maciek do pracy i ja wziął do drugiego pokoju a ja sobie pospałam do siódmej :-)

Patryk jeszcze spi ale mam nadzieje ze zaraz sie obudzi bo o dziewiątej wychodz9imy do tego przedszkola. Z Martynką zostaje teściowa.

Jakoś dziwnie mi jest jak mała z nią zostaje, po tym co wtedy powiedziała w kłótni ze ona jej nie pokocha i nie przywiąże sie do niej. Teraz oczywiście udaje ze takie słowa nigdy nie padły ale padły i ja nie potrafie zapomniec mimo ze widze ze jakies uczucia do niej ma. Ale i tak prosze ją o pomoc jak juz jestem zmuszona i nie mam z kim zostawić.

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

24 cze 2008, 07:29

witajcie z ranka :-) ale sie dzis wyspalam..Maksiu nie obudzil sie w nocy ani razu :ico_haha_02: ciekawe czy uda mi sie dzis poopalac...ciezko bedzie bo jestem z malym sama :-)

reniaArturek sliczny..Maksiu moj tez sie uwielbia bawic pudelkiem od chusteczek..to jego ulubiona zabawka :ico_haha_02:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 cze 2008, 07:53

czesc a u nas ciezka noc Amelka budzila sie co godzinke wstala o 5 zasnela o 6 a o 6 50 wstala juz calkowicie a ja chcialam przynajmniej teraz sie wyspac jak mam odpoludnia do pracy.Zaraz budze Julke do przedszkola.Amelka patrzy jak pisze w nocy zrobila czarna kupe jak smola nie wiecie co to moze byc.Stawiamy z rana :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

24 cze 2008, 08:04

mariolamoj tez nieraz takie czarne kupki robi noo ale nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 cze 2008, 08:11

Dzień Dobry :-)
A u nas spokojnie, jedna pobudka w nocy. Ulek też czasem robi takie czarne kupki, najczęściej jak dzień wcześniej dostanie jabłuszko.
Renia, nie od dziś wiadomo, że dzieciaczki uwielbiają bawić się najchętniej wszystkim co nie jest ich zabawką.... i jaka radość na buzi u Arturka :-)
Mariola, dzięki za kawkę, chętnie się napiję :-)

Mój Ulek leży obok i "kaszle", więc muszę się z nia chwilę pobawić. Na 13 idziemy do pediatry na ważenie :-) Ciekawe ile mój bąbel już waży....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 cze 2008, 08:12

mariola, a co wczoraj jadła, to napewno przez to.

no i wyleciało mi co miałam napisać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 cze 2008, 08:27

czesc kochane witam z rana z :ico_kawa:
Ja przez ten upał nie potrafie spac,co chwile sie budze w nocy o 11 ide z Mirusiem do lekarza na kontrole czy wszystko jest ok po chorobie bo cos mi sie nie podoba-ciagle jakby mu cos siedzialo w oskrzelach bo tak charczy jak oddycha :ico_noniewiem: ....14 lipca jedziemy na wakacje na 2tyg mam tylko nadzieje,ze bedzie pogoda.Dobra dziewczyny ide sprzatac bo pozniej do lekarza a moj chlop dzis wczesniej z pracy wraca i zas beda klotnie.Do pozniej

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

24 cze 2008, 08:34

zazdroszcze wam tyc wakacji :ico_haha_02: ja to sie chyba tylko wybiore do tesciowej.500 km odemie .tam jest jeziorko i jest sper..ale czy wypali to nie wiem :ico_placzek:
maz strasznie duzo pracuje..teraz mu jeszcze dali ponadnormatywy..za 2 tyg jedzie na szkolke pd Warszawe na 3 misiace i ie bedzie mial nas kto zawiesc.. :ico_noniewiem:

ja chyba dzis po poludni pojade do gina...maialm byc juz miesiac temu do kontroli :ico_noniewiem:
a mam pytanko ..macie parasolki do wuzkow..??jakie byscie polecily???bo musz ekupic malemu taka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość