Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 21:33

Fela ja nie moge chodzic z bólu wiec leżę cały czas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 22:16

martucha :ico_pocieszyciel: a z czego tak ci uda popekaly??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a ta gumowa pilke trzeba sobie kupic??? mnie nic takiego nie powiedzieli :ico_szoking:

wlasnie wrocilismy i popijam piwko alkohol free hihi :D musze w tym tygodniu jesc ile sie da.. :ico_brawa_01: .. bo juz za chwile bedzie dieta :ico_placzek:

julie super, ze jest taki odzew na twoje ogloszenie. :ico_szoking: widzisz ile jest mam szukajacych pracy :ico_szoking: ..w ich przypadku takie rozwiazanie jest swietnym pomyslem i mozliwoscia zarobku :ico_brawa_01:
a ty masz pewnosc , ze skoro maja wlasne dzieci to znaja sie na rzeczy hihi :D

felicity moze tobie tez spodoba sie taki pomysl na prace.. :ico_noniewiem: . dodatkowo paznokietki mozesz robic... :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

22 cze 2007, 22:42

Hey moje kochane!!!
Jestem padnieta po calym dniu jak sie domyslacie,ale musialam wpasc zobaczyc cudne babelki... Kasi.k lucy,Jasnie Pani piekne macie dzieciatka,slodziutkie,prosze ode mnie goraco wycalowac dzidziulki...dla Was tez gorace buziaczki mamuski,ze tak ladnie sie sprawilyscie!!!!cala reszte mamusiek i dzieciaczkow sciskamy rowniez goraco i calujemy z Vinee...wpadne jutro i zdam relacje i kazda z Was wypytam po kolei,zebym byla na biezaco..nie jestem w stanie przeczytac zaleglych postow,tylko gdzieniegdzie fotki poogladalam,bo musialam na cudenka zerknac....mam nadzieje,ze kazda powklejala duzo fotek jak mnie nie bylo,ale jak nie to :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 22:57

ilonka witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kupe lat!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
koniecznie napisz co u ciebie....???? i fotki wklejaj hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo jak nie to :ico_nienie: :ico_nienie: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 23:01

[size=200]Ilonka jupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochana, nareszcie jestes, bo dziewczyny sie ociągają ze zdjeciami, powiedz im cos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Madziorka ja kupilam pilke bo moj maluch wogóle nie idzie w dół, wiec kazano mi na niej siedziec i sie kołysac, to szybciej rozwarcie dostane i mały pójdzie " na dół", zreszta na sali porodowej tez są te piłki, zeby szybciej poród przebiegał, bo nie chodzi o to zeby sie położyc i lezec na sali porodowej ( jesli porod przebiega prawidłowo) tylko zeby sobie samej pomóc i przyspieszyc jak sie da :ico_olaboga:
nie wiem dlaczego mnie tak uda bolą, myśle ze jest to skutek moich kg bo przytyłam 9 kg, a reszta " tłuszczu" poszła w nogi, aczkolwiek tego nie widac, ale chodzic juz nie moge, straszny ból :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2007, 23:10 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 cze 2007, 23:04

witam,
troszkę mnie nie było na TT (ale nikt nie zauwazył :ico_placzek: )... tak się rozpisałyście, żeponad godzinę nadrabiałam zaległości :ico_olaboga: a potem jeszcze kilka razy wracałam do stron ze zdjęciami Olivierka i Łucji :-D i patrzyłam i patrzyłam i patrzyłam... no cudeńka poprostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na początek pomecze was zdjęciami :-D to na wypadek jakbyście zapomniały jak wygląda Kasieńka i Vikula :ico_oczko: :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 cze 2007, 00:04 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 23:12

Felunia :ico_sorki: przepraszam, juz odpisuje, same lecimy, bo Kuba zostaje z psinka no i urolpu nie ma, zostawia na swieta BN

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 23:13

Kasik wypraszam sobie!!!! :ico_placzek: ja sie martwiłam gdzie jestes i pytałam jak tam Viki
zdjęcia rewelacja, Viki księżniczka i te Jej oczy :ico_szoking: super boskie :ico_brawa_01:
kasiu a Ty juz ją na brzuszku kładziesz????? bo ja taka zielona w tych sprawach :ico_olaboga: ale Viki silna na rączkach tak fajnie sie podnosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 cze 2007, 23:17

no i tak:

Lucy przesliczny Olivierek :ico_brawa_01: co do kąpieli to Vikula też sie darła ze hej a teraz uwielbia się kapać... moze spróbuj z rózna ciepłota wody, bo np. moja Vikula to lubi taka ciut chłodniejszą niż zalecana :ico_brawa_01: :ico_szoking: no i jak ja kapie to najpierw zanóżam nózki i licze do 5 żeby dac jej czas na oswojenie się że to kapiel, a potem zanurzam pupcię i na końcu plecki... co do spania to ja się bardzo bałam że któres z nas zadusi Vikusię lub ją uderzy z łokcia (szczególnie mój mąż :ico_olaboga: ) więc od poczatku śpi w swoim łóżeczku które jest może dwa kroki od naszego łoża, chociaz o 6 rano biorę ją do nas do łóżka i tak sobie razem drzemiemy do 9 :-D a z noszeniem to nie słuchaj :ico_nienie: takie maleństwo potrzebuje miłości i czuć że mama jest obok... a poza tym 9 miesięcy bujało sie w twoim brzuszku wiec teraz tego tez potrzebuje... powodzenia mamusiu :588: radzisz sobie świetnie i jestes bardzo dzielna :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 23:23

ILONKA No nareszcie, witaj kochana!!!
My tez juz nie mozemy sie nowych fotek doczekac!!!
Chcialam jeszcze uprzejmie doniesc , ze Gosia juz a z pol roku nie wkleila nawet pol fotki, a i Martucha przy wklejaniu sie buntuje- to bylam JA Delfina Jarzabek :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość