Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lis 2009, 16:10

witam
już jestem
dzisiaj włączam kompa i sprawdzam czy net działa i działa :ico_szoking: pewnie dlatego ze przekroczyłam limit 1G na miesiąc i mi odłączyli dostęp :ico_zly: ale nigdy nie przekraczałam dopiero od jakiś 3 miesięcy przychodzi mi wiadomość ze już po limicie :ico_noniewiem: a z tego co mówiono mi przy kupnie internetu to jeśli się zdarzy przekroczenie limitu to jedynie będzie dużo wolniej chodził,a nie że wyłączą :ico_zly:
Kuba sika w majty jak byłam w szpitalu to go babcie pieluchowały, bo przeciez za zimno żeby sikał na dworze oczywiście wypierały się ale sama widziałam ile pieluch ubyło przez te 3 dni. Do tego moja mam sadza Kubę na siłe na nocnik, czy mu sie hce czy nie - zmusza go po prostu. I teraz Kuba przez cąły dzień nie sika, czeka az mu się pieluchę do spania zaloży i wttedy pompuje ile wlezie. CO dzień wstaje przesikany
:ico_olaboga: trzeba z babciami konkretnie pogadać bo tak nie bardzo może być :ico_nienie: może mu przejdzie za parę dni :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 lis 2009, 16:16

no ale co z tego ze ja z nimi gadam jak one mi przytakna a swoje i tak zrobia, ale
bo się wyprą, ze wcale tak nie robily.
Z reszta na razie sprawę mozemy zostawic, bo do pracy ide dopiero po wielkanocy.Ale co wtedy bedzie to nie mam pojecia. Nawet nie che o tym myslec. Nawyzej pojde na tydzień i wezme dlugie zwolnienie.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 lis 2009, 21:40

aniawlkp86, witaj bo długo Ciebie nie było

kilolek, myśle że musisz postawić się ostro babciom,żeby zrozumiały że one mu robia tym tak naprawdę krzywdę,życze powodzenia

U nas nic sie nie dzieje,wczoraj bylismy w realu na zakupach,zakupiłam sobie kosmetyki.Zaraz idę nałożyć sobie maseczkę nawilżacą :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2009, 00:05

myszka105 cześć :-D

kilolek nie możesz babciom odpuscić :ico_nienie: przecież widzą że przez te ich pampersowanie Kuba znowu robi tylko do pampersa i nie woła więc bardzo mu zaszkodziły :ico_sorki: czasami trzeba babciom pogrozić żeby do nich dotarło :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 lis 2009, 09:36

witam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

ale dziś śnił mi sie koszmar że jak się przebudziłam to nie mogłam usnąć

Mam do WAs pytanie czy wasze dzieci niszczą psują zabawki????
u mnie Dominika ma zniszczoną swoją małą mikrofalówkę,w odkurzaczu rurkie,kredki to wszystkie ,magnesy na lodówkę to wszystko zgiętę w pół i już się lodówki nie trzymają.książki bez kartek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lis 2009, 10:19

łatwo Wam mówić, pogrozić babciom! A jak się obrażą to będzie kompletna klapa. Muszę siedziec cicho, bo za dużo im zawdzięczam. To one robią za nianię mimo, ze same pracuję jak ja ide do pracy.

Kuba na razie nie niszczy zabawek ale z apewne wszystko przed nami

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 lis 2009, 13:33

Cześć dziewczyny :-)
U nas mały szpital, bo znów się pochorowaliśmy. Jakaś wioskowa wirusówka :ico_olaboga: Dzieciom pomału przechodzi a nas powoli łapie :ico_chory:
A jestem wkurzona :ico_zly: w niedzielę Adaś miał iść do szpitala, bo na 30 listopada mieliśmy umówione usg. Dzwonię więc do tegoż szpitala z zapytaniem jak się przygotować z takim maluchem na pobyt (szpital jest 200km od nas) a tu mi baba mówi, że wszystkie badania usg odwołane do końca roku a następny termin to 15 marzec. Mały szczegół, że na tą wizytę czekaliśmy pół roku :ico_szoking: Pamiętacie może, że Jaś ma wielotorbielowatość nerek i było podejrzenie, że Adaś też może mieć. Zostało tylko to stwierdzone i dostał skierowanie do szpitala. Żadnych badań :ico_olaboga: Możemy oczywiście na własną rękę, ale to oczywiście kosztuje, a po drugie w szpitalu prawie wcale nie biorą tych badań pod uwagę bo wolą swoje. Można dostać nie powiem czego...
Dziewczyny jak wklejacie zdjęcia??? Bo w fotosiku wyskoczyło mi, że mam przekroczony limit i nie mogę dodawać zdjęć, chyba że zapłacę :ico_noniewiem:
A może znacie jakieś fajne miejsce na wyjazd z dziećmi w górach. Chcemy zimowo spędzić urlop i może nauczyć się w końcu jeździć na nartach :-D
A ja już nie zliczę ile zabawek wyrzuciłam i ile książeczek jest w strzępach (nawet tych z grubymi kartkami :ico_olaboga: )

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lis 2009, 15:30

Kuba na piątek miał wizytę u alergologa w Instytucie Matki i Dziecka na ktorą czekaliśmy 4 miesiące. W czercu miał badania i miały być wyniki na koniec listopada co moze jesc, wreszcie a tu wczoraj zadzwonili ze nasza lekarka sie zwolnila z pracy i nie maja zastępstwa. Mam zadzwonic po nowym roku i wedy dostanę nowy termin. Czyli kolejne kilka miesięcy :ico_olaboga:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 lis 2009, 16:20

Agnieś81, kilolek, witajcie
(szpital jest 200km od nas) a tu mi baba mówi, że wszystkie badania usg odwołane do końca roku a następny termin to 15 marzec.
taka jest nasza słuzba zdrowia ,a jak poprosisz prywatną wizytę to termin jest bardzo krótki,wczoraj spotkałam koleżankę i chciała iść do ginekologa a kobieta w recepcji mówi że po nowym roku może ją zarejstrować..
U nas mały szpital, bo znów się pochorowaliśmy. Jakaś wioskowa wirusówka Dzieciom pomału przechodzi a nas powoli łapie
oby wszystkim przeszło i byli zdrowi
Czyli kolejne kilka miesięcy
brak słów

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lis 2009, 16:45

taka jest nasza słuzba zdrowia ,a jak poprosisz prywatną wizytę to termin jest bardzo krótki,wczoraj spotkałam koleżankę i chciała iść do ginekologa a kobieta w recepcji mówi że po nowym roku może ją zarejstrować..
to jeszcze nic. Jak ja zasżłam w ciążę i chciałam iść do ginekologa to zaproponowali mi państwowo termin na 5 miesiąc ciąży :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość