syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 wrz 2007, 15:38

kurcze delicja a jednak alergia wiesz co moja Nicolka też nie chciała pic nutramigenu i przeszłam na bebilon pepti mct jest lepszy w smaku i było ok. bo on tez nie ma białka mlekaa poza tym teraz sa różne rodzaje mlek nawet na nietolerancje laktozy ,ulewanie i duzo różnych wejdz na www.nutricia.com tamjest opisane o mlekach z tej firmy czyli o bebilonach własnie

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 wrz 2007, 15:57

Katrin-- każdy się ze mnie śmiał. No cóż... pewnych rzeczy nigdy się nie zapomina :-D

Delicja- normalnie.. o cholera! Teraz ja sobie dumam, czy i moja Julka też nie ma jakiejś alergii.. W każdym razie życzę Wam wygranej walki z tym paskudztwem.
No i mam nadzieję, że ból plecków Ci przejdzie.
Ja wzięłam się za generalne porządki i też mnie coś w lędźwiach boli, że nie mogę chodzić. Ale chęć sprzątania jest silniejsza.

lecę, bo nie wiem kiedy moja latorośl znowu do mnie zawita. Wychodziła na spacer w bojowym nastroju, więc w każdej chwili R może się wrócić

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

21 wrz 2007, 16:13

delicja, Ojej tak mi przykro ze musicie znowu to przezywac, na ból pleców najlepszy masaż:)

Caro nie bylo mnie bo Cyprian mnie pochłaniał bez konca Mariusz przyjezdzał na dłuzej do Polski i chcieliśmy to w pełni wykorzystac wiec troche pojezdziliśmy po rodzinie, pozniej przeziębienie, ząbkowanie aj.. szkoda gadac i oczywiście problemy z TT nie pamiętam już ile postów mi zjadło :ico_zly:

Czytałam ze wasze dzieciątka tez już maja ząbki powiedzcie mi w jakim tempie im rosną my mamy dwa ale jeden wogóle nie rośnie!!

To wasze dzieciatka próbują raczkowac- super!! Cyprian na razie pełza na brzuszku najczęściej do tyłu :-D Ach i powiem jeszcze ze podnosi sie i siada jak pierwszy raz to zrobił to sie poryczałam :ico_placzek: a on miał taką dumną mine :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-21, 16:27 ]
a to mój dzisiejszy zakup i eskimosek :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-21, 16:33 ]
troche nieobrócone :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 wrz 2007, 19:47

justynat., nie dziwię się- ja za pierwszym razem zrobiłam tak samo :-D Julka też już przemieszcza się na brzuchu po całym pokoju- nie raczkuje a czołga się :-D Na plecach też już pokonuje pewne odległości.

Cyprianek wygląda superowo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 wrz 2007, 21:54

Syla dzięki za stropnkę, Ola jadła bebilon pepti, ale mtc??są 2???? :ico_szoking: martwię się tylko aby nie było problemów z kupcią.
kolka nie wmawiaj sobie alergii :ico_nienie: to z pewnością jakieś uczulenie miejscowe, które szybko zniknie.
moja Ola miała dziś cały paskudny zdrapany policzek, chyba ją to swędziało, więc w wózek i do lekarza :(
Justynat no właśnie czekam na swojego masażystę :-D
ale zaraz muszę zmykać bo jest pod prysznicem :-D

[ Dodano: 2007-09-21, 21:58 ]
dobranoc moje drogie, mam nadzieję, że ta alergia wreszcie da nam spokój papaptki
justynat cyprianek ma świetną czapę :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 wrz 2007, 22:18

Kochane,
jestem padnięta po dzisiejszym dniu więc odpisze tylko Delicji, a na reszte postów postaram się odpisac jutro.

Delicja wiem co przezywasz, bo ja po powrocie wysypki i kilku nieprzespanych nocach zaliczyłam dzisiaj wizyte u alergologa i... po wnikliwej obserwacji skóry oraz diety Vikuli lekarz stwierdził,ze i Nutramigen ją uczula :ico_placzek: bo to jest mleko, tyle ze z szilnie rozbitymi peptydami... no i dostałam Bebilon Amino zrobiony tylko z aminokwasów (zero mleka)... do tego mam odstawić na tydzien całe żarełko i tylko dawać to Amino żeby zobaczyc jak organizm małejzareaguje na nie... w razie swędzonek i drapania mam podac małej 5 kropli Zyrtec a ten poprzedni lek odstawić i nigdy już do niego nie wracac...
Kochana, będzie dobrze, nie załamuj się... najwazniejsze to wiara, że kiedyś alergia minie i bardzo uwazne i spokojne podejście do tej choroby... nie mozesz się poddac tylko musisz walczyć, to dla zdrowia Oleńki... i slicznie cię prosze nie daj się namówić lekarzom na sterydy :ico_nienie:
I jesli moge to tylko jedna rada - szukaj przyczyny uczulenia i ją lecz a nie skutki...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 wrz 2007, 22:18

dziewczynki dzieki za odpowiedzi odnosnie tego karmienia na spiku ale ......
po 1 ja pytałam sie z ciekawosci bo sama nie mam zamiaru tego stosowac poniewaz
po 2 jak moja mala miała 3 tyg to tak nam sie zakrztusiła że wyladowalismy w szpitalu i uwierzcie karmienie jej nie mając jej na rekach to u mnie nie wchodzi w gre
chyba bym umarła ze strachu

delicja, a moze te zaparcia znikną?
chociaz ja tez słyszałam ze niektórym dzieciom bardziej słuzy pepti
moja je nutra i nie narzeka

[ Dodano: 2007-09-21, 22:20 ]
kasi.k, biedna jestes ty i wikunia
czemu musicie sie tak wycierpiec?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 wrz 2007, 22:46

jagodka24, nie dziwię się- po takich przejściach też bym tak samo czuła :ico_szoking:

wiece co? Czytałam sobie nasz wątek od początku... Wydaje mi się, że to już całe wieki temu było...

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 wrz 2007, 01:36

Ogromniaste gratulacje dla wszystkich dzieciaczkow z nowym uzebieniem i dla tych, ktore potrafia sie juz przemieszczac!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
delicja,kurna, ze to paskudztwo musialo znowu dorwac Olenke. Oby zmiana mleczka i nowe lekarstwa jak najszybciej pomogly i dziecina nie musiala sie tak meczyc.
kasi.k, z Vikusi sliczna pannica rosnie! Mam nadzieje, ze paskudna wysypka zginela bez sladu, a nowa juz nigdy sie nie pojawi.
Kolka, ale Juleczce twarzowo z ta rozowa kokardka :ico_brawa_01: .Super, ze podysplazji nie ma sladu.
justynat., Twoj Eskimosek nie zmarznie tej zimy, fajna czapka.
Caro,jak Twja noga?
Gabrysia, co u Ciebie i Twojego Talibka?
Rybka, bedziemy z Maya trzymac mocno kciukasy 24
Katrin, z Antosia to prawdziwy mezczyzna, tak dzielnie zniosl szczepienie i do tego zabkowanie, fiu,fiu,fiu
A wracajac do Twojego pytania z przed kilku dni...no coz imprezy duzej nie bylo, tak jak pisalam, bo nie bylo komu jej robic. Nazwiska rodzicow chrzestnych figuruja w dokumentach, a poniewaz nie mogli osobiscie uczestniczyc w uroczystosci zastapili ich nasi znajomi.Pozniej, w domu dieki komputerom i kamerkom moglismy zobaczyc sie z naszymi rodzinami. Mayi niestety nie bylo jeszcze dane zostac wysciskana i obcalowana przez babcie, dziadkow, ciocie i wujkow(jak my zazdroscimy Eryczkowi). Pisalas o slubie, ktory ogladalas. U nas niestety blogoslawienstwo wyglaalo podobnie.Ale kiedys wszystko to odbijemy sobie z nawiazka :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 wrz 2007, 10:15

hej dziewczyny, z malutką chyba lepiej, nawet dziś dla pocieszenia mamy zrobiła ogromne kupsko :-D ze skórą też już radykalna poprawa
kasi.k dziękuję za słowa otuchy i podobne słowa kieruję do siebie. Nie poddawajcie się!!!!!!!
dobra zmykam do apteki papatki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość