moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

01 mar 2013, 23:58


A co do parówek z biedronki to też je lubie :ico_oczko:
w lidlu są lepsze :ico_oczko:

Obrazek

a tak przy okazji nie wiem czy widziałyście kiedyś to...
http://blog.polozna-online.pl/porady/ra ... #more-1263
( mam nadzieję że moderator mi nie usunie tego linka, ale to nie reklama :ico_oczko: )
Sorki, że smucę. :ico_noniewiem:
pisz ile chcesz i co chcesz... kobiecie w ciąży wszystko się wybacza :ico_prezent:
A tak na serio to mocno zaciskam kciuki.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 08:25

dzień dobry.
Jenny, kochanie, super, że z dzidzią ok! Trzymaj ją tam mocno tą laseczkę naszą malutką :-) Jak będzie koniecznośc leżenia, to trudno. Wiesz, że będziemy z tobą!!! Grunt teraz do tego 16tc, zaś do 20. Trzeba sobie stawiac schody i dążyc do nich. Dasz radę! Ja to czuję, że teraz będzie ok!

dziś pokazałam mojej mamie brzuch i twierdzi, że 100% chłop! Czubek jak się patrzy! Mi też się zdaje, że tam Tomasz mieszka! I nie ma raczej możliwości pomyłki :-) Ale to dobrze, bo ja już się nastawiłam na syneczka drugiego. I jakoś wybór ciuszków szykuję dla chłopca. Ale czekamy jeszcze do środy na potwierdzenie :-)

Shiva, trzymaj się. Szkoda, że się szyjka skróciła prawie do maxa. Dasz radę!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 09:03

Witam :ico_ciezarowka:

u nas dzis piekne sloneczko i cieplutko. ja juz zaliczylam sniadanie i spacer z psem to tyle z dobrych dzis wiesci na razie. a ze zlych to jak nie urok to sraczka normalnie... ostatnio mialam problem z puchnietymi nogami a wczoraj po godzinie 22 wlazlo mi cos w prawa lopatke i tak mnie napierniczalo ze z placzem poszlam spac i pol nocy nie przespalam bo ani sie przekrecic ani na plecach nie moglam spac a juz nie wspomne o tym ze oddychac nie moglam bo mnie bolalo :ico_placzek: do tej pory boli tyle ze juz troche mniej ale juz czasem mam dosc tego wszystkiego ... czego kobiety w ciazy musza tak cierpiec :ico_noniewiem: jeszcze mnie maz troche wkurzyl bo jak chcialam zeby mi to rozmasowal to stwierdzil ze jak wlazlo to wylezie samo :ico_zly: cos czuje ze weekend bede miec zrypany bo wszystko mnie boli :-/
Przepraszam ze tez Wam tak marudze i smuce ale kto jak nie Wy najbardziej zrozumiecie mnie...

jenny super ze z dzidzia wszystko OK. kochana bedzie wszystko dobrze tym razem :ico_pocieszyciel: jestesmy z Toba i trzymamy kciuki zeby bylo do samego konca wszystko dobrze. tak jak Tibby pisze grunt zeby dotrzec do 16tc a potem dazyc do kolejnych tyg. z nadzieja ze bedzie wszystko dobrze. Musi byc!!! :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 10:45

Trzymam się wersji, że to dziewczynka a wiadomo one są silniejsze. Lekarz może i trochę straszy, ale jest bardzo czujny. A maluch pokazał swoje narządy płciowe nawet mam fotkę, ale lekarz stwierdził, że jeszcze nie wie, a on szybko poznaje płeć. A z tego co czytałam dziewczynki później ujawniają się. Dziś mi już lepiej. Wiosnę lubię, a w lato upały to mogę leżeć, a przecież nie muszę leżeć do 40 tc tylko mogę trochę wcześniej urodzić, aby tylko w terminie. Wg tego usg to termin 12.09.czyli maluch ładnie rośnie. No i ja już muszę koniecznie przytyć, bo położna krzywo na mnie patrzała, że schudłam. A w tamtej ciąży w 16 tc dopiero byłam na lekkim plusie.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 12:44

Dzień dobry :ico_ciezarowka:
Jenny 1983, trzymaj się dzielnie. Na pewno będzie wszystko w porządku :ico_sorki:

monikaA88, kurcze faktycznie ciąża daje Ci w kość :ico_olaboga: Może spróbuj przykładać termofor w bolące miejsce na plecach, albo chociaż butelkę z ciepła wodą. :ico_sorki:

Ziolo007, u nas w szkole przez drugi tydzień kursu były techniki relaksacyjne i sposoby oddychania. W pierwszej fazie porodu przydatne, choć w finale o pewnych rzeczach się zapomina. :ico_oczko:

Tibbi, powiem szczerze, że z tym kształtem brzucha to ja jestem sceptycznie nastawiona, bo u mnie nie widzę różnicy między chłopcem a dziewczynką :ico_oczko: Ale może faktycznie czasem tak jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 13:02

Witajcie
Ja dzisiaj otrzymalam przesylke. Zamowilam komplet kurteczka, spodenki I czapka. Dostalam jedynie kurteczke. Wyslalam wiadomosc do osoby, ktora wyslala. Watpie, ze otrzymam reszte kompletu. Narazie daje sobie spokoj z zakupami Na ebay.
Dzisiaj wzielam sie za porzadki. Mega pranie. Trzeba wszystko powypierac posciele itd. Zdezynfekowac zabawki Oliwierka, bo zawsze tak robie po chorobie. Jeszcze owoce, warzywa kupic, ugotowac obiad, wyszorowac kuchnie i lazienke. Mam nadzieje, ze Na wieczor bede Juz lezec I leniuchowac.
Milego dnia dziewczyny

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 16:11

hej dziewczynki
Nie wchodziłam juz wczoraj bo jedna kolezanka przyszła,potem druga i tak chyba ześmy do 1 w nocy siedziały i dopiero poszła do domku,a dzis to ja o 12 wstałam no masakra jakaś :ico_olaboga: Mąż mi zrobił sniadanko i kawusie,potem posprzatał mieszkanko a teraz jeszcze okna myje :ico_noniewiem: tak mi głupi,ze ja siedze a on tak zapitala no,ale mi nie pozwolił nic robić :ico_noniewiem: A do tego chłop przeziębiony jest ehh :ico_sorki:

Jenny wspaniale,ze maluszek się rozwija i teraz jest wszystko ok,dobrze,ze lekarz od poczatku trzyma u ciebie ręke na pulsie,za duzo przeszłas aby teraz miałobyć znowu źle :ico_sorki: lekarza masz super teraz miejmy nadzieje,ze nie masz tej bakteri,ojj jak bym sie cieszyła :ico_sorki: kazdy tydzień ciąży u Ciebie mnie bardzo cieszy nawet nie wiesz jak :ico_sorki:

ziolo007 kochana zwolnij troszke o raju :ico_olaboga:

monikaA88 i co jak się czujesz? rozchodziłas troszke te plecki? Mąż faktycznie źle powiedział do Ciebie ehh chłopy :ico_sorki:

Małgorzatka Dziekuje kochana,ale bedzie u mnie dziewczynka mam potwierdzone na dwóch USG a na jednym znaczy na płytce na USG 3D mam dowód ze strzałką nawet,że rosnie mi w brzuszku cipeczka,ale 11 marca kolejne 3D to wtedy powiem ginowi aby jeszcze raz zobaczył miedzy nóżki :ico_oczko:
ie ma raczej możliwości pomyłki
jeszcze tylko pare dni i zobaczymy kto mieszka w tym Twoim brzusiu hihi

shiva kurcze nie dobrze z tą szyjką :-/ miejmy nadzieje,ze szew pomoże baaa nie ma innej opcji kochana,bedzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 18:42

hej hej.
witam się po zakupowym szale. nas z mamą nie można spokojnie na miasto wypuścic, bo byśmy wykupiły większośc asortymentu :-D
zaś wkleję foty zdobyczy.
Obdarowane oboje chłopaków! Młody dostał pajacyk, a starszak t-shirt, majtki i skarpetki ;-)

Zaś nasza wspaniała ciotka miała u siebie w h&m dzień przyprzedaży i każda rzecz w dziale dziecięcym kosztowała 5zł! Obojętnie co to było.
Tobiko dostał kurtkę nową, spodnie, koszulę w kratę, trampki i adidasy!
A Bobek dostał dwa body na rozm 62 z napisem I <3 DAD / I <3 MUM ! Więc do kompletu brakuje mi tylko skarpetek i będzie jak ta lala :-D (o ile można tak napisac o synku!)
Jesteśmy super ucieszeni i zadowoleni.
Jutro wybywamy na zakupy spożywcze, bo pusto w lodówce trochę.

W Rossmanie kupiłam chłopakom po op. tych patyczków do uszu jeszcze :-) Jedne (dla Tobika) już w łazience, a dla Tomcia czeka w szafie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 18:55

Misia :-) małe nieporozumienie :-) ja pisałam o sobie, że synek. Jak pokazałam brzuś, to napisałaś, że wydaje Ci się, że u mnie po brzuszku,że dziewczynka będzie. Ja to, że Ty masz kobitkę w brzuszku to wiem, wiem.

U nas fajna pogoda, dzieci na rowerkach były, aż miło.

tibby ależ zaszalało :-) fajnie! Czekamy na foty.

jenny najważniejsze, że dzidziuś zdrowo rośnie i masz czujnego lekarza, który dobrze się Wami opiekuje. Jesli chodzi o wagę, polecam (ale zapytaj lekarza, wiem, że mój pozwala, sama piłam jak chora bylam) pij NUTRIDRINKI, po nich na pewno przytyjesz i kupisz tylko w aptece. Te napoje w wielu smakach są dobrze tolerowane i wysoko skondensowane, wysokokaloryczne a na tym Ci przecież zależy więc przybierzesz na pewno.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 19:00

monika oj kurcze to Cię spotkało. Pisałaś mi kiedyś, że unikasz wszelkiej medycyny ale wiesz, mój lekarz mi kiedyś powiedział, że zdrowiej dla maluszka w brzuchu, jeśli mamę nic nie boli, jest wypoczęta (sen w nocy) i lepiej łyknąć lek na ból lekki, wyspac się, odpocząć od boli niż męczyć się, bo leku się nie weźmie bo szkodzi dziecku. Przecież bardziej mu zaszkodzi Twój stres, łzy i niewyspanie, zmęczenie niż jedna (!!) pastylka na 9 miesięcy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość