Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lis 2008, 09:00

Motylek22, jak ci przyjdzie paczka wystaw negatywa;)

Antynorma gratulacje najserdeczniejszE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lis 2008, 09:22

milutka204 jeszcze nigdy nie wystawiłam nikomu negatywa i jakoś mam oprory :ico_noniewiem: W sumie kobitka miła tylko chyba trochę nieogarnięta, napiszę jej co o tym myślę ale chyba wystawię neutrala. Zobaczę jeszcze w jakim stanie przyjedzie ten wózek bo już się zaczynam bać przez te przygody :ico_puknij:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 lis 2008, 10:41

dzis pierwsz noc bojowa była. Zostałysmy samiutenkie bo M pojechal z towarem w Polske. Mala fikala do 24 i obudzila sie o 4. Nia spałysmy do 5 albo i lepiej. Obejrzalam nawet nocne wydanie Rozmow w toku hahahahah. Al teraz aniolek spi a ja mam tyle mleka ze mi leci grrrr
Milego dnia.

Motylku, byle by ten wóz doszedł. Trzymam kciuki, daj znac.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lis 2008, 10:56

blumek gratulacje pierwszej bojowej nocki :ico_brawa_01: jak widać spisałyście się na medal :ico_brawa_01:

Po wykonaniu kolejnych telefonów do GLS-u dowiedziałam się że kurier nie mógł znaleźć mojego numeru mieszkania i uwierzył jakiejś starszej Pani która schodziła z góry że tu numeru 20 nie ma :ico_puknij: i że nikt taki tutaj nie mieszka. Poprostu śmiech na sali. A najśmieszniejsze było to że najpierw się tłumaczył że nie odbierałam telefonu a potem stwierdził że nie miał do mnie numeru :ico_olaboga: Ale najważniejsze że już wyjaśniłam wszystko i jutro wózeczek powinnam mieć już w domku :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lis 2008, 12:20

Motylek22, ale przygody z tym wozeczkiem. :ico_olaboga: czlowiek sie tylko na denerwuje i w koncu wszystko jest ok. A swoje trzeba przezyc... :ico_sorki: Ale dobrze ze juz wszystko wyjasnione. A co do negatywa to moze akurat tak sie przytrafilo nie z winy sprzedajacego tylko z winy kuriera :ico_sorki: wiec jak z wozeczkiem bedzie wszystko ok to nie ma chyba co negatywa wystawiac.

blumek, no widzicie kobietki :ico_brawa_01: poradzilyscie sobie same :ico_brawa_01: ale fajnie jak tak nam piszesz o malutkiej i waszych przygodach. :ico_brawa_01:

Teraz tylko czekac az sie druga mamuska odezwie - cos nie pisze. :ico_sorki: oby wszystko ok bylo z nia i malutka :ico_sorki: Pewnie sama sie nie moze nacieszyc. Samych chlopakow miala i dopiero teraz dziewczynka :ico_brawa_01: tez bym chciala miec kiedys dziewuszke :ico_sorki: moze byc druga, a moze byc i trzecia :ico_brawa_01: ale po 3 chlopakach chyba bym sie nie zdecydowala na 4 dzieciatko :ico_sorki: ale im wiecej tym lepiej w sumie :ico_brawa_01: ale by byla gromadka. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

05 lis 2008, 12:33

antynorma Obrazek
jestem pełna podziwu za wytrwałośc i świetny humor i pomysły i za cały szalony poród!!! Musicie byc wspaniałą rodzinką! Jeszcze raz gratuluje i witam na świecie nową małą Listopadóweczkę :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja dzisiaj znowu ze spaniem przyszalałam do 10 :-D nawet dobrze się czuję, a ostatnio z tym różnie było.

Motylek22
ale przeboje z tym wózkiem :ico_olaboga: ale dobrze że już wszystko wyjaśnione

blumek
dzielne z Was dziewczynki! Oby tak dalej :ico_brawa_01:

Ide wypic :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lis 2008, 12:35

betka negatywa napewno nie wystawię bo już sobie wyjasniłam z tą kobitką że nie miała dostępu do skrzynki mailowej i dlatego mi nie odpisywała. Poza tym to napewno nie z jej winy tylko firmy kurierskiej. Ale teraz już tylko czekam na wózeczek :ico_brawa_01:

My też byśmy chcieli mieć trójeczkę :ico_brawa_01: w tym jedną dziewuszkę lub dwie nawet. Ale jak by byłi sami chłopcy to też dobrze :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

05 lis 2008, 12:52

czesc kochane
Męzus troche kręci nosem ze pisze do was zamiast z nim gadac hihihih ale to chyba było tylko na pokaz, bo teraz nosi malutką i w ogóle nie zwracają na mnie uwagi :-D
Mój mąz jest baaardzo duzym człowiekiem, taki wielki mis, i jak trzyma w swoich łapach jak bochny chleba, tą naszą kruszynke, to jej prawie nie widac. Co za cudo..!!

Betka - no rzeczywiscie nie moge sie nacieszyc dziewuszką, chociaz juz tęsknie za chłopakami i najchętniej to bym juz poszła do domku, nic tu po mnie :-D :-D Urodziłam i moge stąd uciekac...

Z jednym i drugim moim chłopakiem mówili mi na początku ze bedzie dziewczynka, a potem przy kolejnym usg okazywało sie ze jednak chłopcy, i w sumie nie do konca wierzyłam ze tym razem nam sie udało. Do tego stopnia ze nadal mamy trzy typy na imie i własnie prowadzimy ostatnie, burzliwe dyskusje!!!!!!

A z tym tanczeniem to było tak, ze wisiałam na moim slubnym (az posapywał :ico_haha_01: ) i tuptalismy w rytm muzyki, a ja jeszcze dodatkowo mruczałam cos pod nosem bo to mnie jakos uspokajało.
Przy poprzednich porodach byłam jakas spokojniejsza a teraz miałam kompletną głupawke. Musiałam sie ruszac, tylko wtedy mogłam to zniesc, inaczej zaczęłabym wyc!

Boze, patrze na nich i nie moge sie napatrzec......
Zaraz uciekam bo malutka bedzie cycowac. Na szczescie to nam idzie całkiem niezle, pewnie z racji mojego doswiadczenia, ale i corcia to mały zarłoczek, przysysa sie jak mała pijaweczka....

Dziewczyny, wszystkim wam dziekuje za gratulacje i słówka do mnie, przepraszam ze nie personalnie ale szybko czytam posty i nie wiem, co ktora z was pisała :-)

CHCE JUZ DO DOMU!!!!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 lis 2008, 13:55

antynorma, - cudna z Ciebie mamusia. J atez chciałąm szybko uciekac do dmku ze szpitala. No domiar złego pediatra nie do konca chciał nas wypuscic, bo Maja nie umiala cyca ciągnąć :( Ale się udało. Dwie doby wytrzymasz, na weekend napewno bedziecie w domku. Zuchy z was :)

Motylek22, - alez Ty cierpliwa jestes kobitka. Najwazniejsze ze sie wyjasniło.

Ja dzis tez pospałam do 9. Wczoraj padłam jak betka. Dzis tez same będziemy w nocy grrr. ALe musimy wytrzymac.
Własnie przyniosłam Maje z balkonu,bo sobie tam drzemała z 40 minut. Ale jakos nie przypadł jej do gustu kombinezon :) Strasznie sie wierciłą. Teraz spi w lezaczku i czekamy na gosci.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 lis 2008, 14:35

blumek, gosci bedziecie mialy z Majusia?? :ico_brawa_01: A moj Junior sie tak wierci jakby juz chcial wyjsc a cos mu tam nie pozwala :ico_brawa_01: Jejku jaka ja bede szczesliwa trzymajac go na raczkach!!! n :ico_placzek: :ico_brawa_01: :ico_placzek: :ico_brawa_01: kiedy to bedzie?? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość