Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 23:25

Kasik wypraszam sobie!!!! :ico_placzek: ja sie martwiłam gdzie jestes i pytałam jak tam Viki
zdjęcia rewelacja, Viki księżniczka i te Jej oczy :ico_szoking: super boskie :ico_brawa_01:
kasiu a Ty juz ją na brzuszku kładziesz????? bo ja taka zielona w tych sprawach :ico_olaboga: ale Viki silna na rączkach tak fajnie sie podnosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-22, 23:29 ]
Delfina kochana wkleje jutro bo mi nikt nie ma czasu zrobic, ale jutro sobota wiec popoludniu poprosze kogos :ico_szoking: :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 23:30

Madziorka ten proszek rozcienczasz z woda, i podmywasz sie!!!

Doszlam do wniosku, ze zloze lozeczka Mayci, stoi ponad rok Bog jeden wie po co? :ico_puknij: W zyciu tam nie spala i spala juz nie bedzie, dalam ogloszenie moze sie sprzeda, a jak nie to psu oddam materac, dobry z wlokien kokosowych, bedzie milala prosciutki kregoslupik :-D
Wynalazlam taka laweczke z krzeselkiem, zestanwiam sie dla dziecka w jakim wieku to jest ok??? Postawie w miejscu lozeczka, taki jej kacik zrobie.[/b]

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 cze 2007, 23:30

Jasnie Pani serdecznie współczuje tych szwów i bólu :ico_pocieszyciel: a Łucja jest piekna, boska i taka słodziutka :ico_brawa_01: i smiem twierdzić, że podobna do mojej Vikuli :ico_oczko: :-D wklej więcej foteczek swojej księzniczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Marta dziękujemy za komplementy :ico_sorki: a na brzuszku ją kłade od kiedy skończyła 3 tygodnie... na poczatku na chwileczkę, potem coraz dłużej i częsciej... od kiedy skonczyła 6 tygodni to zazwyczaj 2-3 razy dziennie i tak na jakieś 5 minutek maksimum...

Madziorka dziewczyny już ci pisały o lekach, ale ja jeszcze dodam swoje 3 grosze :ico_oczko: :-D ja z polskich lekarstw posiadam: Infacol, Esputicon (na bóle brzuszka), Viburcol (na gorączke), sól fizjologiczną, Sterimar (spray do noska), Vibovit Bobas (witaminki), Cebion (witamina C), Smecta (na biegunke). Nie daje witaminy D, bo w mleku sztucznym jest jej wystarczająca dawka. A co do Języka niemowląt, to jak wiesz czytałam i staram się stosować, i moja rada jest taka - stosuj ale zarazem słuchaj głosu serca i matczynej intuicji... ja Vikuli mniej więcej unormowałam dzień z jedzonkiem i spaniem i jest teraz dużo spokojniejsza, ale zarazem pozwalam jej na małe odstepstwa... nie usypiam na raczkach tylko jak chce spac to ja kłade do łózeczka i śpiewam kołysankę... ale na rekach noszę :-D próbowałam dwa dni tego nie robic i wiem że nie dam rady... ja musze ja przytulac i całowac itd. a i ona tego potrzebuje i odpowiada mi potem usmiechem...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 23:32

mój pracuje od 7 rano do 20 wiec jak przyjezdza z pracy to chce zeby sobie odpoczął, jutro jak wroci z pracy to go namówie na foty, ja bym sobie sama zrobił, ale nie mam jak :ico_olaboga:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 23:34

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-22, 23:35 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 cze 2007, 23:35

i dalej:

Ilonka witaj serdecznie z powrotem :-D serdecznie dziekuję za smski, życzenia, gratulacje... jestes wspaniała :ico_buziaczki_big:

Delfina cos podejrzewam że z mojej Vikuli wyrosnie taka sama słodziutka rozrabiara jak z Mayci :-D i bardzo mnie to cieszy, bo zywe i energiczne dziecko to szczęsliwe dziecko :-D

no i d... reszty nie pamiętam :ico_placzek: a tak się starałam....[/b]

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 cze 2007, 23:39

Jasnie Pani musisz duzo wietrzyc rane, nie mocz jej czesto, bo rozmoczysz szwy, a moze co jakis czas zimne oklady z lodu sobie zrob? Tylko nie czest, zebys sobie nie przeziebila co ponoekttorych czesci ciala.
Kasik to prawda Martucha pytala o Ciebie!!!
A Vikunia sliczniutka jak zawsze, strasznie podobna do Was!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 cze 2007, 23:54

dziewczyny ale naklikalyscie :ico_szoking: polowy juz nie pamietam :-D dzieki mamuski za rady :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: kasik Vikusia jest sliczna i ma oczka cudowne :ico_brawa_01: mayeczka na kazdym zdjeciu rozesmiana,widac delfinka ,ze twoje metody sie sprawdzaja,bo jest radosna :ico_brawa_01: martamalo przytylas...ja 20 kg,ale juz polowe zgubilam :-D jejku jak duszno u nas,nie ma czym oddychac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-22, 23:55 ]
ilonka wklejaj fotki :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 cze 2007, 00:42

[size=150]Ilonuś, no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!! dawaj zdjęcia i jakieś ploty! [/size] :-D

dziewczyny, wszytsko przeczytała, ale juz starsznie chce mi sie spac, a jutro to wesele mnie czeka, na ktore nie chce mi sie za bardzo isc :ico_noniewiem:
paznokcie zrobione, nogo ogolone, nonono tez...może sie poświęce i dam zajrzeć tam kubie :-D za to jutro musze naszykowac lenke i męża, bo to takie moje dwie sierotki :ico_oczko:
dobrej nocki mamuśki, buziaczki dla najmniejszych maluszków od wydepilowanej cioci kasi :-D

[ Dodano: 2007-06-23, 10:13 ]
DZIEŃ DOBRY ŚPIOCHY!!! :ico_oczko:
u mnie trwają wielkie poszukiwania bąka :ico_olaboga: latłą w dużym pokoju, ja wzięliśmy łapkę na muchy z kuchni to gdzieś go wcięło, a oko tam było zamknięte :ico_olaboga: Lenka siedzi w swoim pokoiku i puka w drzwi, bo juz chce wyjść, a Kuba zagląda gdzie sie da i szuka tego cholerstwa :ico_noniewiem:

a tak poza bąkiem, to sie powoli szykujemy na wesele, troche poprasuje, a potem zdrzemniemy się z lenką, bo inaczej po drugim daniu na weselu padniemy w zimne nóżki :-D

miłej soboty dziewczyny!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 cze 2007, 11:33

kaasiaa79 pisze::ico_olaboga: Lenka siedzi w swoim pokoiku i puka w drzwi, bo juz chce wyjść
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

to mieliscie zajecie od rana :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość