mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

20 wrz 2010, 14:48

nakłada bez żadnego problemu kółeczka na patyczek
:ico_brawa_01: Kiara te koleczka (u nas sa to gwiazdki) tylko zdejmuje i rozrzuca albo gryzie :ico_haha_01:
lepsze to niż nic hihi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-20, 14:49 ]
a tu macie jedno na szybko zdjęcie z wczoraj.. :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 wrz 2010, 15:16

mikusia, piękne zdjęcie :ico_brawa_01:

ehh a ja się tyle rano napisałam i to jedną ręką bo drugą mam oparzoną :ico_placzek:
napisałam co i jak no i jak do tego doszło ale już nie mam sił pisać drugi raz :ico_placzek:
kurcze boli mnie od 8 już tyle godzin...masakra...
no i przed to poranne oparzenie nie zrobiłam testu (nie pomyślałam o tym nawet)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 wrz 2010, 15:20

no i przed to poranne oparzenie nie zrobiłam testu (nie pomyślałam o tym nawet)
jak nie dzisiaj to jutro, najwazniejsze, zeby reka przestala dokuczac :ico_sorki: zrobil sie pecherz? On sie chyba dopiero na drugi dzien pojawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 wrz 2010, 15:45

anusiek, kurcze oby w końcu przestało boleć a okładasz sobie tą rękę czymś?

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 wrz 2010, 15:45

hej ja tylko na chwilke, wesele super ale mala dala nam w kośc nie chciala spac z nianka i co chwile ze snu sie wyrywala i musialam albo ja albo maz z nia lezec :ico_zly: przez to dzisiaj w nocy teaz co chcile z placzem sie budzila i sprawdzala czy jestem :ico_olaboga:

jak bede miala zdjecia to wkleje, a teraz lece bo goscie jada jutro i nie mam czasu na nic

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 wrz 2010, 16:07

Witam
Widzę że dzisiejsze posty pozjadało,no trudno
Ale stawiam :ico_tort: za 3 ząb Natalinki i za 2-3 dni postawię kolejny bo czwarty ząbek też już się prawie przebił :ico_brawa_01:
anusiek, współczuję tej ręki.mam nadzieję że ci szybko się to zagoi tylko smaruj to jakąś maścią.A test nie zając,możesz zrobić jutro. :ico_oczko:

mikusia, eno proszę proszę jaki przystoniak w ubranku do chrztu :-D
Moja Natka nadal nie ochrzczona ale podejrzewam ze niedługo coś z tym będziemy musieli zrobić bo rodzina strasznie naciska.Tylko muszę pójść i się dowiedzieć czy u nas w parafii ochrzczą nam Natuśkę jak my tylko po ślubie cywilnym jesteśmy.Ciekawe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 wrz 2010, 17:00

tylko smaruj to jakąś maścią.
tylko nie "jakas" :ico_sorki: najlepiej poradzic sie w aptece i nie robic nic na wlasna reke, chyba ze ma sie juz doswiadczenie z takimi wypadkami :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-20, 17:02 ]
Tylko muszę pójść i się dowiedzieć czy u nas w parafii ochrzczą nam Natuśkę jak my tylko po ślubie cywilnym jesteśmy.Ciekawe
przy pierwszym dziecku na ogol chrzcza z zaznaczeniem, ze drugiego bez slubu koscielnego juz nie ochrzcza i na ogol odbywa sie rozmowa, tzn. ksiadz pyta dlaczego nie ma slubu koscielnego i zaleca jak najszybciej to nadrobic...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 wrz 2010, 18:05

tylko nie "jakas"
na oparzenia to pantenol dobry :ico_sorki: tez zla jestem ze te posty wcielo :ico_zly:
przy pierwszym dziecku na ogol chrzcza
no ja tez mam Lene nadal nieochrzczona..a to drugie dziecko wiec bedzie klopot :ico_wstydzioch: :ico_zly:
a mi sie kluska pochorowala.tzn katarek dostala. psikam jej sola i wit c daje. mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie :ico_chory: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-20, 18:05 ]
tylko nie "jakas"
na oparzenia to pantenol dobry :ico_sorki: tez zla jestem ze te posty wcielo :ico_zly:
przy pierwszym dziecku na ogol chrzcza
no ja tez mam Lene nadal nieochrzczona..a to drugie dziecko wiec bedzie klopot :ico_wstydzioch: :ico_zly:
a mi sie kluska pochorowala.tzn katarek dostala. psikam jej sola i wit c daje. mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie :ico_chory: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 wrz 2010, 18:06

Witajcie.
Byliśmy dziś z Justynką na kontroli i dostaliśmy skierowanie do laryngologa, by dokładnie obejrzał te chore uszka. poza tym mała ma jeszcze przez kilka dni brać antybiotyk bo katar jest i gardło nadal czerwone.
Mnie niestety nadal gardło i kaszel męczą, ciekawe ile to jeszcze potrwa :ico_noniewiem:

anusiek, oby ręka szybko się zagoiła :ico_sorki:
mikusia, super, że chrzciny udane. Piękne zdjęcie, a Wojtuś jaki przystojny :ico_brawa_01:
Gratuluję postępów malucha - spryciarz z niego :ico_brawa_01:

Helen, wielkie brawa dla Kiary, nic dziwnego, ze rodzice są tacy dumni :ico_oczko:
Patrycja.le, wow to nieźle sobie Kacperek radzi :ico_brawa_01: , tylko teraz już musisz mieć naprawdę oczy dookoła głowy :ico_szoking:
geheimnis, brawa dla Natalki za kolejnego ząbka :-D
anetka607, szkoda że Klara tak wam dokuczała. Widać jak bardzo jest do Ciebie przywiązana. A na fotki oczywiście czekamy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-20, 18:08 ]
a mi sie kluska pochorowala.tzn katarek dostala. psikam jej sola i wit c daje. mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie :ico_chory: :ico_sorki:
trzymam kciuki z lenkę, niech się nie da chorobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 wrz 2010, 19:17

cześć Dziewczyny okładam pantenolem, lodem, wodą z lodem...
zrobiła się czerwona ale skóra nie zeszła i burchla nie ma. Piecze nadal...tyle już czasu :ico_placzek:
anetka607, fajnie ze wesele się udało
brawa dla Natalki :ico_brawa_01:

uciekam bo mąż już synka wykąpał. Mam nadzieję że noc prześpię - choć się nie zzapowiada

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość