@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 sty 2011, 10:35

Wózek super nie wiem czemu uważasz,że nieładny ,bardzo praktyczny ja mam też taki zestaw tylko ,że z chicco no i używany kupiłam ,ale jak nowiutki ludzie bardzo dbali.Chyba nawet mało używany był bo kółka jak nowe .

Ja dziś planuję leniwą niedzielę z synkiem a od jutra synuś do szkoły więc ja też wezmę się za cotygodniowe sprzątanie kurze i takie tam

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 sty 2011, 14:20

Ja dziś planuję leniwą niedzielę z synkiem
ja dzisiaj chyba pojade z M do moich rodzicow.. chyba ze tata sam przypedzi pierwszy do nas

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 sty 2011, 16:54

No i zmuliło mnie synek się bawił ja na sofie siedziałam i zasnęłam taka zmęczona jestem nie wiem czemu organizm teraz chyba ogromną pracę wykonuje ogólnie jakoś słaba jestem Kiedy ja się wyśpię??Pewnie za jakiś rok?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 sty 2011, 22:41

Ja już po obronie dawno, skończyłam studia z oceną bdb :ico_brawa_01: za 2 tygodnie mam rozdanie dyplomów :-) stawiam więc :ico_tort:
taka zmęczona jestem nie wiem czemu organizm teraz chyba ogromną pracę wykonuje ogólnie jakoś słaba jestem
ja mam to samo, jak na początku ciąży zasypiam nawet na stojąco...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sty 2011, 22:42

hej

u nas milo niedziele minęła, śniadano, zabawa, obiad, potem kawka u znajomych, kolacja i spać :-D tak w skrócie, ale bardzo fajny dzień :-D
jutro mam wizytę u położnej, jakoś bardzo często teraz te wizyty, wiem , że co tydzień są ale mi się wydaje jakbym wczoraj u lekarza była :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-30, 21:44 ]
Ja już po obronie dawno, skończyłam studia z oceną bdb :ico_brawa_01:
gratulacje

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
super , że już po jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
więc teraz na spokojnie możesz brać się za szykowanie ubranek i innych rzeczy , no i potem poród :-D


@gniecha napisał/a:
taka zmęczona jestem nie wiem czemu organizm teraz chyba ogromną pracę wykonuje ogólnie jakoś słaba jestem
ja mam to samo, jak na początku ciąży zasypiam nawet na stojąco...
a ja jak przez pierwsze 8 mc czułam się źle to teraz w końcu czuję się dobrze i mam więcej energii uwielbiam to , aż mi brakowało tego szybkiego ruchu, chodź wiadomo czasem coś tam w kroczu strzeli :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 sty 2011, 23:20

a ja zapomnialam stawiam :ico_tort: na moje 21 urodziny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sty 2011, 23:51

a ja zapomnialam stawiam :ico_tort: na moje 21 urodziny :ico_brawa_01:
wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, bezkomplikacyjnego, bezproblemowego, szybkiego , bezbolesnego rozwiązania, rozwiązania wszystkich problemów i czego tam jeszcze sobie życzysz

Obrazek

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

31 sty 2011, 08:54

Tynusz1 STO LAT STO LAT :ico_tort:

pinko GRATULACJE już masz luzik super !!!!Odwaliłaś kawał dobrej roboty!!

A ja dziś całą noc nie spałam przez psa ,który piszczał bo chyba tęskni za swoim panem .A jak się uspokoiła to ja skurczy dostałam ,ale były takie trochę inne wcześniej je czułam jako b.mocno twardniejący brzuch tym razem do tego czułam ból w kroczu i jakby silniejsze były no no już blisko .Wiem ,że to przepowiadające ,ale mam świadomość ,że coś się dzieje w czwartek wizyta to obadamy

Aha u nas KTG robi się dopiero po terminie i w razie jakichś obaw...

[ Dodano: 2011-01-31, 07:56 ]
Aha maniu gdzie jesteś??Czyżby na porodówce??No i jeszcze komuś termin przesunęli na 1 lutego no nie??Nie wytykam palcami haha odzywać się te co na mecie!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

31 sty 2011, 10:03

pinko, gratulacje!!!! Jestem pod wrażeniem - wszystko odbyło się tak ekspresowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tynusz1, sto lat sto lat :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: spełnienia najskrytszych marzeń.
przez pierwsze 8 mc czułam się źle to teraz w końcu czuję się dobrze i mam więcej energii
to podobnie jak ja :-D miesiące 1-3 mdłości 4-6 lepsze samopoczucie 6-8 tragedia, a jak się zaczął ten dziewiąty miesiąc to mogłabym góry przenosić. Wczoraj np poszliśmy na nogach do moich rodziców (jakieś 5 km) co prawda jak doszłam to byłam rozklekotana na maksa i spuchnięta jak pączek, ale dałam radę :-D a jeszcze dwa tygodnie temu do sklepu 100 m mi się nie chciało iść.
Dziś wybieram się do fryzjera żeby znów mieć spokój na dwa miesiące.
Aha maniu gdzie jesteś??
no tak mania, anika i blanka zniknęły, no i basia coś nie zaglądała dawno

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sty 2011, 10:54

dziekuje :ico_sorki:

a ja dzisiaj fatalnie sie czuje... cala obolala jestem :ico_placzek: nie mam pojecia dlaczego :ico_puknij: ..
przed wczoraj w tesco kupilam male huggiesy 1 - 27szt za 11.75 to juz mam z glowy pampersy do szpitala
a wczoraj tata przywiozl duza paczke pampkow wiec juz jest jedna do domu :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość