caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 wrz 2007, 14:24

Agi u mnie z nogą już lepiej, wybrała się już dziś nawet na spacer :-D

Kurcze szkoda że mała nie widziała się ze swoją rodzinką, takie kurde czasy, wszyscy gdzieś wyjeżdżają :ico_placzek:

Syla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martynki za ząbek!!!!!!!

Delicja tak mi przykro że to paskudna alergia, ale piszesz że jest ciut lepiej, to dobrze!!!!!

Co my kwietniówki takie połamańce :-D

Justynat eskimosek pierwsza klasa, super synuś wygląda!!!!!!! Mam nadzieję, że będziesz częściej wpadać :ico_haha_01:

A u nas łądan pogoda dziś, aż chce się zyć, tak jakby dopiero wiosna się zaczynała, a nie jesień!!!!!!!!

Kurcze mój szkrab za dwa dni będzie kończył pół roku, Jezu, kiedy to zleciało :ico_olaboga:
I w ten sam dzień idziemy na bioderka, kurcze mam nadzieję,że ostatni raz, teraz będzie 4 raz, za każdym razem jest wszystko w porządku, to nie wiem czemu ciągle mamy chodzić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 wrz 2007, 15:00

caro, dobrze, ze noga juz nie dokucza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
delicja, ciesze sie ze u Olenki lepiej. Trzymajcie tak dalej!!!!

[ Dodano: 2007-09-22, 15:18 ]
rany, dziewczyny macie racje...ten czas tak szybko mija...przeciez dopiero urodzily sie nasze dzieciaczki, a my rozmawiamy juz o pierwszych zabkach, rozszerzaniu diety, pierwszych probach siadania i raczkowania.. zaraz zaczniemy o pierwszych kroczkach i slowach wypowiedzianych przez nasze pociechy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 wrz 2007, 15:25

nosz mówię wam dziewczyny jak się wkurzyłam. Jak pisałam wam wcześniej lekarka przepisała nam maść na krostki, robiona ta maść. Wczoraj poszłam ją odebrać z apteki no i pytam na bazie czego robiona ta maść, czy są tu substancje sterydowe, bądź inne uzależniające. A baba mówi, nie ma. ok posmarowałam małą po kąpieli. Budzę się rano, żeby dać jej jeść, kurcze, na buzi po krostkach ni śladu. na szyjce ledwo widoczne, kurcze coś nie tak!nie żebym się nie cieszyła, ale coś to za silnie zadziałało. wzięłam tę ulotkę i czytam detromycyna, hydrokortyzon..... hydrokortyzon, nie daje mi to spokoju, w internecie czytam -pochodna steroidowa, ale sobie myślę zapytam w innej aptece. Pytam a facetka mówi, ze to bardzo silny steryd i należy go stosować sporadycznie, bo ma więcej skutków ubocznych niż zalet. nonono!!!!!!!!!!!!wściekłam się! po pierwsze chodze do lekarza, który daje siekiery zamiast leków, po drugie siedzi jakaś cipa w aptece, która nawet nie wie jakie działanie mają poszczególne leki!!!co za kraj, ja pierdzielę co za kraj. czasem mi się wydaje, że jestem lepszym lekarzem niż oni. no i jak tu ufać służbie zdrowia!!! :ico_noniewiem:
caro oj leci ten zcas leci, moja w przyszłym tygodniu będzie miała 5 miesiecy
dobrze, że z nogą już lepiej, moje plecy też już mniej bolą,ale jeszcze odczuwam. A mój mąż wspaniały wczoraj kazał się prosić o masaż, więc z masażu były nici!!! :ico_zly: odegram się :-D
od 2 dni proszę się o napompowanie kół w wózku, i nie ma mi kto napompować, teraz się wziłęam z apompowanie,a le zamiast napompować to odpompowałam i w końcu całe powietrze zesżło :-D teraz to już mężuś nie ma wyjścia, musi się za to wziąć

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 wrz 2007, 15:35

delicja, jakie stezenie tego hydrokortizonu. Czytalam, ze sporadyczne stosowanie 1%kremu jest dozwolone :ico_noniewiem: . Jezeli wysypka zniknela, to moze narazie odstaw. Oczywiscie nie chce sie wtracac, Ty bedziesz wiedziala najlepiej jak postapic. A o dobrych lekarzy, takich z sercem chyba wszedzie trudno, niestety. Trzymajcie sie!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 wrz 2007, 15:53

agi no właśnie nie ejst napisane, co mnie dziwi :ico_noniewiem: , ale wysypka jeszcze całkiem nie zniknęła :(

[ Dodano: 2007-09-22, 15:55 ]
a tu mamusia i skarbuś :) zdjęcia przed wysypką
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 wrz 2007, 16:10

delicja, ale slicznie wygladacie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

22 wrz 2007, 16:36

kurdzielek niebylo mnie chwile a tu juz ze 40 postow- wiec niebardzo pamietam i jak cos popierdziele to :ico_sorki:

katrin brawa dla dzielnego Antonia no i gratulejszym heh zębola :ico_brawa_01:

caro dobrze ze z nóżką lepiej :-) (mam takie wrazenie, ze Oskar i Eryk w podobnym czasie wszystko robia :ico_oczko: )- zębów u nas tez brak-ja to sie ciesze w sumie-mowia ze to lepiej!!!

kasik Wikulka bidulka,ale daje dzielnie rade tak jak jej Mama!!! hmm zawsze cos sie musi przyczepic :ico_olaboga: Ale jestescie super :ico_brawa_01:

Delicja no to rzeczywiscie glupia baba w tej aptece :ico_olaboga: znawcy cholera :ico_zly:

agi niemacie nikogo tam gdzie mieszakcie z rodzinki?? jak dziadkowie zobacza Majke toja wysciskaja za wszystkie czasy!!! az bedzie miala dosc :ico_oczko:

A u nas co: u nas dobrze!!! Eryczek dalej spaceruje sobie po calym dywanie-polozylam mu ostatnio na caly dywan taki koc- a co tam za maly-znalazlam Syna pod stolem!!!Wylazi juz ze wszystkich zabawek np. z kolka takiego co w nim sie siedzi,dzis rozwalal sciane nogami!!! A co do podpierania sie na raczkach i klekania i posuwania sie w przod i w tyl to juz umiemy jakis czas- bozeszty moj jak to wyglada... :ico_oczko: :ico_haha_01: :-D A no i ostatnio siedzimy juz(tzn chwilke nieto ze caly czas) bez pomocy :ico_brawa_01: A co do zebolkow to narazie nadal jestesmy szczerbate babki:)
A i gadam caly czas daj baba dada i giiiiiiii i takie tam madre rzeczy :-D
Wkleje pozniej jakies fotki bo to lubie robic najbardziej

kolka super kokardka :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 wrz 2007, 16:47

Delicja ja też bym się wkurzyła i trochę bym się obawiała tego stosować, może tylko sporadycznie, cholera to chyba silne działanie ma! A co do farmaceutów to niera się przekonałam, że nie mają nieraz pojęcia o lekach, coś się pytałam, a potem się okazywało, że co innego pisało na ulotkach! A tu przecież chodzi o niemowlaka!!!!!

Mróweczka chyba faktycznie mamy podobnych szkrabów!!!!!
Ale ja muszę się przyznać, że pozwalam siedzieć już dłużej Oskarkowi :ico_wstydzioch: , no bo on tylko tak jest zadowolony, a ja przy tym mogę coś zrobić w chałupie!
Teraz nawet przy jedzeniu nie chce leżeć, chce się podnosić i koniec!!!!!!!

[ Dodano: 2007-09-22, 16:49 ]
Delicja pięknie razem wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 wrz 2007, 17:42

czesc Dziewczyny... ja tylko na sekundeczke od cioci...nawet nie moge Was poczytac ale melduje sie ze zyje i mam nadzieje ze w tym tygodniu bede miala juz neta... tesknie za Wami bardzo mocno... Buziaki dla Was i dzieciaczkow...
AAA i nowosci z kacpim... ma zabka i siedzi juz sam .. reszta jak wroce ... tesknimyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 wrz 2007, 20:23

kurcze zapomniałam co miałam napisać :-D
Mordeczko witaj i wracaj szybko, no i brawa dla Kacperka :ico_brawa_01: zuch chłopak!!!!
dziękujemy za komplementy :-)
na arzie postanowiłam nie stosować tej maści, ze skórą już lepiej, mam nadzieję, ze szybko znikną te krosteczki. buziuńkę ma już czyściutką k, tylko jeszcze ten brzusio.
a mój maluch właśnie przemieszcza się po całym łóżku :-D kurcze a robi się taka nieznośna, jak jej coś nie pasuje to ciągnie za włosy drapie i szczypie, na dodatek piszczy :ico_szoking: już rządzi??? :ico_noniewiem:
jeść mi się chce :-D idę sobie na telewizor, do jutra papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość