Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 gru 2011, 11:01

aniawlkp86, Dziekuje :-)
misia81, i jak dzisiaj? przyszLa @?

[ Dodano: 06-12-2011, 10:02 ]
ja sie bardzo denerwuje jutrzejsza wizyta u gin. Wiem ze napewno bedzie widac tylko pecherzyk bo na serduszko zdecydowanie za wczesnie,ale chce tylko zeby lekarz potwierdzil ciaze bo strasznie sie martwie :( Nie mam kompletnie zadnych objawow...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 gru 2011, 11:08

Nie mam kompletnie zadnych objawow...
Możesz ich nie mieć :-) i też całkiem normalne to będzie. Spokojnie, nie stresuj się niepotrzebnie.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 gru 2011, 11:15

Mad., mam nadzieje,bo jakos strasznie sie denerwuje tym :( 1 dzien rano mialam tylko mdlosci i w sumie cieszylam sie bo poczulam ze jestem w ciazy- a teraz jak nie ma zadnych objawow to siedze i mysle,czy aby napewno jestem w ciazy :( wiem wiem nienormalna jestem i powinnam sie cieszyc - i ciesze sie bardzo tylko chyba strach ze cos bedzie nie tak jest narazei wiekszy :(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 gru 2011, 11:17

Madleine, ja nie miałam objawów typowo ciążowych przez całą ciążę. Na początku bolały mnie piersi jedynie, ale potem ustało. Zaledwie 3 razy wymiotowałam, ale na dalszym etapie. Nie jest więc powiedziane, że musisz mieć objawy by być w ciąży :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 gru 2011, 11:22

Mad., Uspokoilas mnie troszke :) Mam nadzieje,ze jutrzejsza wizyta sprawi ze wszelkie watpliwosci znikna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 gru 2011, 12:23

Mad., mam nadzieje,bo jakos strasznie sie denerwuje tym :( 1 dzien rano mialam tylko mdlosci i w sumie cieszylam sie bo poczulam ze jestem w ciazy- a teraz jak nie ma zadnych objawow to siedze i mysle,czy aby napewno jestem w ciazy :( wiem wiem nienormalna jestem i powinnam sie cieszyc - i ciesze sie bardzo tylko chyba strach ze cos bedzie nie tak jest narazei wiekszy :(
trzymam kciuki za wizytę, nie martw sie na zapas, zobaczysz ze wszytsko bedzie dobrze, ciesz sie z tego że nie masz mdłosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja nie miałam w obu ciazach mdłosci i sie ciesze bo jadłam co chciałam nie martwiac sie że bede wymiotować
jedyne męczył mnie ból brzucha jak na @ ale no spa pomogła

nastaw sie psychicznie ze jest oki, ja serduszko bijace widziałam w 8 tygodniu, ty idziesz wcześniej, ale pęcherzyk bedzie widać na pewno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-12-2011, 11:25 ]
Mad., Uspokoilas mnie troszke :) Mam nadzieje,ze jutrzejsza wizyta sprawi ze wszelkie watpliwosci znikna :ico_sorki:
ach i miałam ci napisać ze gdyby nie to ze oboje dzieci planowaliśmy i robiłam testy to też bym nie wiedziała ze w ciazy jestem :ico_oczko: ból rzucha pojawił sie dopiero koło 8 tygodnia, no i piersi stały sie bardziej czułe :ico_oczko: też coś koło tego czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 gru 2011, 12:36

To chyba rzeczywiscie niepotrzebnie panikuje :-) Musi byc ok - nie ma innego wyjscia :-) Jutro zdam relacje :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 14:35

Madleine, Ty sie tak nie nakrecaj,czekaj jeszcze 1-2 tygodnie jak cie dopadnie,to bedziesz zalowac,ze tak na to czekalas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mnie wlasnie bralo w 6-7 TC - masakra :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 gru 2011, 15:49

Madleine, ja również jestem przykładem ze wcale nie trzeba miec dolegliwości ciążowych aby byc w ciązy... :-D zero mdłości, zero wymiotów, zero jakichkolwiek znakow oprócz braku @...i tak bosko sie czuje przez całą ciążę...no potem doszło tylko swedzenie piersi... :ico_oczko:
Mam nadzieje,ze jutrzejsza wizyta sprawi ze wszelkie watpliwosci znikna :ico_sorki:
bedzie wszystko ok

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 gru 2011, 16:32

hej

Madleine, nie martw się kochana zobaczysz,ze jutro przyjdziesz od lekarza szczęśliwa wspomnisz moje słowa :ico_oczko:

nie mam nadal @ piersi już nie bolą wczoraj brzuszek bolał jak na @ i to wszystko gorąco mi za to cały czas :ico_noniewiem: zis już powinnam kolejna brac tabletke,ale nie biore,ponieważ te tabletki brałam tylko miesiąc i tylko leczniczo a nie zabezpieczająco :ico_noniewiem:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości