patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2011, 22:01

aniawlkp86, dziekuje, fajne te przepisy i jak ich duzo :ico_oczko:

Filip dzis chcac nie chcac spi u mojej mamy. Ja mialam wychodne R byl w pracy i teraz zbieramy sie po niego jechac a mama ze on zasnal wiec po tych jego ciezkich bojach z dzisiaj moze lepiej go nie szarpac. Tym bardziej ze my jutro do cinema city jedziemy i znow mial byc u babci. Mi jest zal go zostawiac jak ja nie jestem w szkole ale moze rzeczywiscie lepiej niech juz sobie spi niz go rozbudzic a pozniej znow by sie meczyl
Pani wyjaśniła, że przez telefon to mogą rejestrować 10 osób dziennie a w okienku 20. Może u Ciebie też tak jest,
moze rzeczywiscie tak jest. No ale mogliby informowac ze tak jest bo ja do tego zabrza mam 30 km wiec nie widzi mi sie jechac zeby na miejscu sie dowiedziec ze nie wiec chyba po to mamy telefony zeby tez i takiej informacji udzielili. Mozna sie zdenerwowac. Dobrze ze sie udalo i za 3 tyg bede juz po badaniu a za jakies 5 bede miala wyniki bo jakbym miala czekac do lutego jak zapisuja w Bytomiu to bym sie pewnie sporo nastresowala

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2011, 22:01

już sms poszedł do Motylka
Daj znać co odpisała :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 22:01

ja mówię- powiedz mama- a on tata :-) i się cieszy, bo cos mu wychodzi
niech się cieszy
mama też w końcu powie
Później się oczywiście pochwalę
no to czekamy
zapomniałam napisać :ico_wstydzioch: już biorę telefon i piszę, Zoola mi kiedyś też nie odpisała :ico_noniewiem:
to czekamy na wieści
mi zoola zawsze odp tylko wczoraj coś nie :ico_noniewiem:

u mnie wszyscy spią :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2011, 22:04

a Filipowi wywar wlewalam juz jakies 3 tyg temu. Nieduzo bo na cala zupe jakies 2 - 3 lyzki ale nie byla taka kleista i faktycznie duzo lepsza

Ja tez w sumie wieczor samotny, dziecka nie ma R padniety zaraz mi tu chrapac zacznie ale ide na Gessler. To jedyny dzien kiedy chodze spac pozniej bo musze obejrzec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 22:05

aniawlkp86, dziekuje, fajne te przepisy i jak ich duzo
nie ma za co
to cała książka kucharska ;-) kiedyś od koleżanki dostałam bo nie wiedziałam co Hani gotować i tak do tej pory mam :-)

patrycja_g, faktycznie lepiej niech już Filip zostanie u twojej mamy :ico_sorki:

[ Dodano: 10-11-2011, 21:06 ]
ide na Gessler.
dobrze,że mi przypomniałaś to też obejrzę bo lubię :-)

[ Dodano: 11-11-2011, 08:36 ]
dzień dobry

już o 8 pobudka :ico_oczko: ale w nocy 1 karmienie,akurat A po 3 przyszedł z pracy i mówię mu żeby w takim razie małą nakarmił to on do niej z butelką a ta się cieszyć zaczęła i nie chciała jeść,musiałam wstać i sama ją nakarmić :ico_noniewiem:

oglądałam wczoraj po Gessler film "Zapowiedź",świetny jak dla mnie,oczywiście Cage tam grał :-D a na koniec się popłakałam :ico_wstydzioch:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 lis 2011, 11:55

Witam się z wami ..serdecznie w ten zimny dzionek

Markotka twój maluszek ma już zabki ? tak pytam bo moja też skończyła już 5 miesiecy ..żąbków jeszcze nie widać i czekamy ..
oglądałam wczoraj po Gessler film "Zapowiedź",świetny jak dla mnie,oczywiście Cage tam grał :-D a na koniec się popłakałam :ico_wstydzioch:
a ja wczoraj usnęłam na końcówce i nic nie wiem ,,był ten koniec świata ?

U mnie chorobowo ale już nie przywiązuje do tego uwagi ...cel wyleczyć i życ parę dni bez chorób ,,były anginy teraz zapalenia gardła ,szybko trzeba było zrobić bilans 6 -latka ,,póki nie chory ..

A w tym Rosmanie to co konkretnie jest w promocji ,,ile np kosztują teraz deserki ?

Ej dziewczyny te co nie karmia piersia, macie juz regularne miesiaczki??

U mnie wszystko do normy wróciło dwa miesiace po porodzie i teraz raczej aż tak regularnie co do dnia to nie mam po prostu tak między 35 a 40 dni ..ale jest

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 12:07

,był ten koniec świata ?
był :ico_sorki: efekt świetny,ale nie chciałabym dożyć takiego końca swiata...
U mnie chorobowo ale już nie przywiązuje do tego uwagi ...cel wyleczyć i życ parę dni bez chorób ,,były anginy teraz zapalenia gardła ,szybko trzeba było zrobić bilans 6 -latka ,,póki nie chory ..
zdróweczka :ico_sorki:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 lis 2011, 13:20

Martusia30 napisał/a:
,był ten koniec świata ?

był :ico_sorki: efekt świetny,ale nie chciałabym dożyć takiego końca swiata...
Ale ktoś go przeżył czy nie ?
U mnie chorobowo ale już nie przywiązuje do tego uwagi ...cel wyleczyć i życ parę dni bez chorób ,,były anginy teraz zapalenia gardła ,szybko trzeba było zrobić bilans 6 -latka ,,póki nie chory ..

zdróweczka :ico_sorki:
Dziękuje :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 13:24

Ale ktoś go przeżył czy nie ?
tylko wybrane dzieci,m.in. jego syn i córka tej znajomej :ico_sorki: zostali zabrani na inną planetę aby zacząć wszystko na nowo
dlatego płakałam jak jemu nie pozwolili odlecieć razem z synem :ico_wstydzioch:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 lis 2011, 13:28

Ale ktoś go przeżył czy nie ?
tylko wybrane dzieci,m.in. jego syn i córka tej znajomej :ico_sorki: zostali zabrani na inną planetę aby zacząć wszystko na nowo
dlatego płakałam jak jemu nie pozwolili odlecieć razem z synem :ico_wstydzioch:
to może dobrze ,ze usnęłam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość