szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sty 2012, 22:00

czy ty nie zaciażyłaś?hihihi
hehe nie no raczej nie .A taki mix to ja bardzo często jadam .
zobaczymy za 2 tygodnie czy i @ będzie czy nie
A miałaś już okres po porodzie ?

Ja nadal nie i niech się nie spieszy hehe

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sty 2012, 22:25

Witajcie :-)

szkieletorek, ale Lilka urosła :ico_szoking:
Piękna dziewczynka :-)
No i ciekawe co jutro Wam powie lekarka. Rano jedziecie?

kwiatunio nie nakręcaj się :ico_nienie:
Baby tak mają,że zawsze po poczytaniu neta biorą pod uwagę najgorszą ewentualność :ico_haha_01:
A jak masz też dla męża gotować to fajnie, bo koszt diety będzie pół tańszy (ot, takie tłumaczenie dla uspokojenia sumienia).
Zdrówka dla Córci :ico_sorki:

izuś ten tran to taki sam jak inia wkleiła Mollers tran norweski- jest naturalny, cytrynowy i owocowy (ten gumowy :-D ).
Ja ostatnio kupiłam przez allegro, bo zaś taniej niż u mnie :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sty 2012, 22:30

No i ciekawe co jutro Wam powie lekarka. Rano jedziecie?
Nie .Na 17 mamy tam być.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sty 2012, 22:31

A miałaś już okres po porodzie ?
nie jeszcze, raz miałam jakies plamienia ale to chyba po seksiku było. Po Elizie też przez okres kamienia nie miałam, a jak odstawiła się od cyca to po miesiacu dostałam, a teraz małego mniej cycem karmie więc może coś sie zacznie? No zobaczymy

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sty 2012, 22:35

teraz małego mniej cycem karmie więc może coś sie zacznie? No zobaczymy
No ciekawe.
Ja miałam już jakoś 2 razy plamienia ale bardzo skąpe .

Dobra uciekam do wanny i do wyrka

[ Dodano: 31-01-2012, 21:36 ]
Aaa i ellibel napisz jak mąż .Dalej pomaga czy wróciło do normy już wszystko .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

31 sty 2012, 23:29

Obrazek a co do odchudzania ja stosuję taką metodę :)

[ Dodano: 31-01-2012, 22:30 ]
to tak na poprawienie humorku wszystkim :). Moje dziecko już śpi, ja też zaraz zmykam. Dobrej nocki wszystkim

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 lut 2012, 00:06

Aaa i ellibel napisz jak mąż .Dalej pomaga czy wróciło do normy już wszystko .
pomaga pomaga, dziś nawet podrzemałam popołudniu:) nie jest źle, tfu tfu tfu nie zapeszając, bo ja chwalę to zaraz coś sie dzieje niedobrego.

nina0226, heheh dobre zdjecie, nie ma jak demotywatory:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

01 lut 2012, 01:15

a próbowałaś już kaszkę może dawać?? Może jeszcze coś bardziej sytego mu trzeba w końcu to facet :ico_haha_01:
mleko zagęściłam kleikiem ryzowym jak narazie i nic, kaszek jeszcze nie kupiłam, musze zaopatrzyć się i spróbować
Ja też zaczęłam od 2 dni zagęszczać mleko kleikiem i nic się nie poprawiło. Nadal wstaje 5 razy w ciągu nocy do małego. Wiem, że trochę za szybko ten kleik, ale już padam na twarz bo Eryk od urodzenia wstaje co 2h :ico_sorki: . Brzuszek go po tym nie boli i kupki są więc mu chyba nie szkodzi. Dziś zagęszczę trochę więcej i zobaczymy czy coś da.

Szkieletorek śliczna Lilcia. Już jaka duża :ico_brawa_01: .

Widzę, że piszecie o odchudzaniu. Też muszę się zabrać. Nie pisałam Wam, ale robiłam badanie cukru po ciąży (dla niewtajemniczonych: miałam cukrzycę w ciąży na insulinie) i wyszedł stan przedcukrzycowy. Czyli tak jak podejrzewała diabetolok, już przed ciażą musiałam mieć stan przedcukrzycowy. Po glukozie jest OK, ale na czczo za wysoki :ico_placzek: .
Postanowiłam, że nie pójdę do diabetologa tylko dam sobie 3 miesiące i schudnę trochę bo to ważne w cukrzycy i ograniczę cukry i zrobię po tym czasie ponowne badanie i zobaczę czy to pomaga. Jak nie to zacznę leczenie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 lut 2012, 01:24

jula81, współczucia z tą cukrzycą i trzymam kciuki by waga spadła szybko i cukier sie unormował i oczywiście by mały nie wstawał tak czesto.

dorian najładniej spi w dniu, jak wyjdziemy na spacer, to potrafi i 3h spać, i wieczorem jak go kładę tak 21-22 do pierwszej pobudki, która z reguły jest między 1-2, a że ja dopiero mam czas dla siebie po 22 to wiadome, ze nie mam kiedy się zdżemnąć i tak wychodzi, ze zasypiam koło 1 ledwo na 2- maks 30 min i dzieci zaczynają swoje pobudki nocne. czas chyba przywyknąć do tego stanu rzeczy i tyle, jak się to zmieni wtedy zaczne myslec o pracy. :ico_wstydzioch:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 lut 2012, 09:04

witam
-17 u nas z rana :ico_chory: coraz zimniej..a ja lubie ciepelko, u mnie nie ma prawa bytu temp 19-20 stopni, bo mi jest po prostu za zimno, u mnie A. i Mila chodza w krotkich rekawach a ja musze miec dres, Kala jak mialam 20 stopni miala chlodne raczki, ale kark ok, wiec zostawilam ja w samym bodziaku, ale ja druga bluze ubralam :ico_wstydzioch:

kwiatunio a co ci do glowy od razu sepsa przyszla :ico_szoking:
a z dietka zycze powodzenia..moja szefowa miala 1000 a potem 1500 kalorii +cwiczenia..chodzila glodna, a efekty znikome, oby u ciebie bylo inaczej, bo jak czlowiek sie juz decyduje na diete i wydaje do tego kupe kase to chcialby widziec efekty nie?takze &&&

nina super kawal :ico_brawa_01:
prawie kazda kobieta chcialby miec spokoj z odchudzaniem, moc jesc co popadnie bez stresu o nadmiar kg, ale niestety tylko nieliczne maja ten luksus :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości