Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

24 cze 2008, 12:40

a gdzie reszta dziewczyn :ico_oczko: ??pusciutko cos :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 cze 2008, 12:48

wczoraj jadla banana i to chuba przez to
Może być, u nas też po bananie czarna kupka jest.
a gdzie reszta dziewczyn :ico_oczko: ??pusciutko cos :-)
Na spacerku byłyśmy :-) Teraz na chwilkę wróciłyśmy do domku na karmienie i zaraz do przychodni.

My z Jarkiem poznaliśmy się prze jego kuzynkę, a moją przyjaciółkę, tak nam tłukła do głowy, że powinniśmy się poznać, że jak nas poznała, to nas od razu zauroczyło. Więc poznaliśmy się 8 grudnia, a w noc sylwestrową tego samego roku stwierdziliśmy, że chcemy być razem. Po 4 latach się pobraliśmy i w zeszłym roku postanowiliśmy sprawić sobie dzidziołaka :-) Tak dołąćzyła do nas Ulcia :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

24 cze 2008, 13:00

Hej kobietki :-)
zaniedbuję Was ostatnio,ale jakoś tak czasowo nie wyrabiam,a co to będzie jak do pracy wrócę :ico_olaboga:
U nas wczoraj straszliwa burza z wichurą była na osiedlu,resztę miasta jakoś oszczędziło ale u nas to istny huragan,czy tornado jakieś,drzewa połamane,niektóre z korzeniami wyrwane,wszędzie pełno gałęzi i trawy,którą dzień wcześniej kosili.Trawa jest wszędzie,nawet u nas na parapetach,a mieszkamy na 6 piętrze!!!Trwało to może ze 3 minuty,ale widok był straszny :ico_szoking:
Poczytam Was późnej i coś może uda mi się skrobnąć,teraz obiadek muszę dokończyć :-) :-)
Witam nową mamusię :ico_brawa_01:
Buziaki dla wszystkich mam i ich dzieciaczków

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 cze 2008, 13:03

Dziewczyny jakie wy jestescie mlode ja juz do pierwszej klasy szlam a ty Renia, dopiero na swiat przyszlas
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

serduszko tak jest zazwyczaj, nie za dużo piszemy bo jesteśmy zaganiane, obiad, sprzątanie, spacerki no i nasze dzieci chyba jakoś bardziej absorbujące od Maksia :ico_oczko:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

24 cze 2008, 13:24

jak poznaliście swoich przyszłych mężów?
ja mojego poznałam w knajpie na imprezie i była to autentyczna miłość od pierwszego wejrzenia :-D Wystarczyło jedno spojrzenie mojego wariata i to był koniec :ico_oczko: Poznaliśmy się w styczniu 2004 (dokładnie 17.01, na 17.01.08 miałam termin porodu naszej córki,ale trochę się spóźniła),po roku mój ukochany mi się oświadczył, a w czerwcu 2006 wzięliśmy ślub.Mój mąż jest ode mnie młodszy o 3 lata,ale świetnie się dogadujemy i jesteśmy szczęśliwą rodzinką :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

24 cze 2008, 14:54

Witajcie.
Ja tylko na chwilkę bo pisze z pracy :-)
Przede wszystkim witam nową mamusię :ico_haha_02: Fajniutko że dołączyłaś do nas Ty i Twój malutki śliczniutki synuś :ico_brawa_01: Razem raźniej :ico_oczko:
Ja jestem Kasia i mam 29 lat (jestem jedną z najstarszych rocznikiem mamuś na naszym wątku :ico_oczko: ). Mieszkam prawie w Toruniu, czyli do Was mam parę ładnych kilometrów. Nadusia to nasze drugie dziecko. Ma starszego brata Pawła. Teraz wróciłam już do pracy więc nie mam za dużo czasu na TT :ico_placzek: ale postaram się chociaż czytać Was na bieżąco :ico_haha_01:

Madziarka nie martw się że Patryczek jeszcze nie mówi. Mój Paweł też bardzo późno zaczął mówić (ok. 3 lat). Teraz się śmiejemy że jak już zaczął to mówi bez przerwy do dziś. Taka z niego gaduła, że nie musi mieć słuchaczy, bo gada sam do siebie :-D

Jeśli chodzi mężów to ja swojego poznałam w pracy. Pewnego dnia zaprosił mnie na kawę i tak się zaczęło. 04.09.2003 się umówiliśmy na pierwszą randkę, tydzień później byliśmy już parą, a w grudniu 2003 się zaręczyliśmy. 02 lipca 2005 wzięliśmy ślub i tak jesteśmy ze sobą do dziś. I chociaż wszystko działo się w zastraszającym tempie jakoś tak od początku wiedziałam że to ten...
Hmm fajniutko tak powspominać.....

Świeże foteczki wkleję jak tylko znajdę w domciu chwilkę czasu.

A i widzę że Marcia do męża poleciała? Na urlop czy na dłużej ? A co z Klaudią?

Buziole... I na koniec mojego dnia pracy :ico_kawa: i :ico_tort:

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

24 cze 2008, 15:01

sabi kasiawitam dziewczyny :ico_haha_02:

przed chwilka wrocilam z Maksiem ze spacerku..i sie szykuje bo jade po meza a potem do gina :ico_oczko:
pozdrowki milego dnia :-D do juterka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 cze 2008, 16:08

A co z Klaudią?
no chyba miała wracać do Londynu tak jakoś na dniach wię pewnie miała pakowanko i sprawy pewnie, ale nie pamiętam dokładnie którego miała wracać :ico_noniewiem: ale napewno jak już doleci to będzie mieć duużo do czytania i się odezwie :-D

Króliczek na podłodze nię na kocyku teraz turla a ja odpisuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 cze 2008, 16:49

cześć dziewczyny....

Ja dzisiaj byłam u fryzjera i jak zwykle jestem wkurzona-palcem mu pokazałam jak chcę-dosłownie PALCEM... miał nie ruszać przodu tylko tył wyskubać, żeby był ostry zjazd na dół, a ten du**k mnie obciął praktyczne na równo tak krótko za uszami-wyglądam okropnie :ico_zly:

Kuba w pracy, Gabriel ma krótką drzemkę, ogólnie ma dzisiaj dzień śpiocha...

Ja Kubę poznałam prawie 8 lat temu :ico_noniewiem: byłam z koleżankami nad naszą rzeczką-akurat wchodziłam w młodzieńczy bunt, zaczęłam się ubierać na czarno i oglądałam się za chłopcami w długich włosach :ico_haha_01: byłam wyrośniętą 14 latką... do domu jechałam obok dziewczyn na rowerze, a na wale idącym wzdłuż rzeki siedział Kuba i wiązał buta, był z kolegą... to też klasyczna miłość od pierwszego wejrzenia :ico_brawa_01: normalnie zwariowałam jak Go zobaczyłam, uśmiechnął się do mnie, ruszyli za nami i całą drogę się za nim oglądałam... później chyba z 4 miesiące chodziłam częściej do biblioteki, bo raz udało mi się Go zobaczyć w jej okolicy i pomyślałam, że gdzieś tam mieszka :ico_haha_01: :ico_puknij: i faktycznie widywałam Go czasami, coraz śmielej spoglądaliśmy na siebie, później już się uśmiechaliśmy jak głupki od ucha do ucha (co ciekawe Kuba był przekonany, że jestem w jego wieku, a On miał wtedy 18 lat :ico_puknij: ) I któregoś dnia koleżanka zaproponowała mi wyjazd do domku letniskowego jej rodziców z zastrzeżeniem, że jedzie jej starsza siostra ze znajomymi i sobie nie życzy, żebyśmy im się plątały pod nogami... stanęłam jak wryta z tobołami na plecach jak zobaczyłam Kubę stojącego w salonie domku letniskowego :ico_haha_01: kilka godzin później byliśmy już oficjalnie parą-i tak oto się plątałyśmy pod nogami starszej młodzieży do woli :ico_oczko: ale długo miałam ciężko z jego znajomymi, dmuchnęłam go sprzed nosa jakiejś dziewczynie :ico_olaboga: i w ogóle byłam bardzo młoda więc wszystkie laski na mnie syczały...
czasami wspominamy z Kubą ten dzień nad rzeką, że "kto by pomyślał, że teraz będziemy razem i że Gabriel będzie z nami" :ico_oczko:

właśnie się obudził, lecę...

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

24 cze 2008, 20:58

Kaska - ja jestem rocznik 78, wiec chyba zaczelam sie czuc troche starawo tutaj... ale z drugiej strony, lubie czytac co dziewczyny pisza - wtedy czuje sie jak jedna z tych rocznikow po 80 :)

serduszko - ja kupilam parasolke tutaj http://www.allegro.pl/item381319528_efi ... kolor.html i jest naprawde super. ma dwie opcje ustawienia na gorze i na dole, ma bardzo ladny ksztalt i moim zdaniem nie jest droga.

ja mojego meza poznalam w Wisle w gorach. pojechalam z koleznka na deske, a on przybyl tam z kolega - ktorego ja akurat znam. podeszlam zeby sie z nim przywitac i tak poznalam mojego przyszlego meza - jego kolege. gadalismy moze ze dwa razy ze soba ale od razu wiedzielismy ze to jest to. on wtedy mieszkal w Pradze, wiec nasz znajomosc opierala sie na skype i ze 3 razy do siebie przyjezdzalismy. po 6 miesiacach sie pobralismy, on przyjechal do mnie do Poznania i tu zostal! po roku zdecydowalismy sie na mala Haneczke.

mam pytanie za 100 punktow - jak pozbyc sie plam po gerberku z bodziakow? nie chca sie sprac :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość