Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lis 2008, 22:10

Bardzo Wam pasuje :-D to Pysia pewnie się cieszy, że będzie miała rdzeństwo

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lis 2008, 01:09

czesc
sorki ze sie nie odzywalam. wpadlam teraz na szybko.
powiedziec ze zyje. mam sie dobrze. lelus rowniec. tylko nosek ma zatkany. a leci z niego prawie nic. hmm to tez moze byc od zebow chyba
zakaszle, ale poki co jest ok
najwazniejsze, ze goraczka minela po 2 dniach uffff

mielismy weekend troche imprezowy. goscilismy sie od piatku.. hehe
najpierw urodzinki kumpeli
w sobote pierwsze urodzinki lelusia kumpelka hihi
adas sie zaprawil troche. wracalismy na nogach z wozkiem. siapil deszcza.. a ten patafian gubil droge i uwazal ze on wie lepiej hhee alez mnie wkurzal
troche sie posprzeczalismy pobilismy i dotarlismy hehe dzis rano mialam plan zgrywac obrazona
ale obudzil mnie z luzem i usmiechem i cholera.. zapomnialam hihih
ale potem przyznal mi racje.. wiec na moje wyszlo. ufff

wczoraj mielismy w domu odpoczywac. ale pojechalismy do kosciola
tak spotkalismy kilkoro znajomych i jedni nas zapprosili na kawke i ploty
wiec dotarlismy wreszcie do domu

od tego siedzenia z lelkiem w domu zajrzalam na ebaya i kupilam mu trzy swietne ubranka z nexta . kazde za grosze tzn 0.99 f. hehe ponoc stan idealny
w tym kurta kroj marynarki. jeansowa, ktora jako pierwsza dzis dotarla. normalnie swietna i jak nowa!!....

lelek dopiero zasnal uff
ale rozregulowal sie
po tych weekendowych szalenstwach poza domem


plus tego taki, ze odsypiamy do 9.30

LALA spoznione ale najlepsze zyczenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort:

kilolek swietnie uwiecznilas zabawy kubusia. sama radosc

Aga nie martw sie. czas szybko zleci w szpitalu, najwazniejsze to abys byla zdrowa i wiedziala co i jak. ja trzymam kciuki aby badania wyszly pozytywnie!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 lis 2008, 20:53

Czesc

jestem nie do zycia.
zaczela sie chyba era spania.
mega len i nic mi sie nie chce.
wybaczcie ze tak malutko zagladam :ico_sorki: :ico_sorki:

caluje mocno

buziaczki

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 lis 2008, 15:16

Ale malutko tu skrobałyście jak mnie nie było :ico_szoking:

Ale juz jestem po szpitalu z powrotem i bardzo się cieszę!!!!!!
W domu bajzel na maksa i od rana latałam ze szmatą w dłoni i ogarniałam to wszystko :ico_olaboga:
Ale na szczęście wieczorem idziemy na andrzejki więc sobie dychnę z leksza hi hi

Krótki opis co u mnie:
Więc tak:
Po całym tym pobycie w szpitalu i szeregu przeróżnych badań stwierdzono że mam migrenę z aurą i zespół bólowy korzeniowy szyjny (po wypadku). Poza tym za mało wapnia i magnezu w organizmie i muszę zdecydowanie więcej pić w ciągu dnia. Cholercia ale zabrzmiało hi hi pić oczywiście napojów niealkoholowych he he
Teraz przez parę miesięcy będę brać leki na stałe i leki doraźne w trakcie ataków blleeee
Najmniej przyjemnym badaniem było Echo serca przezprzełykowe :ico_chory:
Jak któraś z Was miała gastroskopię to wie o czym mówię, wpychają do gardła przewód z czujnikiem, grubości może męskiego kciuka :ico_szoking: Mimo, iż miałam dwa znieczulenia i udało im się wepchnąć mi to do gardła - badania nie dało się zrobić bo mój organizm wyrzucał ten przewód odruchem wymiotnym blleee i lekarz stwierdził, że to bezsensu mnie męczyć bo po mimo mojej świetnej współpracy organizm nie toleruje ciała obcego i już.
Także zrobił mi tylko echo zewnętrznie i wyszło idealnie.
Tak więc generalnie jestem zdrowa poza cholerną migreną :ico_zly:
A wyobraźcie sobie ze w szpitalu głowa bolała mnie tylko raz :ico_szoking:
Acha i co jeszcze - przy takich migrenach nie powinnam brać WOGÓLE środków antykoncepcyjnych hormonalnych bo w moim przypadku mogą doprowadzić do udaru!
Ja zbaraniałam nie wyobrażam sobie nie brać żadnych tabletek :ico_puknij: , więc po dłuższej dyskusji z panią neurolog stanęła na Cerazette które biorą, bo mają bardzo małą dawkę hormonu i jest to tylko jeden hormon - choć kazała mi to też skonsultować z ginekologiem! No masz babo placek!

Naoglądałam się tam chorych ludzi tyle ze na bardzo długo mi wystarczy. M.in. chłopak który brał sterydy na siłowni - płukali go trzy tygodnie kroplówkami, bo wytworzyła się mu jakąś narośl wodnista w głowie :ico_szoking: Narośl znikła a le miał dwa razy punkcję i wynik nie był zachwycający, niestety. Także ja moje dziecko przed sterydami na bank będę strzegła że ho ho
Później masę ludzi po udarach z niedowładami normalnie aż żal serce ściskał.

Lidziasc Foteczki super!!
I widzę ze już ciążowe lenistwo cię ogarnia i czas spania nadszedł hihi
A jak wogóle samopoczucie nudności, wymioty?????

Madziorka zdrówka dla Leonka :ico_buziaczki_big:
troche sie posprzeczalismy pobilismy i dotarlismy hehe dzis rano mialam plan zgrywac obrazona
O rajciu :-D :-D :ico_smiechbig:
No tak uśmiech wszystko rekompensuje hi hi

Poza tym Wojtuś bardzo się rozgadał przez ten czas co mnie nie było ale diabeł dalej w nim siedzi!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2008, 00:01

Aga dobrze ze juz jestes.. i ze nic powaznego sie u ciebie nie dzieje..


ja juz zapomnialam o tych sytuacjach ktore cytujesz z moich postow hehe przedawnione jak nic...
lelek ma sie swietnie
co prawda jeszcze pokaszluje.. ale tam ma pewnie byc hihi

jak tam nasza ciezarowka sie miewa? lidzia????

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 00:48

A my dzisiaj bylismy pierwszy raz u fryzjera :ico_brawa_01: troszkę szkoda tych naszych loczków, ale nic straconego - zabrałam na pamiątkę :ico_wstydzioch:

tak było przedtem
Obrazek
pierwszy raz u fryzjera
Obrazek
a tak jest teraz
Obrazek
Obrazek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2008, 15:24

kilolek, Ale dzielnie siedzial u fryzjera.brawoooooooooo sliczny chlopczyk :ico_brawa_01:

aga to dobrze ze wszystko dobrze :ico_sorki: napewno sie napatrzylas na chorych i czlowiek przez to taki zdolowany.
A ten terydziarz..ale checa,no ale wiadomo ze to nic dobrego nie jest a chlopy tego nie rozumieja.
Nam sie auto zepsulo i seba dzis pojechal po czesci ponad tysiac wyjdzie nas z naprawa :ico_zly: w sam raz przed swietai :ico_noniewiem:
dobrze ze prewzenty pokupowalam

a co do mojego samopoczucia to nawet spoko.nie narzekam tak bardzo ale kurcze sie przeziebilam i mnie kaszle jak niewiem :ico_noniewiem:
mleko z czosnkiem juz mi uszami wychodzi i dzis napewno sie nie tkne...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 17:17

Lidzia ja łykałam tabletki czosnkowe (głónie żeby nie śmierdziało) no i kupny syrop z cebuli

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

02 gru 2008, 12:21

Hej :-)

Kilolek Kubuś taki doroślejszy się zrobił po zmianie fryzury hihi Kolejny przystojniak nam rośnie :-D

Lidzia cieszę się ze się dobrze czujesz a co do kaszlu i typowych przeziębień to już taka pora teraz nastała, ze będę atakować nas wszelkie dolegliwości

U nas Wojtuś też choruje idę z nim dzisiaj do lekarza żeby go osłuchała pani doktor bo mi to na zapalenie krtani wygląda a syropy co mam w domu jakiś mierny skutek dają. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-07, 11:30 ]
Hejka :-D

Dzisiaj wracam z miłą wiadomoscią - moja bratowa wczoraj o 23.33 urodziła synka Jakuba Mikołaja 3200 g i 53 cm hihi Jak na Mikołajki przystało drugie imionko po świętym hihi
Miała dosyć ciężką przeprawę od 12.30 była pod kroplówką i rodziła w sumie 11 godzin :ico_szoking: (Wiem wiem, ze inne rodzą czasem dłużej tak jak bratowa? Małgorzatki) ale dla mnie to i tak sporo bo ja rodziłam tylko od podania kroplówki 4 godziny a ona w bólach 11 godzin i mały był bardzo wymęczony i dostał zaledwie 5 w Apgarze i do inkubatora go dali. Dzisiaj jeszcze nie dzwoniłam do niej niech wypocznie dziołuszka :-)
No ale bratanka już mam hihi :-D

Wczoraj również był dzień Mikołajkowy - dzieciaki dostały prezenty:
Wojtek - matę ze zwierzątkami (od teściów) i Kubusia Puchatka (od chrzestnego i Justyny), świetną bluzę od chrzestnej a od nas znikopis który jak zauważyłam ma największe branie u niego. Radzio dostał - GameBoya, grę Twister Moves i świetną koszulę ze sweterkiem taką elegantszą, no i do tego wszystkiego dostali masę!!!!!!!!!!!!!!!! słodyczy!!!!!!!!!!!!!!!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 gru 2008, 12:16

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi juz 3 miesiac wskoczy

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sorry ze was zanidbalam.ale ta choroba mnie zbila z nog i jakos malo na kompie siedzialam.

aga0406, wielkie gratulacje dla Bratówki

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość