Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 kwie 2010, 18:27

Sabcia nie tlumacz sie nie ma sensu, juz takie historie byly na forum wies szkoda nerwow. Przeciez wszystkie to czytalysmy :ico_szoking:
Ja tego nie skomentowalam, bo kolezanka strasznie wychwalala swojego meza czy tam partnera- to jest niewazne. A ja pamietam jak calkiem niedawno na innym zamknietym watku pisala jaki on jest beznadziejny, nie interesuje sie nimi a dzieckiem juz wogle. WIEC BEZ KOMENTARZA :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 kwie 2010, 18:31

Dzieki dziewczynki za poparcie - bo ja juz myslalam ze mi sie cos popieprzylo i moze uzytkownikow pomylilam ale potem stwierdzilam ze to jednak nie moja wina

Ona pisze do mnie z nazwy Emikaw bez cyferek bo zmienila dzisiaj Login takze chyba ja wywalili albo cos - zreszta napewno wpadnie dopisac pare swoich uwag

Isia - ale sie usmialam z tej reki heheheh

no nic ide wykapac mala i wracam do was :-D o ile jeszcze ktos bedzie

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 kwie 2010, 18:35

Sabcia, jakbys tak posłuchała przez 2 godziny nie było by ci smiesznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 kwie 2010, 18:54

isiawarszawa, po dwoch godz takiej gadki chyba bym jej drzwi pokazala heh

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 kwie 2010, 18:57

Isia - ale sie usmialam z tej reki heheheh
a tak wogóle dziewczyny nie wiedzą o co chodzi niech też sie pośmieją ;)
moja teściowa jest wkurzająca a najbardziej jak mowi do oliwi np. "o czyja to rączka, czyja to rączka, czyja to rączka, czyja to rączka, czyja to rączka..." i tak każde zdanie... jakbym zdartej płyty słuchała... i potrafi tak właśnie 2 godziny :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 kwie 2010, 19:13

Isia Hehe niezłą masz teściową. :)

Sabcia Ja tego posta nie czytałam, ani żadnego innego, bo mnie tydzień nie było. W ogóle nie wiem o co chodzi o jaką mamę itd. Ale pewnie był, skoro inne dziewczyny też tak mówią.

Kingusia wykąpana, śpi, teraz czas na obiad, sprzątanie, ogarnięcie się i zakupy. Na szczęście dziś teściowa przyjedzie pobawić małą, a my na zakupy. :)

[ Dodano: 2010-04-06, 19:15 ]
Isia nie zdziwie się jak Oliwka dla świętego spokoju za niedługo odpowie "moja", żeby tylko była cicho i wszyscy będą się dziwić, że ona mówi. :) Czasami z nerwów dzieją się różne rzeczy, człowiek swoje zdolności odkrywa. :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 kwie 2010, 19:17

My juz tez po kapieli - mala spi a ja patrze na TV2

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 kwie 2010, 19:53

witam wieczorkiem

Sabcia ja również potwierdzam, że widziałam tego posta, więc omamów nie masz :-D Super brat zTwojego synusia, widać, że kocha swoją siostrzyczkę :ico_brawa_01:

isia teściowa ma gadane ha ha ha ....


matikasia przez 3 miesiące z małą będzie moja mama, w sierpniu mam urlop, a od września żłobek. Mam nadzieję,że uda mi się odciągać taką ilość pokarmu żeby mrozić i że rano i po przyjściu z pracy będzie cycusiowanie, ale gdyby się nie udało, to zostaje nam tylko modyfikowane, którego moja zołziczka ostatnio nie lubi...a dokarmiałam ją jeszcze niedawno nutramigenem :ico_noniewiem: ale niedaleko pada jabłko od jabłoni...ja ponoć nie przepadałam za mlekiem, po piątym miesiacu butla była blee i mama musiała dawać mi kaszki, a od 10 miesiaca całkiem odrzuciłam mleko...teraz historia trochę się powtarza :ico_oczko: ale mama ma wprawę, więc da radę jak będzie się małą zajmować :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 kwie 2010, 20:01

Magda33, oj to Zosia bedzie tesknic za mamusia a o mamusi to juz nie wspomne :ico_noniewiem:

A synek kocha malaa nad zycie :-D nie jest zazdrosny i nic takiego, mam znajomych u ktorych bylismy ostatnio i ich corka ktora jest rok starsza od Adika powiedziala do mamy zeby oddala Nikoli mi bo ona jest zazdrosna i nie zyczy sobie zeby jej mama tulila czyjes dziecko :ico_olaboga:

Magdusia- a ja mam taka prosbe do Ciebie - wyslij nam foteczki maluchow w wozeczku chcialabym zobaczyc jak sie prezentuja chlopaki w maszynie :-D moga byc nawet starsze niekoniecznie terazniejsze

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 kwie 2010, 20:16

o mamusi to juz nie wspomne
nawet nie pytaj :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość