Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 wrz 2010, 19:50

tylko nie "jakas" :ico_sorki: najlepiej poradzic sie w aptece i nie robic nic na wlasna reke, chyba ze ma sie juz doswiadczenie z takimi wypadkami :ico_oczko:
Ja napisałam "jakąś",bo się właśnie na tym nie znam niestety i dlatego nie proponowałam żadnej konkretnej maści :ico_oczko:
Jedyne co mogę dodać to że jak Natka miała rączkę poparzoną to stosowaliśmy pantenol na początku,ale lekarz na wizycie zlecił nam maść argosulfan tylko to jest niestety na receptę
:-/
przy pierwszym dziecku na ogol chrzcza z zaznaczeniem, ze drugiego bez slubu koscielnego juz nie ochrzcza i na ogol odbywa sie rozmowa, tzn. ksiadz pyta dlaczego nie ma slubu koscielnego i zaleca jak najszybciej to nadrobic...
No tak samo mi teściowa mówiła.Tylko ja kościelnego ślubu nie zamierzam nigdy nadrabiać,bo mi na tym nie zależy,a jakby się w razie pojawiło drugie dziecko (choć nie planuję już więcej) to mamy tutaj w Łodzi takich braciszków którzy udzielają każdemu wszystkich sakramentów jeśli im wcześniej w jakimś kościele odmówili,więc ja się z księdzem kłócić nie będę.Jak powie nie to wstanę i wyjdę.
a mi sie kluska pochorowala.tzn katarek dostala. psikam jej sola i wit c daje. mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie :ico_chory: :ico_sorki:
Oby przesżło malutkiej jak najszybciej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 wrz 2010, 22:08

Ja napisałam "jakąś",bo się właśnie na tym nie znam niestety
to nie byla krytyka pod Twoim adresem, tylko wynik przeczytania slow: "Najczęściej popełnianym błędem jest stosowanie na poparzoną skórę wszelkiego rodzaju maści lub płynów oraz przekłuwanie pęcherzy." :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 wrz 2010, 08:19

hejka

ja sie tylko zamelduje ze zyje :ico_oczko:

wczoraj mialam pierwsze wyklady, synus zostal z tatusiem :-) calkiem dobrze sobie poradzili, pomijajac malego guza u Marcelka :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_oczko:

dzisiaj na 12 pierwsza jazda :-)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 09:37 przez leona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

21 wrz 2010, 09:20

geheimnis napisał/a:
Ja napisałam "jakąś",bo się właśnie na tym nie znam niestety
to nie byla krytyka pod Twoim adresem, tylko wynik przeczytania slow: "Najczęściej popełnianym błędem jest stosowanie na poparzoną skórę wszelkiego rodzaju maści lub płynów oraz przekłuwanie pęcherzy." :ico_oczko:
No ja wiem że to nie była krytyka :ico_haha_02: ,ja się tylko chciałam wytłumaczyć dlaczego właśnie użyłam słowa "jakaś" i już :-D
wczoraj mialam pierwsze wyglady, synus zostal z tatusiem :-)
No to super :ico_brawa_01: Obyś miała możliwość częstszych wypadów :ico_oczko:
Ja dziś mam popołudniu wizytę w tym SPA,zobaczymy co z tego będzie.
dzisiaj na 12 pierwsza jazda :-)
Powodzenia.

Po dzisiejszej nocy jestem wykończona psychicznie i fizycznie.Już maść na dziąsełka nie pomaga,poszedł w ruch nurofen dla dzieci.Mała się tak darła,nawet jak ja nosiłam prawie przez godzinę,uspokoiła się jak syrop zaczął działać,ale i tak cała przerwa w spaniu trwała 2 godziny. :ico_placzek: Ja już nie mam siły,oby ten ząbek w końcu się przebił bo zwariuję. :ico_olaboga:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 wrz 2010, 09:29

Po dzisiejszej nocy jestem wykończona psychicznie i fizycznie.Już maść na dziąsełka nie pomaga,poszedł w ruch nurofen dla dzieci.Mała się tak darła,nawet jak ja nosiłam prawie przez godzinę,uspokoiła się jak syrop zaczął działać,ale i tak cała przerwa w spaniu trwała 2 godziny. :ico_placzek: Ja już nie mam siły,oby ten ząbek w końcu się przebił bo zwariuję. :ico_olaboga:
na zęby to lepiej podać czopka paracetamol bo dużo szybciej ci zadziala i jest konkretnie przeciwbólowy :-)
ale nocy współczuje.. :( my ostatnio non stop mamy takie noce.. potrafie do małego wstawać co pół godziny doslownie :ico_szoking: :ico_szoking:

anusiek i jak dziś ręka?!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

21 wrz 2010, 09:50

na zęby to lepiej podać czopka paracetamol bo dużo szybciej ci zadziala i jest konkretnie przeciwbólowy :-)
ale nocy współczuje.. :( my ostatnio non stop mamy takie noce.. potrafie do małego wstawać co pół godziny doslownie :ico_szoking: :ico_szoking:
Oj to chyba kupię faktycznie te czopki,bo coś czuję że się przydać mogą.Moja Natka normalnie w nocy budziła się co godzinę-dwie ale teraz jak ten ząb się wyrzyna to co 30-60minut i już jak się obudzi to potrafi do dwóch godzin nie spać,a rano i tak o 6-7 wstaje :ico_szoking:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 wrz 2010, 10:01

dziewczyny wspolczuje nocek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby szybko te zabki powychodzily :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas na razie nie widac kolejnych :ico_oczko:

geheimnis, ale fajnie ci z tym SPA :ico_brawa_01: :-D

Marcel wlasnie zjadl miche owsianki i usypia w lozeczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 wrz 2010, 12:25

Witajcie

Byliśmy dziś u laryngologa, udało nam się trafić akurat pomiędzy pacjentami i nas pan doktor przyjął :ico_sorki: Okazało się, że Justynka ma zapalenia trąbki słuchowej i te leki które dostaliśmy od lekarza w ambulatorium, działały tylko przeciwbólowo, a nie likwidowały obrzęku który się zrobił. Niestety to zapalenie może mieć podłoże alergiczne i przy każdej kolejnej infekcji wirusowej gardła czy nosa będzie się odnawiało. Póki co mamy podawać zyrtec.
geheimnis, współczuję nocki i życzę by Natalce jak najszybciej te ząbki sie przebiły :ico_sorki:
leona, fajnie że tatuś sobie poradził :-) Trzymam kciuki z pierwszą jazdę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 wrz 2010, 12:34

bry :-)
dzisiaj na 12 pierwsza jazda
tzn., ze wlasnie siedzisz za kierownica :-)
dziś mam popołudniu wizytę w tym SPA,
milego relaksu :-D

geheimnis, mikusia, wspolczuje nocek, obyscie niedlugo mogly sie wyspac :ico_sorki:
przy każdej kolejnej infekcji wirusowej gardła czy nosa będzie się odnawiało
ojej :ico_olaboga: oby sie ta prognoza nie sprawdzila :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-21, 12:36 ]
czy Wam tez przy kazdym wyslaniu posta pokazuje "blad ogolny?" a czasem post wysylany jest podwojnie :ico_noniewiem: cos to jeszcze nie koniec usterek na forum...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 wrz 2010, 12:46

u nas goscie dopiero dzisiaj pojechali, wiec wesele trwolo 4 dni :-D nawet poprawiny poprawin byly :-D

mala ogolnie towarzyska nikogo sie nie bala, ale tylko gdy ja ja trzymalam, zaczepiala usmiechala sie a jak juz ktos ja wzial to krzyk :ico_oczko: no niekiedy dala sie ponosic przez panne mloda

zdjec sama jeszcze nie widzialam, nie wiem kiedy zgram od siory, moze dam jej plyte to ona mi zgra bo dzisiaj po pracy jestem umowiona z sasiadka i tez mi troche zejdzie, no i jakas zmeczona jestem, spac mi sie chce a na dodatek przeziebiona :ico_zly:

anusiek wspolczuje poparzenia, aby szybko sie zagoilo :ico_sorki: i nie trzymaj nas w niepewnosci i zrob test :-D

Shiva, to dobrze ze poszliście, chociaż wiesz co dziecku jest :ico_sorki: ]
czopka paracetamol
ja daje w syropie malej jakby co
czy Wam tez przy kazdym wyslaniu posta pokazuje "blad ogolny?"
dla mnie tez

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość