syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

22 wrz 2007, 21:05

witam
DELICJA bebilon pepti MCT to jest dodatkowo bo nicola miała zespół złego wchłaniania i dlatego piła mct to rozkładało tłuszcze i coś tam jescze ale sa różne jak Kasik pisała bebiko omneo nie zawiera wogóle mleka więc trzeba pogadac z lekarką i popróbować a z tymi lekarzami to kurna juz tak jest żeby trafić na takiego co leczy i ierze swoja pracę na serio to jest ciężko
KASIK jesteś naprawde bardzo dzielna trzymam za was kciuki wiem co czujesz jak z nicolka miałam problemy od początku i alergia i refluks nie jadła ,nie przybierała nam, na wadze ciągle po szpitalach różne badania i antybiotyki przez dwa i pół roku na okrągło masakra ale napewno będzie dobrze musi być wszystko sie unormuje dopóki nie dobierze się odpowiedniego mleka i diety troszkę czasu i bedzie ok nicolka też piła kilka mlek i na końcu bebilon pepti mct i było coraz lepiej.
MARTYNKA waży 6200 przybrała 400 przez niecały miesiąc ciesze się bo troszkę nadrobiła ale maruda z niej sie zrobiła bidulka sie męczy bo idzie ten drugi ząbek i widze że cierpi budzi mi sie co jakiś czas z płaczem i tak jakby wołała mama aż mi jej żal kupiłam super szczoteczkę do masażu dziaseł widze ze przynosi jej ulgę jak jej masuję zakłada się j n palec jest z silikonu z firmy campol super sprawa.

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

22 wrz 2007, 22:06

Ja sie melduje
Mamy okropną noc za sobą, cały tydzień był straszny ale dzis to gehenna pobudka co godzinke o 3 nad ranem obudzil sie na 2 godziny a o 7 postawił mnie Cyprianek na nogi. Teraz tez nie spi :ico_placzek: :ico_zly: A ja padam na twarz.
Caro dobrze że z nogą nic poważnego ja też jestem łamaga do potegi zawsze cała w siniakach chodze. A dlaczego tak czesto chodzicie do ortopedy?
Syla własnie mialam was pytac czy macie jakies szczoteczki dla maluszków musze koniecznie też taką kupic.
Delicja ślicznie razem wyglądacie

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 wrz 2007, 08:24

Dzień dobry

I ja się melduję. Od razu przepraszam, że nie odpiszę na posty. Boże aż mi wstyd :ico_wstydzioch: , przeczytałam wszystko ale za dużo tego na moją pustą łepetynę. Wybaczcie, ale jestem po prostu wyczerpana całym tygodniem. Talibek daje nam popalić równo. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy co. W nocy nie ma spania. Budzi się co godzinę albo 2 z wielkim bekiem. Nie wiem co jest :ico_olaboga: . W dzień zachowuje się w miarę. Tzn. płacze tylko jak jest śpiąca, ale to u nas normalka. Zawsze przed spaniem musi się namarudzić. Nie chce w ogóle jeść mleka. Co nie co possie cyca, a butle jest beee. Nie wiem może mleko zmienić? Jesteśmy już bezradni. Poprzedni tydzień to dla mnie tragedia. Co z tego, że Sławek śpi z nią jak ja i tak słyszę jak płacze w nocy, i chciał czy nie chciał muszę wstawać. Nie wiem co jest. Oczy ma zamknięte i placze. do pracy chodziłam pół przytomna. Po pracy wracałam padnięta, a tu niestety trzeba siedzieć z Talibkiem. I tak cały tydzień. W tym tygodniu mam drugie zmiany, nie wiem jak my to zrobimy, bo z kąpaniem Sławek sobie poradzi , ale problem jest taki, że Talib musi dostać potem cycusia, inaczej nie uśnie. Dziś spróbuje zadzwonić do mojej kierowniczki i zapytać czy mogłabym przychodzić na 13-stą, a schodzić o 20-ste. Jeśli się nie zgodzi to nie wiem chyba się zastrzelę. Dziewczyny czy wasze szkraby też tak dalej nie śpią w nocy? Bo jak to się nie zmieni to ja zwariuje :ico_olaboga: .
Nie pamiętam która z Was pytała o moją pracę, nie mam się czym chwalić ale pracuje właśnie tu: http://www.zmpierzchala.pl/

No i znowu się nawyżalam, aż mi głupio bo ostatnio to tylko potrafię się użalać nad sobą. No ale komu mam się wyżalać jak nie Wam. wiem że Wy kochane dziewczyny mnie zrozumiecie. Jak znajdę dziś troszkę czasu to odpisze na posty. Wybaczcie mi plisss :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 wrz 2007, 08:57

dzień dobry :-) kurcze dziewczyny, to ja chyba nie powinnam narzekać :ico_szoking: , chociaż dziś moja mała obudziła się wpół do 5 bo była głodna, zjadła i zasnęła do 8.Ale to dlatego, że po kąpieli mało zjadła.
Gabrysiu!!!!!!!!przecież po to tu jesteśmy, żeby Cię słuchać. Kiedy masz potrzebę śmiało mów, my wysłuchamy i coś może doradzimy. A jeśli chodzi o Oleńkę, może faktycznie idź z nią do lekarza, obejrzy ją, a Ty na pewno będziesz spokojniejsza.
dobra zmykam na śniadanie, zajrzę do was potem kochane papapa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 wrz 2007, 09:02

Gabrysiu u nas cały czas tragedia ze spaniem, też nie wiem co robić, chodzę nieprzytomna, a ty to jeszcze musisz do pracy iść :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ja myslę, że trzeba przeczekac, tylko ile to będzie trwało :ico_olaboga: :ico_olaboga: Dzisiaj budził się co 2 godziny, tak bym się chciała wyspać, tak przespać całą noc!!!!!
Ale i tak pewnie bym sie budziła z przyzwyczajenia!!!!!!! Z jedzeniem cały czas tak sobie, no może ciut lepiej, ale nie rewelacyjnie!!!!!!!!! Do tego oprócz wstawania jak on się budzi, to jeszcze wstaje żeby go przykrywać, bo się ciągle odkopuje :ico_olaboga: , chyba mu śpiworek kupię!!!!!!!!!!!
Trzymaj się kochana, ta praca Cię chyba wykończy, życie jest czasem takie niesprawiedliwe i do nonono! :ico_placzek:

Mordko dobrze że się odezwałaś, wracaj do nas szybko i brawa dla Kacperka za ząbek i siedzenie!!!!!!!!!!!!!

Syla dobrze,że Martynka lepiej przybiera, bo u nas to ostatnio nieciekawie, jak pisałam przez miesiąc przybrał 20g :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Justynat ja nie wim czemu tak często chodzimy do otopedy, za każdym razem jmówi że jest wszystko dobrze, ale musimy jeszcze przyjść :ico_olaboga: , mam nadzieję, że to będzie ostatni raz!!!!!!!!

Zyczę wszystkim udanej niedzieli i dużo słoneczka!!!!!!!!!!!!!

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

23 wrz 2007, 11:40

Witajcie w ciepla niedzielna jesien.
Gratuluje kolejnych zabków.
Gabrysiu mozemy podac sobie reke gdyz pracujemy w tej samej branzy nawet wiem gdzie ten zaklad sie znajduje bo czesto jezdzilam tamtedy do Deblina
Moje malenstwo tez nie spi w nocy budzi sie 3 razy a moze Olunia ma kolki i budzi sie z krzykiem to samo mialam jak pil bebilon w dzien ok a w nocy pobudka z krzykiem.Przeszlam na nan aktive i jest ok

Ktos pisal o mleku bebiko omeno mam puszke otwarta raz zrobilami mateusz mial odruch wymiotny

Narazie bo dzisiaj mam straszna jeke i nic nie pasuje

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 wrz 2007, 17:50

wiecie co dziewczyny????właśnie wróciłam ze spaceru i uzmysłowiłam sobie, że nie mam żadnej koleżanki, ani jednej, wszystkie się ode mnie poodwracały odkąd skończyłyśmy studia :( a chciałabym móc z kimś się spotkać pogadać :(, ciągle sama :( mąż w pracy a ja sama :( dobrze, że mam was bo chyba bym nonono dostała.
caro witaj w klubie. mojej Oli nie mogę przykryć jak nie śpi, bo za chwilę się i tak rozkopie. Muszę poczekać aż zaśnie. Ale ona robi jeszcze tak, że naciąga sobie koc na siebi, aż po czubek głowy, więc muszę jej wkładać pól koca pod tyłek, żeby nie ciągnęła.
ciastka mi się chce

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

23 wrz 2007, 20:57

Dobry wieczór :-)
Widze że nie tylko ja mam problem ze snem swojego dzieciatka, chociaz musze go pochwalic bo wczoraj zasnął o 23 i spał aż do 3.30(tylko jedzonko) a pózniej do 7.30 i ja sie w końcu wyspałam i on :ico_brawa_01:
Gabrysiu współczuje Tobie całym sercem, tak mi Was szkoda. Facet jest okropny!! Jak coś jemu nie bedzie pasowac to powiedz że wpadna Twoje kolezanki z TT z dziecmi i wtedy pożałuje :514: :wpale: :ico_nerwusek:

My dzisiaj ponad 3 godziny na spacerku byliśmy bo w Szczecinie piekna pogoda była aż mnie nogi bola :ico_wstydzioch:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 wrz 2007, 21:37

Hej dziewczyny :)
Ja tylko dosłownie na minutkę powiedzieć wam kochane, że u nas wszystko ok i że nie będzie mnie przez kilka dni z wami. Jutro zaczynam to szkolenie i nie będę miała czasu poklikać. Weekend minął u nas ok, chociaż mąż mnie wkurza, kurde marudny taki, że szok o byle co się czepia ... :ico_zly: Czasem po prostu trzeba by go było :wpale:
Dobra zamykam i przepraszam, że nie odp na posty, obiecuję że się poprawię.
Pozdrawiam i całuję wszystkie dzieciaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 wrz 2007, 21:39

a ja robie konfiturki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość