patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2011, 13:29

hej

Martusia30, zdrowka dla calej Waszej gromadki

ja po gesller ogladalam "o seksie z rodzicami" o amerykanskich nastolatkach i ich podejsciu. Troche smieszne ale tez troche wstrzasajace. Jak pewien 18 latek przy swoich rodzicach mowil seksuologowi ze jak widzi kobiete to inne okreslenia jak suczka, dziwka itp nie przychodza mu do glowy. Ta mama az miala lzy w oczach.

Wlasnie rozmawialam ze swoja mama i Filip jak zasnal przed ta 21 to obudzil sie po 7. Jak zwykle odstawil cyrk przy kaszy wiec moja mama dosypala do niej lyzeczke budyniu waniliowego i co moje dziecko na to? Darlo sie o dokladke. W sumie kaszy z budyniem na wieczor wypil prawie 300 ml :ico_szoking: a i ostatnio obowiazkowa jest tez kromeczka chleba z maslem wiec nastepne karmienie bylo 7.20 rano pozniej pobawil sie do 8.30 zasnal i wstal po 10 :ico_szoking: On tak sie zawsze zachowuje u tych babc ze ja pozniej mysle ze ciagle cos robie nie tak ze w domu taki niespokojny i placzliwy :ico_placzek:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 lis 2011, 13:36

Martusia30, zdrowka dla calej Waszej gromadki
Dziękuje
Jak zwykle odstawil cyrk przy kaszy wiec moja mama dosypala do niej lyzeczke budyniu waniliowego i co moje dziecko na to? Darlo sie o dokladke. W sumie kaszy z budyniem na wieczor wypil prawie 300 ml :ico_szoking: a i ostatnio obowiazkowa jest tez kromeczka chleba z maslem
Ale chłop głodny a ile wąży jeśli można zapytać ?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 13:38

Martusia30 może i faktycznie dobrze,że zasnęłaś :ico_oczko: ja byłam uparta i musiałam obejrzeć do końca :-D
ja po gesller ogladalam "o seksie z rodzicami" o amerykanskich nastolatkach i ich podejsciu. Troche smieszne ale tez troche wstrzasajace. Jak pewien 18 latek przy swoich rodzicach mowil seksuologowi ze jak widzi kobiete to inne okreslenia jak suczka, dziwka itp nie przychodza mu do glowy. Ta mama az miala lzy w oczach.
też to czasem oglądam
matka pewnie bardzo zdziwiona takim podejściem syna,jak to zwykle bywa,tylko gdzie była wcześniej jak dojrzewał :ico_noniewiem:

patrycja_g, no to ładnie Filipek pospał u babci :ico_brawa_01: na pewno nic źle nie robisz,tylko akurat albo one trafiają na jego dobry dzień albo zmiana otoczenia też inaczej na niego wpływa :ico_sorki: z tym budyniem to nieźle,ale to z butelki czy z miseczki?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2011, 13:40

Ale chłop głodny a ile wąży jeśli można zapytać ?
no wlasnie nie az tak duzo bo 7400 kg przy 68 cm dlugosci. Ale on juz sobie tak wyregulowal ze wiecej niz 4 konkretnych posilkow nie zje w dzien a w miedzy czasie jakiegos flipsa czy skorke z chleba pozuje. Ewentualnie pol sloiczka owocow dodatkowo ale nic wiecej nie chce

[ Dodano: 11-11-2011, 12:43 ]
z tym budyniem to nieźle,ale to z butelki czy z miseczki?
do tej kaszy w butelce dosypala malutka lyzeczke z przegotowanym na wodzie budyniem. Widocznie na tyle zmienilo to smak ze mama mowi jak sie dossal to w 10 min nie bylo tych 150 ml w butli a on plakal dorobila drugie tyle i zniknelo wszystko a dziecko zasnelo

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 lis 2011, 13:50

Martusia30 może i faktycznie dobrze,że zasnęłaś :ico_oczko: ja byłam uparta i musiałam obejrzeć do końca :-D[/quote]
Ja po prostu zbyt sobie takie filmy przybieram do siebie i za bardzo przeżywam ,ze tak faktycznie może być ,,,wyobrażnia działa
no wlasnie nie az tak duzo bo 7400 kg przy 68 cm dlugosci. Ale on juz sobie tak wyregulowal ze wiecej niz 4 konkretnych posilkow nie zje w dzien a w miedzy czasie jakiegos flipsa czy skorke z chleba pozuje. Ewentualnie pol sloiczka owocow dodatkowo ale nic wiecej nie chce
to faktycznie nie taki grubasek ale chyba potrzebuje treściwiej zjeśc i tyle

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2011, 13:58

to faktycznie nie taki grubasek ale chyba potrzebuje treściwiej zjeśc i tyle
tak, chyba tak bo najlepiej dotychczas smakowala mu kielbasa na goraco jedzona z tata :ico_haha_01: a to na pewno bylo tresciwe. Na ile w mieso a na ile w smieci nie chce juz wiedziec ale on naprawde je spore te posilki i wlasciwie wszystko ale od kiedy proboje i poznaje, mleko i kaszka bezglutenowa poszly calkiem w odstawke.

Przedwczoraj moja mama ugotowala mu zupke z mintajem i dala mi w takim 0,5 l sloiczku. Myslalam ze bedzie na 2 dni i wiecie ile zostawil wczoraj z tego sloika? Jak bylo 2 lyzeczki to wszystko. A ja zachwycona bylam ze on kupne sloiczki 190 g zjada cale :ico_olaboga:

Korzystam ze moich panow nie ma i robie generalne porzadki. Ale juz sie zmeczylam a na dodatek tabletka daje o sobie znac wiec chyba reszte zostawie na godziny po seansie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 15:06

patrycja_g, musisz sama mu gotować :-D :-D a Filip tylko 300 g cięższy od Milenki :ico_oczko:


kilka fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

komputerowiec :-D
Obrazek

Obrazek

a tu dzisiejsza zupka mleczna na talerzu dla dorosłych i co zostało,tak jej dziś obiadek smakował
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

11 lis 2011, 15:09

Hej Dziewczynki
Ale mnie kręgosłup boli :ico_placzek: nie wiem od czego... dziś mało co robiłam jedynie to sporo przy kuchni stałam...
Mój mały zaczyna już jeść więcej... już po 150-170 ml na raz a zawsze 100 wypijał i już nie chciał... jestem z niego dumna :-D
Ciekawe ile waży bo dziś go zmierzyłam i wyszło 76 cm... ubranka 80 są na styk :-D z czapeczką miałam problem bo łebek ma już duży- 47 cm obwodu :ico_szoking:
Patrycja Igor też kiełbaskę próbował :-D zabrał Tacie z ręki i do buzi :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2011, 15:15

aniawlkp86, super fotki :-) Filip to tak wali w klawiature ze jeden klawisz nam wylecial i nie wiemy gdzie jest :ico_haha_01:
Chcialam tylko zebys zobaczyla czy sie otwiera bo wczoraj R wrzucil ten film a mi sie dzis nie chce w domu otworzyc. Nie wiem dlaczego
Ladnie zupka poszla :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, ladnie chlopak je :ico_oczko: ale ja mysle ze jeddnak ta kielbasa lepsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 15:20

Mariola_Larose, fajnie,że Igorek tak zaczął jeść :ico_brawa_01:

patrycja_g dzieki :-) moja dopiero dzisiaj chciała zobaczyć co ja robię na lapku ale walić nie waliła jeszcze :-D film się otwiera normalnie,fajnie tak leciał :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość