misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 21:15

Weszłam na chwilke bo dziś znowu mamy gości,mąz jeszcze sie rozkręcił i umył te okna biedny a mamy ich w pokoju 14! bo sa podwójne to na dodatek wyprał firany i popowieszał a na koniec poprosiłam męża aby mnie ogolił bo ja juz niestety nie daje rady :ico_noniewiem: i taki wstyd :ico_noniewiem: No głupio mi było,ale co zrobić i tak fajnie wkońcu nastało,ze było małe co nieco :-D A teraz boli mnie żołądek bo zjadłam zupe pomidorową ehh :ico_noniewiem:


tibby zakuki udane,ciesze się ciuszek rewelacja,zresztą masz gust kobietko ! :ico_haha_02:
małe nieporozumienie
Noo to żeśmy sie nie zrozumiały nic nie szkodzi,zdaża się teraz rozumiem :ico_oczko:
jestem nie do życia, wszystko mnie wkurza,ciągle coś boli, i chodzę nerwowa
tez tak mam bardzo częśto kochana uroki ciąży :ico_sorki:
Małgorzatka Mnie osobiście to Olga podoba jesli juz miałabym wybierać,a dla chłopca sama bym miała dylemat :ico_noniewiem: Ja miałam dać synkowi na imię Kacper :-) Ale Szxymek jest bardzo ładne :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 21:51

.
malgorzatka moze i bym wziela jakas tabletke ale sama nawet nie wiem jaka mogla bym wziasc na tego typu bol :ico_noniewiem:
Na takie nerwobóle (bo tak mi się wydaje, że to jakiś postrzał, zawianie) łopatki, dobrym rozwiązaniem dla ciężarnej jest paracetamol. Pisze tam, że m.in. na "bóle mięśniowe i stawowe".

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 14:53

.
malgorzatka moze i bym wziela jakas tabletke ale sama nawet nie wiem jaka mogla bym wziasc na tego typu bol :ico_noniewiem:
Na takie nerwobóle (bo tak mi się wydaje, że to jakiś postrzał, zawianie) łopatki, dobrym rozwiązaniem dla ciężarnej jest paracetamol. Pisze tam, że m.in. na "bóle mięśniowe i stawowe".
dzieki :-) ja jeszcze spytam w razie czego mojego gina czy moge to brac jakby mnie jeszcze raz tak bolalo. dzisiaj juz mnie nie boli choc tyle dobrze :ico_sorki:

stawiam dzis moje drogie :ico_tort: za 31 tydz. :-D
jutro juz zaczniemy 32 tc jejjjj ale leci :ico_szoking:


maz w pracy a ja siedze i sie nudze juz a ledwo co wyszedl do pracy :ico_noniewiem: ehhh nie lubie sama siedziec bo jakos tak smutno i pusto jak go nie ma... na polu szaro buro i w dodatku bardzo zimno brrrrr ....

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 15:56

hej,hej :-)

Jak wam kochane dzień mija?
Ja już po spacerku sąsiadka mnie wyciągneła i poszłysmy nad odre tak jak i wczoraj,bardzo wiało więc byłysmy tylko godzinke,ale sie dotleniłysmy :-) mąż nadal podziebiony jest,więc dzis spałam w drugim pokoju,ale nie jakoś mocno mam nadzieje,ze nie podłapie od niego :ico_noniewiem:

I stawiam za skończony 29tc :ico_tort:

Monika za 31tc :ico_brawa_01: leci ,leci kochana jeszcze troszke i bedziemy swiętować narodziny synka :-D
Dobrze,ze dzis nic cię nie boli :ico_sorki:


Oki ide sie położyc bo faktycznie jak mniej sie nadwyrężam to mniej o wiele mam tych skurczy wczoraj chyba tylko dwa :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 16:01

.Witam,
Ja walcze z katarem, jutro pojde z Szymkiem do kontroli, bo ten jego kaszel mi sie nie podoba, a ten antybiotyk to chyba jaks slajby,,
Monika za 31tc :ico_brawa_01: ,też już bym chciał ten tc,
co do paracetamolu to on jest bezpieczny w ciazy, mi gin kazal brac na bol glowy,ale ja tez jestem przeciwniczka tabletek, chyba,ze bol jest nie do wytrzymania to wtedy wezme,
My po obiadku leniuchujemy, nudy na maksa, zaraz sobie zrobie herbatke i placek ukroje :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 16:05

Misia za 29tc :ico_brawa_01: i zdrowka dla meza

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 16:16

Witajcie
Ja dzisiaj ledwo zyje po wczorajszym sprzataniu. Jednak warto bylo.
Monika Kochana mojego meza tez nie ma. Wlasciwie to mijamy sie ciagle. On wraca ja spie, on spi ja wychodze. W weekendy prawie zawsze pracuje I to dwie zmiany. Tyle tylko, ze z Oli zajeta Jestem. W pierwszej ciazy bylam wiecznie sama. Zero rodziny I znajomych. Moze jakas dobra ksiazka? Ja jak zaczne czytac to skonczyc nie moge. Jak mam czas I sily to gotuje albo pieke.
Tibby sliczne te ubranka polujesz.
Monis super, ze masz energie na spacery. Ja dzisiaj nie wychodze, a szkoda bo slonko swieci.
3majcie sie

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 16:19

Dziewczyny gratuluje kolejnych tygodni ciazy.
U nas tylko paracetamol I to na wszystko zalecaja.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 mar 2013, 16:34

Witam się w niedzielę. Dopiero teraz, bo wcześniej mąż okupował kompa, zaś młody oglądał bajki na YT, obiad i dopiero teraz, kiedy chłopy wybyły na piłkę mogę usiąśc.

Poza tym dopołudnia ogarnialiśmy szafę chłopaków! Dwa kartony po Tobiku do wyniesienia. Ale w zamian 2 kartony (różnego rozmiaru ciuszków weszły dla Tomcia). Mam jedną półkę tak zawaloną, że szok! Na szczęcie jest tam masa ciuszków w rozm 56-68 więc będzie na jakiś dłuższy czas. Ale czuję, że w piwnicy jeszcze nie jeden karton na nas czeka. Szczęście, że te kombinezony co Tobiko miał na początku ,możemy sobie darowac teraz latem, więc miejsce zaoszczędzone :P

monika, już 31tc! WOOOW! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cholernie wielkie brawa. Jeszcze 6tc i ciąża donoszona i dzidzia bezpieczna!

Misia, również dla ciebie brawa! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też pędzisz do mety jak szalona.

Gosiu, jeśli mam byc szczera, to Hania i Jola to moje typy wśród tych które podałaś. A dla chłopca... hm, sama nie wiem. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

03 mar 2013, 17:19

MalgorzataAntoni przepiekne imie. Sama nad nim myslalam.
Mi sie podoba Hannah,ale jak bedzie dziewczynka to pewnie Eliza. Zawsze marzylam o Elizie.
Wlasnie wybywamy na dwor sie dotlenic. Wreszcie sie zmobilizowalam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość