Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

31 sty 2011, 21:25

b@sia, a może nie będzie opóźnień, najlepiej jak tak bierze nagle, kiedy się tego nie spodziewamy, najgorzej jak się czeka i czeka...
No wiem wlasnie, moze tez dlatego tak pochodze, ze jak przenosze to i tak moze mnie zdziwic, ze nie tydzien tylko 5 dni :ico_brawa_01:
A u nas KTG tez nie robia wczesniej podczas wizyt, dopiero w szpitalu przy porodzie, monitoruja wtedy wiecej w sumie niz w Polskich szpitalach podczas porodu, ale ja jakoś nie mogłam wyleżeć na plecach, bo mnie od razu słabiło no i krzyz nawalał strasznie.
Oliwka dzisiaj tak się wyszalała, że normalnie padła od razu w samochodzie. Teraz zjedlismy gofry i w ogole chyba uszczesliwilismy nasze dziecko od stop do glow :-D - czasem mozna tak zaszalec, a co tam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 sty 2011, 23:17

Tak tak krzyżykowym
a skąd masz wzory? Sama rysujesz, czy z jakichś gazetek... moze i ja w końcu znajdę czas, to bym mogła uli do pokoju taki obrazeczek zrobić...
czasem mozna tak zaszalec, a co tam :ico_oczko:
pewnie że można, a dzieci są takie szczęśliwe wtedy :-)
Tynusz, jak samopoczucie, przeszła Ci wściekłość na męża?

Ja już wykąpana, czekam na mężula aż z pracy wróci i idę spać, no chyba że sobie jeszcze coś obejrzymy :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sty 2011, 23:24

przeszła Ci wściekłość na męża?
tak :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

31 sty 2011, 23:36

Tynusz dobrze ,że Ci przeszło nie ma sensu długo się na siebie złościć :-D

pinko wzory szukam w necie albo z gazetek ,które sobie tu kupię sama nie rysuję bo za leniwa jestem na takie rzeczy hehe czasem tylko sobie przerobię ewentualnie .Nawyszywałam się teraz idę lulu jak skończę to wam pokażę

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sty 2011, 23:44

dobrze ,że Ci przeszło nie ma sensu długo się na siebie złościć :-D
wez i sie kochana nie zlosc- on pali papierosy jak smok, a jak ja chce sobie np kupic buty - 22 zl to tak mowi np - a malo masz tych butow ?...
zeby, miala duzo to ok a ja mam cale nic ... no ale chlop to chlop :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:07

hej dziewczyny :-) my w weekend pojechaliśmy do moich rodziców po wózek, Ola nie chciała wracać, płakała bardzo, że chce zostać u babci :-)
a dziś wzięłyśmy się za jego pranie, dobrze, że Ola mi pomogła, bo chyba bym padła. Umordowałyśmy się obie bardzo :ico_olaboga:

Tynusz1, wszytskiego najlepszego z okazji urodzin. Rozumiem Cię mój mąż też palił bardzo, kurcze ja nigdy papierosa w ustach nie miałam i dziwię się tym wszystkim palaczom jak im nie szkoda wydawać pieniędzy na to świństwo. Mój ograniczył, tzn. twierdzi, że rzucił, faktycznie nic nie czuję od niego, ale czyżby mu tak łątwo poszło???? :ico_oczko: a teściowa pali jak smok, narzeka, że nie ma pieniędzy, ale niedawno się przyznała, że wydaje 300 zł w miesiącu na papierosy :ico_szoking: :ico_puknij:
A M. też mi czasem wypomina jak sobie coś kupię, ja kocham kosmetyki, ale jak sobie kupię kosmetyka to nie za 5 zł tylko za 50 :ico_oczko: to M. czasem się łąpie za głowę :-D a co mi tam, kobieta musi kupić coś dla swojej urody :ico_oczko:
A u nas KTG tez nie robia wczesniej podczas wizyt, dopiero w szpitalu przy porodzie,
u nas w szpitalu też. I jak podłączą, to nie wiedzą kiedy odłączyć :ico_noniewiem:

pinko, gratulacje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-01-31, 23:09 ]
AniaZaba, wózeczek fajny, ja zastanawiałąm się nad tą spacerówką jak kupowałam dla Oli, ale nie wiedziałam, że jest też wersja głeboka

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 lut 2011, 00:30

hej

ja dziś po wizycie, wszytko ok jest z dzidzia i ze mną, mocz super, cisnienie super, waga super , serduszko bije jak szalone, Nell leży już mocno główką w dole, że aż na wyykresie macica nic nie podrosła, bo jak ona zeszla niżej to i brzuch się obniżył, więc jest już tak ustawiona głowa, że już się nie odkręci :-D

ja dziś czasu nie mialam czytac boczytałam o przedszkolach itp bo zaraz trzeba podanie wypełniac :-)

tak poza tym to czuję się super na siłach :-D mam dużo energii :-D
fakt nudnosci z rana są i do wc biegam z 5 razy dziennie z kupą , ale i tak humor dopisuje :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:32

a dziś po wizycie, wszytko ok jest z dzidzia i ze mną, mocz super, cisnienie super, waga super , serduszko bije jak szalone,
:ico_brawa_01:

a mój mały chyba nadal nie odwrócony, bo go czuję zawsze rónocześnie i na dole i na górze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 lut 2011, 01:14

blanka ja też czuję na gole i u góry. U góry to tak bardziej z boku, no i zdecydowanie częściej i mocniej niż u dołu, chociaż jak się mała cała przeciąga to nie wiem gdzie mięśnie zaciskać :-D , czy chroniące żebra czy te podtrzymujące pęcherz :ico_oczko:
Dzisiaj w one born every minute rodziła Polka :-D , urodziła naturalnie zdrowego pięknego synka :ico_brawa_01: fajnie tak w angielskiej telewizji kogoś rodzimego zobaczyć :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-01, 00:16 ]
22 zl to tak mowi np - a malo masz tych butow ?
Stara prawda, niestety często kłótnie wynikają na tle pieniędzy, skąd ja to znam :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lut 2011, 02:32

no to dziewczynki mamy 1 luty :D pora powoli na Nas :-D
:ico_sorki: dla Nas kazdej kciuki za malo bolesne rozwiazania i zdrowka dla Naszych pociech :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość