Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 09:45

moj skarb obudzil sie juz ale pospala 20 min

Ania no co ty mrozno??

[ Dodano: 2007-03-28 ]
a Jola to chyba do sklepu poszla po to sniadanie ze jej tak dlugo nie ma

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 09:54

dzisiaj chyba zupke grzybową zrobie, co prawda nie jadam ale mąż bardzo lubi a mam tyle grzybów suszonych,że trzeba zużyć na coś, a zaraz będą swieże w lesie.

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Jola pewnie jeszcze kawencje spija, a wogóle świetne zdjęcie Huberta całego w kropach , uśmialiśmy się z Pawłem moim, bedzie dzieciak miał pamiatkę.

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

28 mar 2007, 09:58

Maritko-ależ ci zazdroszczę podjęcia decyzji!!! Ja się ciągle miotam, do tej pracy i tak nie wrócę, może powinnam chwilkę posiedzieć na wychowawczym, urodzić drugie idopiero iść do pracy. A tak to zacznę gdzieś pracować, i znowu zwieję na macierzyński... a tak w ogóle, to chcielibyśmy trójkę, więc muszę się sprężać... oj, ciężko jest.

Tak czytam o tych ubrankach i się zastanawiam, czy żadna z Was nie używa już śpiochów?

Witaminko - twój mąż na zakupy jeździ - mój, sam jeździ baaardzo niechętnie...

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 09:58

Kurcze suwaczek mi nie chodzi

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Dzisiaj czeklam na fotelik ma przyjść, już 10 dni czekam ciągle piszą że pomylili adres albo nie tu wysłali już mnie wkurzają wczoraj pan zadzwonił że dzisiaj będzie jak nie przywiozą to rezygnuje i już , normalnie jaja sobie robią.

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Kasiula mój mąż też mówi zawsze że trojeczke by chciał, ja zawsze mu mówiłam, że zobaczymy jak będzie pomagał mi przy 1 to będzie trójka( i ukręciłam bata na siebie bo pomaga bardzo dużo). A tak poważnie to myśle że od pażdziernika zaczne się starac bo latka lecą im szybciej tym lepiej. No ale tylko dwójke chce , a męża jakoś przekręce na 2.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 10:05

Kasiula ja dostalam mnustwo dresikow i spodenek zwyklych i ogrodniczek ,sama kupilam 3 sukienki a ze spiochow Ola wyrosla wiec nie chodzi :-) mamy tyko 2 komplety i jeden pajac do spania

a ona tak fajnie wyglada w rajstopkach ,takie slodkie nozki ma wtedy

[ Dodano: 2007-03-28 ]
no to sie dziewczynki spieszcie bo to wcale nie tak latwo

a pewnie bedzie tak ze jak ktoras nie chce teraz to zajdzie :ico_ciezarowka:

naprzyklad ja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
jak myjecie buzie przegotowana woda bez mydelka ???

bo ja wlasnie tak i nie wiem do kiedy zeby nie wychowac sobie alergika

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 mar 2007, 10:13

witam,witam drogie kolezanki :ico_haha_02: mala w koncu zasnela wiec wpadlam sie przywitac :-D Ja na spacer ubieram malej tylko body ,cienka bluzeczke,welurowy dresik i cienka kurteczke ktora kupilam ostatnio za jedyne 45 zl!!!normalnie jest taka sliczna zemusiallm ja kupic jak zrobie zdjecie to wkleje i sie pochwale zakupem.Wszadzilam dzis mala do nowo kupionego fotelika i siedzial w nim 40min!!bylam az w szoku nawet dalam rade posprztac lazienke :ico_szoking: do tej pory w to nie wierze,jednak bylo warto kupic ten fotelik.Iwcia 33, MAMY MALUCHY Z TEGO SAMEGO DNIA TYLE TYLKO ZE TWOJ bARTOSZEK JEST STARSZY O 11H I 55 MIN :ico_brawa_01: Witaminka25, co z tym naszym spacerkiem??dobra koncze bo sie troche rozpisalam,ide wlanac make-up i wypic kawke i smigamy na spacerek.Milego i slonecznego dzionka zycze,wpadne wieczorkiem pa,pa.

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 10:15

ja myje normalną wodą z kranu, niech sie przyzwyczaja

[ Dodano: 2007-03-28 ]
eh ja bym chciała dopiero w pazdzierniku teraz nie mile widziana wpadka hehe, bo marzy mi sie leżenie na plaży w tym roku a nie szukanie cienia z brzuchem.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 mar 2007, 10:18

czesc

Aniu- ja dawałam Kornelkowi 2 tygodnie jarzynowa,(marchewka, ziemnikj,pietrucha-gerbera)potem przez trzy dni dostawał jarzynową z selerem oprócz tego bobo fruta jabł.-marchw. i zrobiłym mu sie czerwone policzki potem zbledły dałam mu jarzynowa ta co zwykle i dynie z ziemniakami i znowu czerwony na buzi teraz trzy dni jadł tylko mleko a policzki i tak jeszcze nie doszły do siebie sa takie żółte i szorstkie toche a wieczorem robia sie lekko czerwone, bierze wapno moze zniknie to uczulenie tylko nie wiem teraz jaka zupe mu zaczac dawac :ico_szoking: ale sie rozpisałam wybacz :ico_sorki:

Jola- :ico_brawa_01: dla Hubcia za nocke

Kurteczki tez jeszcze nie kupiłam, teściowa dzwoniła,ze jakas kupi, mam nadzieje ze ładna, a buciki moja mama przywozła 12 i sa akurat,oj mały bedzie miał kopytko :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Mosob- ja myję przegotowana wodąoj ide bo płakusia

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

28 mar 2007, 10:26

Cześć dziewczynki!
Długo się nie pokazywałam . Nie miałam kompa przez pewien czas, później nie mogłam was znaleźć w końcu dostałam adres gdzie jesteście to znowu nie mogłam się zalogować. I tu serdeczne podziękowania dla Sosny która mi pomogła .
Skoro już umiem tu zaglądać to będę częściej się pokazywać. :-D
A teraz zmykam bo Jagoda śpi już chwilkę więc zadużo czasu mi nie zostało na jakieś małe sprzątanko. Buziaczki!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 mar 2007, 10:28

:ico_brawa_01: :064: :one: :ico_urodzinki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość