Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 mar 2008, 20:33

Marta26 pisze:Czy przy normalnym usg po brzuchu on widzi szyjke?


Widzi :ico_oczko: (ostatnio miałam tylko przez brzuch i widac było) , jak jest wszystko ok. to nie ma potrzeby robic dodatkowo przez pochwę.

A ja jeszcze dziś słuchałam serduszka dzidzi :-) (gin. zaopatrzyła się w nowy sprzęt, który nie trzeszczy tak jak poprzedni) więc dokładnie słyszałam bijące serducho mojego maleństwa :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2008, 20:35

NOWA, ja ostatnio na wizycie słyszałam tez bez trzeszczen bo dzidzi chyba spało i jak sie nie ruszało to nie było zakłócen, super sprawa, nie? :ico_brawa_01:
a to fajnie że widzi szyjke, to w czwartek mi od razu ten koles skontroluje :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-03, 19:37 ]
w ogóle to widze że zaczynamy te bardziej zaawansowane tygodnie to zaraz szyjki szleja ,coś sie dzieje i w ogłóle- nie tylko na naszym forum ale wsród kolezanek :ico_ciezarowka: z "reala" też :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-03, 19:40 ]
a zapomniałam wam napisać jakiego sie stracha najadłam w sobote, wieczorkiem sobie leżę no i mnie tak jakos stopa swedzi, podrapałam a ta jeszcze bardziej no i tak aż usnęłam. w niedziele druga mnie swedziała a dziś dłon w ciągu dnia. już oczywiscie spadło na mnie widmo cholestazy i postanowiłam poczytać trochę o tym jak sie odzywiac żeby wątroby nie obciążać bo nie chce żeby mi sie to cholerstwo przyplątało :ico_placzek: :ico_olaboga: na razie odpukać nic juz nie swedzi. Czytałam że niby to dziadostwo ujawnia sie w III trymestrze ale czasem potrafi w 24-25 tyg. też. oby moje swedzenie było tylko fałszywym alarmem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 mar 2008, 20:45

Marta tylko nie panikój :ico_nienie: czasami nadmiar wiedzy, jest gorszy od niewiedzy

[ Dodano: 2008-03-03, 19:48 ]
Marta26 pisze:w ogóle to widze że zaczynamy te bardziej zaawansowane tygodnie to zaraz szyjki szleja ,coś sie dzieje i w ogłóle


No niestety taka kolej rzeczy :ico_olaboga: , oby udało sie nam przetrwac szczęsliwie i donosic nasze dzieciaczki bez problemów

[ Dodano: 2008-03-03, 19:55 ]
Dobra zmykam,m. poszedł na chwile do rodziców i zaraz wróci, pasuje z nim pomieszkac :-)
Życzę Wam spokojnej nocki

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 00:41

NOWA, współczuję :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: , obyś tylko dobrze donosiła do końca dzidzie.

Ja zrobiłam nowy wpis na bloga, tam są zdjęcia z naszego spacerku nad morzem, zapraszam do obejrzenia, bo już nie będę tu zaśmiecać tt skoro na blogu wszystko jest.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 mar 2008, 09:00

Hej dziewczynki, za mną najgorsza noc jaką do tej pory miałam będąc w ciąży. Co chwila sie budziłam bo coś mnie bolało i musiałam zmienić bok, o 4 nad ranem tak bolały mnie żebra po prawej stronie, że nie mogłam leżeć w żadnej pozycji, chodzenie też nie pomogło, poza tym zorientowałam się, że na prześcieradle znajduje się wielka mokra plama i co się okazało, to ja tzn moje MLEKO!!!! Szok :ico_szoking: A. się śmieje że mnie pod dojarkę podłączy :-) A tak na serio to chyba zaopatrzę się już we wkładki laktacyjne :ico_noniewiem: Jak sądzicie?

Nowa nie stresuje sie teraz, bo to ważne i nie napisałaś wczoraj czy jesteś na L4 czy pracujesz, ja Ci to mówię wszystko będzie w porządku, a czy ja Was kiedyś oszukałam ??
Więc możesz mi wierzyć.

Siunia super zdjęcia i w ogóle wycieczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze że chociaż na 2 zdjęciach sie pokazałaś, bo na blogu, to Ciebie wcale nie widać, jakby Milanek sam sie wychowywał :ico_oczko: A jak samopoczucie?

Marta To teraz wieczorami można z Tobą poklikać, kurcze a ja dzisiaj sama cały dzień w domu, a Ty dopiero wieczorem będziesz, oj to nie sprawiedliwe :ico_oczko: Miłego dnia i do wieczora, tylko nie wiem októrej będę bo dzisiaj ta wizyta, a jeszcze czeka mnie depilacja bikini :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 09:59

Witam.

Dziś u nas pobudka o 8.
Więc my już na nogach i po śniadanku.
Na podwórku słonecznie choć tylko 0 stopni.

spinka, :ico_haha_01: :ico_haha_01: , dobre z tym mlekiem, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja to nawet w dzień porodu miałam siarę, dopiero potem mi się mleko zrobiło i musiałam kilka tyg walczyć o pokarm no i się udało bo do roku karmiłam, a fajnie tym mamom co mają go dużo :-)

Dobra zaraz wkleję swoją fotkę , ale w kurtce :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 09:01 ]
Żeby nie było że się nie pokazuję :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-04, 09:02 ]
brzydkie trochę, ale to jedno z jakich mam ostatnio

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 mar 2008, 10:04

Siunia ale wcale nie widać po tobie że w ciąży jesteś.
No mleczna ze mnie krówka :ico_oczko: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 10:38

spinka, no w kurtce nie widać za to bez jak widać, zrobiłam ostatnio fotki brzucha i zdjęcia gdzieś mi wcięło :ico_zly:
To nic zrobię innym razem

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 mar 2008, 10:48

Siunia no w końcu to już praktycznie 7 miesiąc, dziwne by było gdyby nie było go widać (brzusia) :ico_haha_02:
A. powtarza, że ja z dnia na dzień większy brzuszek mam i ja też tak to odczuwam :-) Jak mi sie po częstochowsku rymnęło :ico_haha_01:

A ja walczę ze zgagą kakaem z zimnym mleczkiem i na trochę przechodzi, tylko, że ja nie powinnam z mlekiem przesadzać, bo A. ma Atopowe Zapalenie Skóry, a jak był mały miał skazę i dermatolog mi mówiła, żebym już ciąży uważała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 mar 2008, 10:59

Hej :ico_ciezarowka:
I ja jestem, chyba będę z Wami dłuzej klikac :-) Siedzę sobie w domku. zwolnienie mam do 18.03 (następna wizyta), ale najprawdopodobniej już do końca będę.
Jakoś dziwnie się czuję, 3 miesiące :ico_olaboga: co ja bedę w domu robic :ico_noniewiem: Myslałam, że jeszcze trochę popracuję, no ale jak trzeba to trzeba, dzidzia najważniejsza. zgodnie z zaleceniami będę leniuchowac, czyli siedziec i pewnie tyc :ico_oczko:

Spinka współczuję nocy, ale podejrzewam, że to nie ostatnia taka noc :-) przed Tobą (mnie tez coraz gorzej sie śpi). Ale :ico_szoking: z tym mlekiem, to Ty juz faktycznie mogłabyś pokarm gromadzic :ico_haha_01:

siunia super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i piekne widoczki. A widzę, że Milankowi wózeczek przypadł do gustu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość