Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2008, 10:31

Dziewczyny, nie wytrzymałam, już 36 dni nie mam @ i dziś pojechałam po test bo stres mnie ogarnął ale pokazała się tylko jedna kreska, więc mam jeszcze pół roku dopiero wtedy chcę drugiego bobaska :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 cze 2008, 10:38

więc mam jeszcze pół roku dopiero wtedy chcę drugiego bobaska :ico_haha_02:
My tak planujemy w przyszłym roku zacząć starania, żeby różnica wieku była około 2 lat :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 cze 2008, 11:05

z 26 pażdziernika jestem :-)
Jak mój Rafał 26, a moj byly 25 :ico_haha_01: U mnie wogole duzo skorpionow jest i w rodzinie i w otoczeniu. Ja 8 listopada, moj brat 9, babcia 4. Kolega 3, drugi z 5.. no same skorpiony :ico_olaboga:

Ja dzisiaj ide zwazyc Norberta. Ciekawa jestem jak przybral przez poltora miesiaca. W Polsce jak bylam z nim u pediatry, poprosilam by mi go zwazyla i zmierzyla. Zmierzyc nie chciala bo powiedziala ze stawy moze mu uszkodzic, mozliwe ale na sile przeciez nie prostowalaby mu tych nozek :ico_puknij: A jak go wziela do wazenia to polozyla go na takiej wadze dla maluchow z tymi przesuwanymi obciaznikami :ico_puknij: Wspomnienie wazenia w podstawowce i wielki przezytek w czasach kiedy technika tak sie posunela i sa wagi elektroniczne ktore podaja dokladna wage. Jeszcze nie mogla ustawic tych obciaznikow i podala mi wage w przyblizeniu 7300 :ico_noniewiem:

A dzisiaj w nocy nie wiem co sie porobilo malemu.. Wzielm go do siebie w nocy bosie cos wiercil i co chwile wstawalam do niego. Spimy sobie.. ja spie.. I nagle sie budze (godz 3;30) bo moje dziecko lezalo sobie obok i gaworzylo :ico_noniewiem: Ciemno w pokoju, nic nie widac a ten sobie gada.. i podnosi sie. Godzine mialam wyrwana ze snu bomu sie na rozmowy noca zebralo :ico_haha_01: W koncu dalam mu juz mleczko i usnal. Spalismy do 9 :-). Od tamtej pory nie jadl wiec ide dac mu mleczko.

A w jakiej postaci ten gluten? To chyba kaszki glutenowe? Pszenna np???

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

25 cze 2008, 11:09

witajcie :-) wczoraj bylam u gina po tabletki..przepisal mi yasminelle..mial ktos takie z was???
dzis juz z rana zawiozlam babcie do szpitala...na chemie...niedawno wrocilam :ico_oczko:ugotowalam obiadek i uspalam Maksia :ico_haha_02:
widze ze sie upisalyscie :-D

mam pytanie za 100 punktow - jak pozbyc sie plam po gerberku z bodziakow? nie chca sie sprac :ico_placzek:
ja mam ten sam problem..polowe ciuszkow wypapranych deserkami i zupkami i nie chca sie doprac :ico_placzek:
dziewczyny mi pisaly ze najlepiej prac w wizirze sensitiv..ja jeszcze nie probowalam :ico_oczko:
cleowitam i ciebie :-) ....noo Maksiu to nie byla wpadka...ale rodzice nasi dalej mysla ze byla..jakos tak i sie jest ciezko przyznac :ico_haha_02:
jesli chodzi o forum to siedze na forum E-mama :ico_oczko: (tam to trzeba miec dopalacza zeby za dziewczynami nadarzyc :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2008, 11:14

żeby różnica wieku była około 2 lat
no u mnie by były dwa lata, przynajmniej szkolne bo Artur z grudnia to po roku już by się nie załapali

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 cze 2008, 11:30

jesli chodzi o forum to siedze na forum E-mama :ico_oczko: (tam to trzeba miec dopalacza zeby za dziewczynami nadarzyc :ico_haha_01: )
Zajrzalam tam.. rzeczywiscie sporo tam zalogoanych samych styczniowek :ico_olaboga:
żeby różnica wieku była około 2 lat :-)
Tez takchcialam ale nie wiem czy Rafala zdolam namowic.. no i jeszcze okolicznosci czy beda sprzyjac.

[ Dodano: 2008-06-25, 11:34 ]
I pytanie do Reni.. co dzisiaj gotujesz swojemu bablowi? Juz probowalam raz zoltko ale wprowadze polowke co drugi dzien. A i jak gotujesz to codziennie czy od razu na 2 dni czy jakos tak?

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

25 cze 2008, 11:40

Rany, nie pamiętam kiedy mogłam sobie tak z wami posiedzieć,moje dziecko jest dziś bardzo łaskawe i śpi już prawie godzinkę :ico_haha_01: ,ugotowałam jej zupkę,po raz pierwszy z kurczaczkiem,i obiadek dla nas też już przygotowany...
Kolejnego bobasa też chcielibyśmy w miarę szybko,ja po cesarce muszę troszkę odczekać,bo teraz byłoby to niebezpieczne,ale lekarka powiedziała,że na wiosnę 2009 mogę już bezpiecznie zajść w ciążę,więc zaczniemy się wtedy starać o rodzeństwo dla Majutka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

25 cze 2008, 11:57

co do 2 dzidzi to jabym chciala tak zaczac staranka jak sie przeprowadzimy ..czyl za okolo 3 latka :ico_haha_02: ale moj maz nie chce drugiego dziecka... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 cze 2008, 12:24

co do 2 dzidzi to jabym chciala tak zaczac staranka jak sie przeprowadzimy ..czyl za okolo 3 latka :ico_haha_02: ale moj maz nie chce drugiego dziecka...
Oj.. może mu się to odwidzi przez ten czas :ico_oczko:

Ja już czasem nie wyrabiam z tym moim szkrabem. Niby marudny, niby spać ale jak kładę go do łóżeczka to się wierci i wygina. Nic nie mogę zrobić bo cały czas się z nim zabawiać. Nawet śniadania jeszcze nie jadłam, ani się wyszykować. Teraz w łóżeczku przewrócił się na brzuszek i przez szczebelki kuka na mnie :ico_haha_01: .........i zaczyna się złościć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2008, 12:44

I pytanie do Reni.. co dzisiaj gotujesz swojemu bablowi? Juz probowalam raz zoltko ale wprowadze polowke co drugi dzien. A i jak gotujesz to codziennie czy od razu na 2 dni czy jakos tak?
Dzisiaj mam jeszcze jarzynową z ryżem z wczoraj. I staram się gotować na jeden dzień ale wiadomo nie zawsze wszystko mu się uda zjeść i zostaje na drugi, ale za to deserki robię na bierząco. I o żółtku całkiem zapomniałam :ico_olaboga: chyba mu muszę dziś dorzucić do tej zupki.

Miał właśnie jeść a poszedł spać skubaniec, dobrze chociaż trochę domu ogarnę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości