Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 gru 2007, 12:20

Dzień dobry kochane.
U mnie dzisiaj piekna pogoda i słoneczko ładnie świeci :ico_brawa_01:
Może zacznę od tego,że właśnie pakuje torbę do szpitala i nie mam pojęcia co zabrac dla małego na wyjście :ico_noniewiem: Może mi pomożecie? :ico_sorki:
Nie wiem czy brac kombinezonik ,czy wystarczy rożek i kocyk do przewiezienia :ico_olaboga:
Ach w ogóle z tego wszystkiego zapomniałam co jest jeszcze potrzebne dla mnie :ico_zly:


Fintifluszka pisze:mariola co Ty tu dziewczyno ze sprzątaniem teraz wyskakujesz jak chodzić nie możesz

Mariolka dokładnie ,bo dostaniesz lańsko ode mnie.Byłaś u lekarza i wyraźnie Tobie zakazał jakiegokolwiek przemęczania się :ico_nienie: Musisz jeszcze troszke wytrzymać :ico_sorki:

Kasiu kochana jak miło,ze się pokazałas :ico_oczko: ,cieszę sie ,że u Ciebie wszystko dobrze,a mała to rzeczywiście duża kobitka :ico_brawa_01: :-) Torba spakowana?
Przesyłam buziaki :-)

[ Dodano: 2007-12-08, 11:22 ]
kaska28 pisze:Ja wpadlam tylko pochwalic sie kącikiem mojej kruszynki:

Kasiu pięknie to wszystko wygląda ,ach chyba też już przystroję łóżeczko naszej niuni :-)

[ Dodano: 2007-12-08, 11:26 ]
A i jeszcze jedno pytanko :ico_wstydzioch: CZy do szpitala trzeba zabrać butelki do mleka? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 gru 2007, 12:27

No monia ja jeszcze torby nie spakowałam. Ale może dzis sie zbiorę i to zrobię.
Wiesz myslę że lepiej chyba wziąśc jednak kombinezonik. Zawsze maluszek jest wtedy cały opatulony a z rożka może sie wygrzebac i może mu podwiewac zimne powietrze.

Mariolka dostaniesz od nas po łepku to sie opamietasz kobito :ico_nienie: Żadnego sprzątania :ico_nienie:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 gru 2007, 12:32

kaska28 pisze:Wiesz myslę że lepiej chyba wziąśc jednak kombinezonik. Zawsze maluszek jest wtedy cały opatulony a z rożka może sie wygrzebac i może mu podwiewac zimne powietrze.

Kasiu własnie też tak myślę,ale ja mam kombinezonik na roz.68 i nie wiem czy taki może być hmmm :ico_noniewiem: Troszkę duży :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 gru 2007, 12:53

Monia, weź kombinezonik-nikt nie mówi, że będziesz musiała go dziecku ubierać, ale zawsze lepiej mieć :ico_oczko: ja myślę, że wezmę ciepłe ciuszki i rożek, bo zamierzam dzidzie na rękach zawieźć do domu, a nie w foteliku, więc nie sądzę, żeby mogła zmarznąć w samochodzie, dobrze ubrana i przytulona do mamusi :ico_brawa_01: ale kombinezon też gdzieś pewnie będzie w rezerwie :ico_oczko:
Kasiu śliczny pokoik-łóżeczko takie jak moje tylko ja mam jasne-a swoją drogą chciałam ciemne, ale nie mieli na magazynie :ico_zly: a z wystawy nie chciałam takiego brudnego i zmacanego... teraz wszystkie meble będą ciemne, a łóżeczko jasne :ico_puknij: nie chce teraz przemalowywać, bo będzie śmierdziało... A butelki? :ico_noniewiem: nie wiem... być może lepiej mieć jedną, wszystko się może zdarzyć...

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

08 gru 2007, 12:59

witajcie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

ja wczoraj spakowałam Siostre do szpitala i poukładałam jej ciuszki w komódce. Ale z niej leniuch :ico_oczko:
Do torby spakowałam dla dzidzi: body z długim rekawkiem, spioszki, wełniany komplecik : sweterek + spodenki,czapeczke, kombinezonik, pieluszki tetrowe i pampersy, krem i chusteczki nawilzane. A dla Siostry: podkłady poporodowe, majtki poporodowe, 3 koszule nocne, szlafrok, kapcie, skarptki,bawełniany biustonosz, bielizne, wkładki laktacyjne (czy jak to sie tam nazywa ) :ico_oczko: kosmetyczkę z niebzednymi akcesoriami ,wode mineralna niegazowana. Chyba o niczym nie zapomniałam :ico_noniewiem:

A u mnie humorek do bani...7 stycznia mielismy poznac nasza upragnioną Dzidźkę ...

[ Dodano: 2007-12-08, 12:01 ]
kaska28 kącik dla córuni przecudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 gru 2007, 13:03

Witajcie!

Kiepska nocka za mną! O północy mam tabletke na ciśnienie wiec zadzwonił budzik i zażyłam, nastepna jest o 6 rano i własnie od północy do 6 rano nie spałam. Zasnęłam po 6 i spałam do 10.
Wstałam wielka jak balon - taka spuchnięta.
Boję sie że znowu do szpitala trafie. Nic wczoraj nie robiłam takiego - tyle ze ta wycieczka po urzedach, ale zeby od tego?
Masakra - nogi mam jak wielkie bryły drewna od kolana proste do stopy - kostek zero! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - nigdy tak mi sie nie robiło!!! Boje sie ze te świeta bedą albo w szpitalu albo w nerwach ze tam trafie!

mam straszny bałagan w pokoju ale nie robie nic!
Bede nadrabiac poszpitalne zaległosci mailowe i bede lezec - zobaczymy czy sie poprawi!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 gru 2007, 13:09

Witaj Kasiu :-)
K@tk@ pisze:ja wczoraj spakowałam Siostre do szpitala i poukładałam jej ciuszki w komódce. Ale z niej leniuch

Oj ze mnie też leniusazek sie zrobił,bo już ciezko się robi :ico_olaboga:
K@tk@ pisze:A u mnie humorek do bani...7 stycznia mielismy poznac nasza upragnioną Dzidźkę ...

Kasiu wiem ,że to dla Ciebie teraz cieżki okres :ico_pocieszyciel: ,ale zobaczysz,ze jeszcze bedziesz sie cieszyć kruszynką .Trzymam kciuki za Ciebie :ico_buziaczki_big:
Fluidki dla Ciebie **************************************
*****************************************************
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
**************************************************** :ico_haha_02:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

08 gru 2007, 13:12

monia26 pisze:K@tk@ napisał/a:
A u mnie humorek do bani...7 stycznia mielismy poznac nasza upragnioną Dzidźkę ...

Kasiu wiem ,że to dla Ciebie teraz cieżki okres :ico_pocieszyciel: ,ale zobaczysz,ze jeszcze bedziesz sie cieszyć kruszynką .Trzymam kciuki za Ciebie :ico_buziaczki_big:
Fluidki dla Ciebie **************************************
*****************************************************
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
**************************************************** :ico_haha_02:


cięzko jest, naparwde...
zastanawiam sie czy ja tak po cichutku, powolutku nie popadam w depresję...
teraz nie wiem jak przezyje styczen i pierwsze spotkanie z malenstwem mojej Siostry, a potem maj ...

wierze w to, ze rok 2008 przynisie nam wiecej szczescia niz cierpienia, bo ten 2007 okazał sie dla nas bardzooo nieszczesliwy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 gru 2007, 13:19

K@tk@ pisze:wierze w to, ze rok 2008 przynisie nam wiecej szczescia

Kochana życze tego Tobie z całego serduszka :-) Z tego co widze po twoim suwaczku to staranka za 4 m-ce,no to bedziesz stycznówka 2009,albo i grudniówką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 gru 2007, 13:19

K@tk@ pisze:wierze w to, ze rok 2008 przynisie nam wiecej szczescia niz cierpienia, bo ten 2007 okazał sie dla nas bardzooo nieszczesliwy :ico_placzek:


na pewno Kasiu - bądź tylko dobrej myśli a zobaczysz że Twoje największe marzenie się spełni!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość