Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 paź 2007, 22:46

Avisek, dziękuję :ico_wstydzioch: Co do kąpania na brzuszku, to Krzyś wpadł na ten pomysł - Helenka mega zadowolona. A jak Laurusia - podoba się jej?
Odnośnie zasypiania, to dzieci wyrabiają sobie różne przyzwyczajenia. Mój brat jak zasypiał, musiał mieć "rożek" czyli róg poszwy od kołdry lub poduszki :-D . Miętolił to, ssał, przygryzał i zasypiał :-D :-D . Możecie sobie wyorbazić jak wyglądała pościel hehe.

[ Dodano: 2007-10-26, 22:48 ]
Kamilko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 paź 2007, 22:53

Jedyny pozytywny aspekt dzisiejszego dnia to taki, ze mój syn wyglądał jak prawdziwy mężczyzna.

[ Dodano: 2007-10-26, 22:56 ]
Aniu ja też jak umyję go to później przekręcam na brzuszek i pływamy tak sobie chwilkę. Tomuś też to lubi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 paź 2007, 23:46

hej mamuski
dzieki za pochwaly dla mojego syncia hihi
pokaze wam zaraz drugi filmik dziesiejszy, gdzie leos juz bez stekania pieknie glowke podnosi i fika na plecki
kamilko nie przejmuj sie kochana.. wiesz ze ja do niedawna tez sie martwilam, bo czytalam tu ze wasze maluchy juz gadaja ze hoho, przewracaja sie ichwytaja zabawki. a moj leos tak nie bardzi
a od kilku dni robi to wszystko z taka sila i zaangazowaniem ze jhestesmy w szoku.,
normalnie tak nagle nam sie dziecko zmienilo
tak gada ze smiejemy na maxa.. hihi jest cudwony
lapie tygryska puchatka i nogi im wcina
do tego jest tak zainteresowany, zywy , po
trafi sluchac jak do niego mowimy, skupia sie bardzo, inetersuje go wszystko wokol, i lubi miejsca zywe,
w tesco siedzi tak spokojnie i rozglada sie dookola hihi
dopiero na sam koniec marudzil z glodu
nauczylam go ostatmio ze co chwile , co godzinke daje mu cyca, i wiecie co..
dzis obeszlo sie bez butli... mleko bylo sporo, zjadl dwa cyce i zasnal. sam, wczesniej sie wycoiszyl. polezal w lozeczku i cichutko odlecial do krainy snow
sorki ze ja tak ciagle o sobie
ale to dla mnie bardzo wazne i chcialam sie z wami kochane ta radoscia podzielic

kamila nie dziwie ci sie ze tak sie wkurzylas. jak moj leos tak marudzi to tez mam dosc.. i stresuje sie na maxa... a te nasze maluchy czasem w takich wanzych momentach potrafia tak dac w kosc hehe
a co do meza... to niezle niezle.. nieladnie, gdyby moj adam wycial mi tak numer to .... nie wiem.. nie wyobrazam sobie i juz hihih
pewnie jak wytrzzezwieje to zrozumie i bedzie sie lasil i przepraszal
najwazniejsze ze sie kochacie na zaboj hihi

aniu sliczna ta twoja helenka, a mamusia tez slodko wyglada.. ale nie wiemczemy druga fotka mi sie nie otworzyla...
i strasznie sie ciesze ze jednak bedziecue razem hihhi super

astrid kochana dla ciebie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
fotki super

alinko twoja waneska swietna!!!

asiu gratuluje zabka u naszej malej materialistki hihih

frydza koniecznie usciskaj od nas k@tk@, szkoda telefonu, ale to rzecz nabyta i nie ma co rozpaczac hihi ja swoj dawno zgubilam ale sie nie przejmuje hehe

dziewczyny jeszzce nie doczytalam wszystkiego, wiec sorki ze nie odpisalam do konca, ale tyle zapamietalam...
kamilka wlasnie gadalam z kumpela i tez sie skarzy na swojego meza, w ub tyg prosto po ptracy poszedl z kumplami na piwa, wylaczyl koma zeby sie nie tlumaczyz zonce, wrocic w nocy nawalony... ech masakra.. i dzis ma kare i pije piwo w domu z zonka hihih
faceci sa jak dzieci....

jutro jedziemy na basen do aquaparku, na kilka godzinek, poplywamy, posiedzimy w jacuzzi. bleee. nielubie... hihih
wole aktywnie na basenie.. ale adas moj uwielbia moczyc dupke nic nie robiac hihihih
zobaczymy jak leos.. chcemy go wyprobowac przed kursem srodowym hihih
zakupilam mu stroj do plywania i zobaczymy jutro jak bedzie

dzis spedzil pol dnia u znajomej hihi poszlam na chwile ale wiadomo.. gadu gadu kherbartka ciasto, ba nawet kawalek obiadu hihih i godziny uciekly
poza tym jeszzce z nia ostro dyskutowalam.. bo ona nie rozumie po co basen dla tak malych dzieci. strata kasy, czasu.. i raz w tyg to za malo...i td i wez tu gadaj z taka madra
jeszzce osttanio sie z nia poklocilam lekko.. bo mialam dola ze wzgledu na dokarmianie butla.. i zale sie jej ... a ona biedny leos... potem pisze kolejne moje zale.. a ta ten sam tekst: biedny leos... poczulam sie jak wyrodna matka. i zbesztalam ja... bo mnie wkurwila na maxa cholera jedna
potrafi zdolowac
i nie liczy sie ze slowami
ale ze ja podobnie narwana jestem to juz jej wybaczylam jak zadzwonila na drugi dzien hihih

potem nastepnego dnia mialam sciecie z super moja kumpela... tez na gadu gadu
taka klotnia tekstowa hihih
bo pisalam jej o leosia zmaganiach przy cycu... a ona powiedziala ze nie powinnam jesc ryb bo sa powodem kolek..
a ja sie z tym nie zgodzilam, zreszta nie jem tak czesto.
i wspomnialam cos o was,. i zla byla jak nie wiem heheehe
bo mowi ze w kolko powtarzam ze dziewczyny z forum to i tamto.. i ze jej zdanie juz sie dla mnie nie liczy hihih
normalnie zazdrosna o was hihih
ale ona teraz ma nerwowe zycie. i tak jest kochana i nie moglabym sie na nia gniewac
to ona sie wkiurzyla. a ja szybko ja uspokoilam, bo takie sytuajce sa zbedne, i tylko podnosza niepotrzebnie cisnienie hihih
ach.. to mialam tydzien nerwowy hihi ale zyje hihih

kochane sorki za zanudzanie hehe
kamila sliczna fotka tomcia w podpisie. taki maly mezczyzna. super hehe

aniu moja siostra zasypiala w ten sam sposobn jak twoj brat hihi wszystkie rogi w poduszkach i kolderkach byly dziurawe hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 paź 2007, 00:07

Wreszcie sie tu dobilam :ico_zly: KAMILKO bidulko kochana oj nieladnie sie mezulek zachowal :ico_nienie: :ico_nienie: ale napewno dojdziecie do porozumienia :ico_oczko: ogladalam telefoniki na allegro i mi sie ten marzyl a moj Grzes mowi to sobie zamow :ico_szoking: no to mowisz masz hi hi ale jestem heepy :-D oto on http://www.allegro.pl/show_item.php?item=261409821

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 paź 2007, 00:45

frydza to cie mezulek rozpieszcza hihih

[ Dodano: 2007-10-27, 00:49 ]
http://www.youtube.com/watch?v=AMuANSv5FPU

oto leos z dzisiaj hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 paź 2007, 00:52

DZIEWCZYNY TYLE SIE NAPRODUKOWALAM a tu mi posta wcielo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: wszystkie fotki sliczne .....nie moge uwierzyc jakie maluchy duze...Leon jest zabojczy :ico_brawa_01: Madziorka jak dla mnie to on szybko chwyta,przeciez ile on mlodszy jest od Oliverka ,a jak ladnie sie podnosi :ico_brawa_01: Kamilka moj tez jest len i ja tez mysle,ze moze cos zle robie,bo jak ja go ciagnelam za raczki to nic,a kolezanka ,to od razu sie podniosl :ico_noniewiem: a z pleckow na brzuch sie nie przekreca,tylko tak na bok jak go cos zaciekawi i tyle ....a co do zwiazkow,to my tez z tych klotliwych...a t tez mi z kolegami numery robil,a teraz jest spokoj ,bo w uk nie ma dobrych kolegow :-D dzis ma dola,to sie z nim nie kloce :ico_oczko: ja to sie lubie czasem poklocic :ico_oczko: :ico_puknij: pozalilam mu sie na jego mame,to kazal ja olewac :ico_haha_01: to bede hi hi Madziorka a ta kolezanka to bez sensu Cie doluje,bo przeciez to nie Twoja wina,ze mleka mialas mniej :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-27, 00:54 ]
alez Leonek jest rozkoszny

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 paź 2007, 01:00

kurcze dziewczyny jak czytam o tych waszych podejrzzeniach ciazy, testach, rodzenstwie dla waszych jedynakow.. to :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie wyobrazam sobie ciazy w tym momencie hihi
to takie odlegle jak dla mnie.. przeciez dopiero to przechpdzilysmy.. i co? znow od poczatku?
mysle ze jeszcze mamy na to czas
spokojnie alinka... po porodzie @ musi sie uregulowac... jesli sie zabezpieczasz badz uwazasz hihi to raczej ciaza ci nie grozi hihi
my przez 2 lata nie stosolwalismy zadnej antykoncepcji, ale udawalo sie hihi po prostu bylismy ostrozni, choc sex uprawialismy bez wzgledu na dni plodne czy inne hihi
tak na wariata
ale teraz to juz bym sie bala takiego luzackiego podejscia.. mamy leosia i poki co rodzenstwa mu nie szykujemy,
na razie jest plan zadzialac za 2 lata
a co wyjdzie w praniu to sie okaze hehe

piszecie tez o nadmiernej utracie wlosow...
slyszalam ze okolo 3 miesiece po porodzie to rzecz normalna...
i spokojnie, one pozniej odrosna hihi takze nie inwestujcie jeszcze w peruki
ale utracone wloski mozecie skladac celem dosztukowania do odrosnietych i poszerzenia tym samym swej czupryny hihi
ja zauwazylam w tym tyg ze rzeczywiscie trace je w zwiekszonej ilosci ale nie jest az tak zle jaka piszecie hihi

czasem leos zacisnie na nich piastki i wtedy... ałaaaaaaaaaaaaaaaa
a usciska ma silny na maxa hihih boli jak cholera

[ Dodano: 2007-10-27, 01:06 ]
lucy niz zzle nie robisz.
napewno wszystko z olim jest w porzadku
sama sie przekonasz
on moze zrobic mega postepy nawet jutro
u nas tak bylo
zgadzam sie w pelni z haslem ze kazde dziecko rozwija sie wlasnym tempem i nie ma nic na sile.
takze spokojna glowa

a z ta kumpela to jasne , ze wiem ze gada do nonono
ale nie maftw sie ja sobie tak nie dam i pileczke odbijam
i buzie ja zamykam raz dwa hihi
nie bedzie mi tu glupot wciskac hehe
mamy zupelnie inne podejscie do zycia, dzieci....
nawet innych mezow..
wychodzi na to ze ja mam bardziej luzne i lajtowe zarowno zycie jak i podejscie hihi
i stad takie roznice w pogladach...
jej trcohe szkoda i sama nie raz to przyznala...
ale sama sobie winna
nauczyla faceta wygody to teraz musi zapieprzac,
a dzieci nie odda nikomu pod opieke to musi w domu siedziec,,, i narzekac, depresje lapac od casu do czasu..
ale nie jest zzle.. jej wybor

[ Dodano: 2007-10-27, 02:54 ]
hej mamuski
dzieki za pochwaly dla mojego syncia hihi
pokaze wam zaraz drugi filmik dziesiejszy, gdzie leos juz bez stekania pieknie glowke podnosi i fika na plecki
dzis obeszlo sie bez butli... mleka bylo sporo, zjadl dwa cyce i zasnal. sam, wczesniej sie wyciszyl. polezal w lozeczku i cichutko odlecial do krainy snow


kochane dziekuje wam za wsparcie i pomoc

martus zubelku i emilko jestem pewna ze jednak leos nie sprzeciwia sie cycom ze wzgledu na wygode i latwosc jedzenia z butelki
dlatego, ze jego zmagania z cycem trwaja juz dlugo, a butelke dostal dopiero teraz
no i zdarzylo sie to dwa razy, i nie bylo bezposrednim nastepstwem niecheci do piersi
zatem ta opcja odpada
ale wdzieczna wam jestem ze wszelkie wasze przemyslenia na ten trapiacy mnie temat
mam nadzieje ze sie nie gniewacie iz obalam wasza teze :ico_sorki:

moja przyjaciolka wczoraj wkurzyla sie na mnie z takiego powodu
ona z kolei pozwolila sobie wysnuc teze, iz leos miewa kolki (co sama podejrzewalam) i dodala iz szkodzic moze mu ryba jesli takowa zjadam,
ja od razu sie z tym nie zgodzilam ( z ryba hihi)
i pare razy wspomnialam co o was forumowe mamuski, co ja rozzloscilo,
uznala bowiem iz jej zdanie juz niewiele dla mnie znaczy i opieram sie tylko na doswiadczeniach forumowych kolezanek hihi
dobrze ze niedoszla klotnia zostala przeze mnie ujarzmiona hihi
bo ona jest teraz dosc implulsywna hihi
a nie bylo powodu do takiego cisnienia hihi
oj chyba jest o was troszke zazdrosna
bo ja teraz zyje naszym forum na maxa hihi
kazdy kto mnie to wie o tym i slyszy w kolko o tt hihi

a dzien wczesniej mialam kolejny maly konflikt z kumpela tutejsza z kolei hhihi z uk
zalilam sie jej, ze leos nie dojada i ze lzami w oczach podalam butelke
co ona skomentowala haslem :BIEDNY LEOS
potem jeszcze dolowalam sie tym faktem i co? przeczytalam znow: BIEDNY LEOS
bo rozmowa byla pisemna na skypie hihi
tak mnie to wkurwilo... wrrr
ze jej napisalam co mysle...
bo pisala do mnie jak do wyrodnej maatki , ktora dla wygody podala butelke..
zreszta nawet jakby tak bylo to nie jej to oceniac,.
kazda kobieta ma prawo wyboru
i dopoki karmi dziecko i o niego sie troszczy to jest najlepsza mama jaka ten maluch moze miec
a wybor karmienia nalezy do niej i juz
sama mam kolezanki ktore nie karmia z wlasnego wyboru i nie uwazam za gorsze matki ode mnie. sa wspaniale i swietne babki
i wkurzaja mnie dziewczny ktore probuja na sile przekonywac drugie o MUSU karmienia piersia.. owszem jest wazna ale nie jedyna i konieczna....i nic na sile uwazam
ufff
no ale na drugi dzien zadzwonila i juz jest ok
wybaczylam bo sama jestem taka narwana wiec i drugiemu moze sie zdarzyc hihi
ja chce karmic piersia i dlatego sie staram, by pokarm przybywal
ale jak dlugo? nie wiem
poczatkowo mialam plan karmic 6 miesiacy tylko, ale teraz to nie wiem.. chyba pociagne dluzej jesli cyce mi na to pozwola hihi
ale niewazne
zobaczymy jak bedzie dalej

martus prezczytalam twoja przygode ze szczepieniem i jestem zbulwersowana... na maxa... doslownie !!! nie wierze jak moglas trafic na takie kretynki!!! mnie nigdy leosia nikt nie zabral, z oczu go nie spuscilam w szpital badz przychodni...
dobrze im powiedzialas! zasluzyly na to!!1
mam nadzieje ze zarejetsrujesz sie w ludzkiej przychodni i wiecej takich ostrych przygod nie bedzie!!!
napisz jak franus sie czuje po szczepieniu???
a co do usypiana franusia... hmmm moze rzeczywiscie juz sie przyzwyczail do ciebie..
ja tego jeszzce nie czuje u leosia.. on zasypia glownie sam...
a w dzien wiecej marudzi wiec daje mu cycka. zwlaszcza teraz w tych dnia zmniejszonego pokarmu... i wtedy sie wycisza i zasypia..
ale adas bez cycka by sobie nie poradzil, ale za to suszarka tez wiele zdziala hihi

sandrusia zdrowka nasza chudzinko!!! kubus [przeslodki. zwlaszcza jako pan dynia hihi

ilonka mnie podoba sie ten drugi zegarek. a ty juz zdecydowalas?
ilonka z odciagac mleka nawet nie probuje.. robilam to pare razy w ciagu 10dni po porodzie, potem nagle nie wycisnelam ani kropli i tak mnie ten fakt zdenerwowal ze odstawilam laktatro w cholere i nie jest mi juz potrzebny
radze sobie bez i juz
moze jeszzce kiedys sprobuje, ale szczerze watpie by cokolwiek zdzialal hihi

jasnie pani kozaczki po wyjatkowo niskiej cenie.. szkoda nie kupic jak to mawiam hihi
adas tego nie rozumie.. hhi

gosia te figurki bardzo ladne. ja widzialam tutaj.. jest taka siec sklepow z recznymi wyrobami...super na prezenty... niech sobie przypomne jak sie nazywa to ci podam martucha hmmm

lucy norwegia mowisz?? hmmm no wiesz ja tez lubie wyzwania i zmiany... i jesli masz tam lepsza prace, ojca, to mozna dzialac..
ale my myslimy na powaznie o przeprowadzce 100 mil dalej i mi zal...
zal przyjaciol, miasta...
wlasciwie najbardziej to wlasnie ludzi..
bo drugich takich tam nie spotkam..
no i miasto wielkie i nieciekawe...
ale ze wzgledow finasnowych sie przenosimy..
nie chcemy cale zycie wynajmowac
albo kupic mieszkanie i placic kolosalne raty i nie miec szans na jakies beztroskie zycie i wakacje a
a ludzi juz szukam, i pisze na tamtejszym forum mamusiek :ico_oczko:

jutro jedziemy na basen do aquaparku, na kilka godzinek, poplywamy, posiedzimy w jacuzzi. hihihi choc tego nie lubie... wolalabym aktywniej spedzic tam czas

adas natomiast uwielbia moczyc dupke nic nie robiac hihihih
zobaczymy jak leos zareaguje.. chcemy go wyprobowac przed kursem srodowym hihih
zakupilam mu stroj do plywania i zobaczymy jutro jak bedzie

dzis spedzilismy pol dnia u znajomej ( tej od "biedny leos")hihi poszlismy na chwile ale wiadomo.. gadu gadu herbatka ciasto,gadka szmatka, ba. nawet kawalek obiadu hihih i godziny uciekly
poza tym jeszzce z nia ostro dyskutowalam.. bo ona nie rozumie po co basen dla tak malych dzieci. strata kasy, czasu.. i raz w tyg to za malo...i td i wez tu gadaj z taka madra...

http://www.youtube.com/watch?v=AMuANSv5FPU

oto leos z dzisiaj hihi
juz podnosi sie bez takiego wysilku jaki malowal sie na jego twrazy jeszzce w ub tygodniu hhii

a tutaj leos -gadula
http://www.youtube.com/watch?v=hYCmaGIsjlo

ale stac go na wiele wiecej hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 paź 2007, 09:36

madziorka hihi, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale wtopa!!! kasuj tego osta, bo ci sie chyba cos pomylilo :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 paź 2007, 09:36

Witajcie z rana :ico_kawa: ,

mój komp wariuje , ale póki co działa :ico_sorki:

Kamilko współczuję ci bardzo , ja między innymi dlatego nie pojechałam z Julką na wesele we wrześniu a poza tym to było 100 km od Torunia.Dziewczyny mają rację faceci są jak dzieci a mój jest taki sam.Na chrzcinach miał nakazane mi pomagać a jak go zapytałam czemu mi nie pomaga to odpowiedział " a kto będzie gości zabawiał?"

Alinko w szoku jestem :ico_szoking: , ale chyba cykle ci się rozregulowały

Asiula brawa dla Emisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu cieszę się bardzo ,że przesunęli szkolenie, ja też spróbuję tej kąpieli na brzuszku

Frydza , ale cię mąż rozpieszcza, telefonik rewelka

Karla mam nadzieję ,że chandra już ci minęła i znów cieszysz się macierzyństwem .Pewnie wszystkie łappiemy takie doły.Ja przy dwójce maluchów marzę czasami o chwili ciszy bo misiek nadaje non stop.Ale jak idzie na noc do babci to dom robi się taki cichy i pusty że aż nie chce się w nim siedzieć.Bez dzieci życie byłoby nudne :-D

Aga Tomeczek śliczny chłopczyk , fajnie że znów jesteś z nami na bieżąco

Martaja a ty gdzie się podziewasz? Ja podobnie jak niektóre dziewczyny nie mam czasu na nic jak tylko na pocztę i tt i nie mam kiedy wejść na twój blog.Wklej na tu kilka fotek Kubusia

I nic już z waszych postów nie pamiętam :ico_noniewiem:

Co do zasypiania z pieluszką to Julia zasypia tak od urodzenia , ale przytula się do pieluszki a drugim końcem ma zakryte ucho :-D , Miłosz też tak zasypiał.
A ja dzisaj mam nadzieję ,że uda mi się podrzucić Julkę do babci i chciałabym z miłoszem iść na basen tylko nie wiem czy borys da się namówić bo jeszcze z Krakowa nie wrócił.A chciałam żebyśmy w trójkę poszli , potem do miasta na pizzę , bo odkąd mała się urodziła to całe nasze życie rodzinne kręci się tylko wokół niej a dla niego mam tak mało czasu.
Już trzecią noc z rzędu śni mi się powrót do pracy a Wam byli faceci?No no no :ico_haha_01:

Zmykam miłego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 paź 2007, 10:02

Witam mala wlsnie sie skupia nad kupka no t0o zaklikam do Was :-D jestem nie wyspana druga noc niunia sie budzi co godzine niewiem o co jej chodzi normalnie,bo przeciez juz cale noce dawno przesypia :ico_noniewiem: moze wy macie jakiegos pomysla?????Dzieki za pochwalki tel no czasem mnie mezulek rozpieszcza Buziaki dla wszystkich :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość