Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 13:22

Mam pierwsza kiecke dla Emily :ico_brawa_01: Oj teraz to juz chce dziewuszke :ico_brawa_01: Jakie cudo ta sukienusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:24

pierwsza rodzila,na spolke z Agusia.Czuje niestety tez,ze my z Martusia to sobie poczekamy Jakos tak od poczatku podobnie ta ciaze przechodzimy,ze pewnie tez razem urodzimy
ja mam dokladnie to samo jeszcze w midzyczasie przed nami Adia urodzi-a pozniej Ty miszka mi dasz eske ze jedziesz do szpitala i ja dostane deprasji :ico_placzek: bo zostane sama :ico_placzek: nie tylko na forum ale i z brzuchem

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:25

Moja polozna mowi,ze najskuteczniejszy jest i tak masaz stop,twierdzi ze kazda ktorej go robila nastepnego dnia ladowala na porodowce
oj tak, moja tez tak mowi i wlasnie bedzie mi go robila, musze sie z nia tylko umowic bo nie wiem od ktorego tygodnia mozna go robic, robila mojej kolezanca i tez na drugi dzien wyladowala na porodowce :-D

MISZKA zobaczymy, ktora bedzie pierwsza, czas pokaze, ale milo mi, ze stawiacie na mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:25

Jakie cudo ta sukienusia
:ico_sorki: zdjecie zdjecie zdjecie :ico_sorki:
ale nie wiem czy moge ogladac :ico_noniewiem: bo jak Igol bedzie zazdrosny :ico_haha_01: to bede musial leciec do sklepu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-29, 13:26 ]
ja tez chce ten masaz stop :ico_placzek:
sama sobie zrobie tylko jak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 13:27

am pierwsza kiecke dla Emily :ico_brawa_01: Oj teraz to juz chce dziewuszke :ico_brawa_01: Jakie cudo ta sukienusia :ico_brawa_01:
no widzisz, gratuluje udanego zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dostane deprasji :ico_placzek: bo zostane sama :ico_placzek: nie tylko na forum ale i z brzuchem
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: no nie MARTUS zobaczysz, ze tak nie bedzie, a ja mam w ogole inne typy :-D cos mi mowi, ze Wy pierwsze pojdziecie na odstrzal :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 13:28 ]
sama sobie zrobie tylko jak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
nie mam pojecia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 13:30

kurcze szkoda, ze u Was w tej Anglii takie dziwactwa sa, zeby ginekologa nie widziec przez cala ciaze, paranoja to moze ich w ogole tam nie ma
Nie do konca masz racje Pati :-D Jak bylam w Polsce ,pani ginekolog powiedziala,ze teraz na calym swiecie odchodzi sie od grzebania tam w czasie ciazy.Bo to czesto doprowadza do przedwczesnych porodow i czestych infekcji.W anglii jezeli nie zglaszasz z czujesz w tamtych partiach jakis dyskomfort to ginekologa nie widzisz,ale jezeli mowisz ze cos sie dzieje to natychmiast Cie badaja.Ja w ciagu 4 lat w Anglii byam badana ginekologicznie 3 razy.Jezeli chodzi o ciaze,to USG widzi wszystko co powinno zobaczyc,wlacznie z rozwierajaca sie szyjka.Rutynowo po porodzie pobierany jest wymaz z pochwy na posiew,aby sprawdzicv czy nie ma infekcji,nadzerki i takich tam.My po prostu jestesmy przez Polska sluzbe zdrowia przyzwyczajone ze ginekolog kojarzy sie z wkladaniem lapek :ico_noniewiem: Mam kolezanke w Belgii,Francji i Norwegii i tam tez tak jest jak w Anglii.Slowem co kraj to obyczaj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:30

cos mi mowi, ze Wy pierwsze pojdziecie na odstrzal
tylko tak mowisz zeby nas pocieszyc :ico_noniewiem:
:ico_sorki:
jak ja mam jeszcz 33 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dni w ciazy chodzic to ide spac na 20 z tego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 13:33

zdjecie zdjecie zdjecie
Ja juz za duzo takich zakupow kochana nie zrobie,bo od tego tygodnia mam 115f tygodniowo,slowem bida :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 13:34

Jak bylam w Polsce ,pani ginekolog powiedziala,ze teraz na calym swiecie odchodzi sie od grzebania tam w czasie ciazy.Bo to czesto doprowadza do przedwczesnych porodow i czestych infekcji.
wiesz co cos w tym musi byc ja tez w Polsce robilam sobie badanie prywatnie u babki ktora miala angielskie specjalizacje min.z wczesnego wykrywania plci dziecka i wad i ona bardzo popierala angielski sposob prowadzenia cazy-mowila dokladnie to co Twoj ginekolog-tylko wlasnie jesli np.chodzi o teki masaz szyjki to szkoda ze nie mozna pojsc prywatnie i go sobie zrobic :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 13:34

tylko tak mowisz zeby nas pocieszyc
Pati ja mam takiego nosa,ze zobaczysz -bedziecie z Agusia pierwsze sie cieszyly swoimi kochanymi maluszkami,a my Wam bedziemy zazdroscily :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 13:36 ]
Zaczelysmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: 300 strone

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość