Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 cze 2008, 13:27

Miał właśnie jeść a poszedł spać skubaniec, dobrze chociaż trochę domu ogarnę.
Twój usnął a mój harcuje i ani mu sie widzi spanko. Juz meczacy jest. I na to wazenie tez juz nie pojde bo nie dal mi sie wyszykowac. Rafalowi tez nie dal sie wyspac po nocce. Ide zaraz mu zupe ugotowac.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2008, 13:45

Ide zaraz mu zupe ugotowac.
to o której mu dajesz zupę? tak późno czy dziś tylko tak?
Mój już wstał, już zjadł i teraz gryzię zabawkę

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 cze 2008, 13:54

Hejka!!!
Znowu natrzaskałyście dużo :-D
Pinko ja myślę, że to wina wagi. Przecież widzisz Ulę codziennie i jak ją trzymasz na rękach to nie czujesz, że jest jej więcej? Gdyby faktycznie to była prawda to jak jej zaczniesz dawać kaszki, deserki i zupki to zobaczysz jak migiem ładnie przybierze. Karolek to mi się zaokrąglił chyba w ciągu tygodnia...hehehe
Co do zapoznania z mężem to my się spiknęliśmy na Juwenaliach i to też było od pierwszego wejrzenia w sumie. Tzn. ja się trochę wahałam bo miałam innego chłopaka, ale Marcin się tak do mnie przykleił, że już tak zostało :ico_oczko: Jesteśmy też długoterminową parą jak Gosia. Bylismy ze sobą z 7 lat i dopiero sie pobraliśmy. Ślub mieliśmy 23 sierpnia 2003 roku, więc już nam niebawem stuknie 5 lat :-D I tu wychodzi na jaw, że jestem stara jak "dinozaur" bo jetem rocznik 76 :ico_oczko: No cóż, latka lecą ...ehhh. Karol był zaplanowany. Wcześniej nie chcieliśmy dzidziusia, bo chcieliśmy sobie jeszcze trochę poszaleć :ico_oczko: Teraz to co innego. Jesteśmy przykładną rodzinką. O drugiego Miśka będziemy się starać gdzieś za 3 latka.
Klaudia fajnie, że już jesteś z Rafałem :-)
Marcia jak Krzycho znosi pobyt za granicą?
Co tam jeszcze? W pracy chyba będzie dobrze. Chyba wystarczy, że się pojawiłam wcześniej ..heheh ...No zobaczymy
Na razie znikam. Oczywiście zapomniałam połowy napisać, najwyżej w ciągu dnia uzupełnię. :-D

[ Dodano: 2008-06-25, 13:57 ]
Acha! Już wiem o co miałam pytać. Czy oprócz mnie jest jeszcze tu jakaś kobietka, która nadal nie ma @?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2008, 16:00

A co tu tak pustkami świeci? Pysia moja usnęła na 10 minut i już wstał, no nic się sam nie pobawi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-25, 16:02 ]
ojoj, my już 300 stronę kończymy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: i nikt nic nie pisze :509:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 cze 2008, 17:36

Acha! Już wiem o co miałam pytać. Czy oprócz mnie jest jeszcze tu jakaś kobietka, która nadal nie ma @?
ja ciągle nie mam i Pinko chyba też...

dzisiaj podłączyłam w koncu neotradę-na reszcie dobry internet...

Ponad miesiąc temu nakupowałam Gabryśkowi słoiczków i tak stoją w lodówce, co jakiś czas mu próbuję jakiś podać i w końcu cały wyrzucam, a dzisiaj dostał marchewkę z ryżem i zjadł ze smakiem pół słoiczka :ico_szoking: poza tym znowu mu naskrobałam bananka-zjadł ładnie... wczoraj ciumkał sobie nektarynę-bardzo mu smakowała... w końcu coś je :ico_sorki:

Kuba dzisiaj wyjątkowo jest z nami w domu trochę, więc teraz nosi Gabriel,a ja mam 5 minutek dla siebie...

a 3.5 miesięczna córka sąsiadów teraz strasznie krzyczy, słyszę ją przez okno

[ Dodano: 2008-06-25, 17:38 ]
Pinko jaką tą kaszkę dałaś? i w jakich proporcjach? może i ja bym spróbowała, bo Gabcioch się budzi już o 23 na jedzenie, tylko, że On nie chce jeść przed spaniem, o 23 opróżnia obie piersi i śpi do 5-tej :ico_noniewiem: ale zawsze można spróbować

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

25 cze 2008, 17:46

co do 2 dzidzi to jabym chciala tak zaczac staranka jak sie przeprowadzimy ..czyl za okolo 3 latka :ico_haha_02: ale moj maz nie chce drugiego dziecka...
Oj.. może mu się to odwidzi przez ten czas :ico_oczko:
mam taka nadzieje :ico_oczko: oby bo ja bym chciala miec coreczke..zawsze o tym marzylam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-25, 16:02 ]
ojoj, my już 300 stronę kończymy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: i nikt nic nie pisze :509:
przegapilam to wazne swieto :ico_szoking: :-D
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 cze 2008, 19:58

Ula już wykąpana, najedzona i leży koło mnie. Taka była śpiąca, a teraz nie chce zasnąć, tylko sobie gada i bawi się smokiem, wyciąga go i wkłąda do buzi i się uśmiecha do mnie... kochana jest.
Goonia napisał/a:
Acha! Już wiem o co miałam pytać. Czy oprócz mnie jest jeszcze tu jakaś kobietka, która nadal nie ma @?
ja ciągle nie mam i Pinko chyba też...
Ano tez nie mam i dobrze mi z tym :-)
Marcia, super, że już u mężusia jesteś, On pewnie też szczęśliwy, obiadki ma domowe i synka i żonkę :-D
Goonia, uspokoiłam się trochę, pójdę za tydzień ją zważyć i zobaczymy, ale masz rację, wiem, że gdyby niedojadała, to by płakała i nie byłaby taka ciężka :-)
Dobrze, że w pracy Ci się już ułożyło, na pewno będzie wszystko ok.
Pinko jaką tą kaszkę dałaś? i w jakich proporcjach? może i ja bym spróbowała, bo Gabcioch się budzi już o 23 na jedzenie, tylko, że On nie chce jeść przed spaniem, o 23 opróżnia obie piersi i śpi do 5-tej :ico_noniewiem: ale zawsze można spróbować
Kupiłam bobovitę (bo nie było nestle, ale wcale nie jest zła) kaszka mleczno-ryżowa bananowa, bezglutenowa :-) Robię ją tak jak podali na opakowaniu, na 150 ml wody wsypuję 4 łyżki tej kaszki i mieszam. Dzisiaj wypiła mniej niż wczoraj, nie wiem może za gęsta mi wyszła i nie chciało jej leciec... dobiła się jeszcze cycusiem i zobaczymy jak jej to spanie dzisiaj wyjdzie.
mam taka nadzieje :ico_oczko: oby bo ja bym chciala miec coreczke..zawsze o tym marzylam :ico_haha_02:
macie jeszcze dużo czasu i musicie po prostu o tym pogadać, Maksiu musi mieć rodzeństwo, żeby kiedyś jak Was zabraknie nie był sam :-) Mój Jarek, to z kolei w drugą stronę, bo marudzi, że chce piątkę... hehehe
ojoj, my już 300 stronę kończymy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: i nikt nic nie pisze :509:
Eo na to ważne święto :ico_tort: dla wszystkich....

[ Dodano: 2008-06-25, 21:26 ]
Nie ma nikogo.... :-( a tak chciałam pogadać... hehehhe zmykam na kąpanko i lulanko...
Do juterka.... papapa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 cze 2008, 22:16

Hej Śpiochy :ico_oczko: No nie ma z kim gadać!!!!
Pinko no nie oglądałam tych Stargate'ów. Może sobie zacznę ściagać.
Miłej nocki.pa!
Ostatnio zmieniony 25 cze 2008, 22:25 przez Goonia, łącznie zmieniany 1 raz.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 cze 2008, 22:24

Witam

[ Dodano: 2008-06-25, 22:25 ]
Goonia, ja nie mam @ znaczy mialam 3 razy w jednym mc ale odstawilam te tabletki i teraz juz nie mam ale ciazy boje sie panicznie i zanidbuje meza juz sie skarzy.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 cze 2008, 22:29

Goonia, ja nie mam @ znaczy mialam 3 razy w jednym mc ale odstawilam te tabletki i teraz juz nie mam ale ciazy boje sie panicznie i zanidbuje meza juz sie skarzy.
no to jesteśmy w sumie 4 ... ja teraz to nawet boleści żadnych nie mam, a wcześniej coś tam czułam, tak trochę jak przed @ :ico_noniewiem: No fajnie że nie mamy, ale boję się, że jak nadejdzie to się nie pozbieramy, bo przecież ta śluzówka w macicy nam ciągle rośnie ... a im grubsza to jak się zacznie złuszczać, to @obfitszy...bleee
Ja bym też teraz dzidziusia nie chciała, tym bardziej że miałam tą cesarkę. I też mój mężuś trochę odstawiony, ale jeszcze to jakoś znosi :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości